Listeleri Karşılaştır

ABD’de Yüksek Kira Getirili Evler

ABD’de Yüksek Kira Getirili Evler

Amerika Birleşik Devletleri (ABD), gayrimenkul yatırımları için cazibesini koruyor. Amerika’daki evler, düzenli gelir sağlamak için önemli bir yatırım aracı haline geldi. Yatırımcılar, Amerika’ya gitmeden istedikleri eyaletten ev almak ve kısa süre içinde yüksek kira getirisi sağlamak için çeşitli yollar arıyor. DolarlaKira.com, Türk gayrimenkul yatırımcıları için ABD’de yüksek kira getirili evler sunuyor. Amerika’da ev satın alma, menkul kıymetler arasında son yılların cazip yatırım seçeneği olan dolar ile yatırım yapanlar için ilk sıralarda yer alıyor. Peki, Amerika’dan gayrimenkul almak neden önemlidir? Amerika’dan ev alınarak arbitraj yapılabilir mi? İşte Amerika’dan ev almanın avantajları…

Amerika’dan Yüksek Kira Getirisi Seçenekleri

ABD’de ev sahibi olmak göründüğü kadar zor değil! Bu yatırım için hizmet veren DolarlaKira.com aracılığı ile birikimlerinizi kısa, orta ya da uzun vadeli yatırımlara dönüştürebilirsiniz. Her gayrimenkul yatırımcısının bütçesine uygun ev alma seçenekleri ile Amerika’ya gitmeden ev sahibi olabilir; aylık dolarla yüksek kira getirisi elde edebilirsiniz. Amerika’daki yatırım fırsatlarını gören birçok yatırımcı, istedikleri eyaletten ev, villa, malikane ya da konut satın alabiliyor ve bu gayrimenkulleri kiraya vererek kısa sürede yüksek getiri elde edebiliyor. DolarlaKira.com, ABD’de yüksek kira getirili evler konusunda yatırımcılara bir yol haritası çıkarıyor. Bu çerçevede tüm süreci esnek seçeneklerle yönetiyor. Satın alınan evlerin kiraya verilmesi, vergi takibi, kira getirisinin hesaba transferi gibi ev sahiplerinin ihtiyaç duyacakları tüm işlemleri takip ediyor.

Amerika’dan Ev Almanın Avantajları

ABD’de yüksek kira getirisi sağlamanın birçok avantajı var! Her şeyden önce dolar ile kiraya verilen evler, Türkiye’deki yüksek dolar kuru sebebiyle yüksek kira getirisi sağlıyor. Bu sebeple ABD’de ev almak için en doğru zaman bu dönem olarak görülüyor. Peki, ABD’de ev alma avantajları nelerdir?

  • Amerika’da gayrimenkul almak için belli bir dönemi beklemeye gerek yoktur; her dönem alım için uygundur.
  • Uzun dönem yatırım seçeneği ile olan gayrimenkul ile uzun dönem dolar getirisi elde edilebilir.
  • Amerika’daki evler, her ay dolar ile düzenli ve sabit gelir sağlar.
  • Yıl içindeki döviz kuru dalgalanmalarından ve enflasyondan etkilenmeden kazanç sağlama imkanı vardır.

ABD’de Dolarla Kira Geliri Ve Arbitraj

Türkiye’deki dolar kurunun son aylarda hızla yükselmesi, dolarla kira geliri sağlayan yatırımcıların gelirlerini katlamasına yol açtı. Yani yatırımcılar için yeni bir “arbitraj” seçeneği ortaya çıktı. Amerika’dan ev alan gayrimenkul yatırımcıları dolarla kira gelirleri elde ediyor. Türkiye’de doların Türk Lirası karşısında değerinin yükselmesi sebebiyle ABD’den dolarla kira getirisi elde eden yatırımcılar, bu para ile kıymetli maden, tahvil ve hisse senedi alabiliyor.

İlgili Mesajlar

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’dan ev almak veya başka bir deyişle gayrimenkul yatırımı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tabi bu durum popüler hale gelince birçok kişi buna yönelik girişimde bulunmuştur. Tabi herhangi bir yardım almadan süreci yönetmenin kolay olmadığını görünce birçok kişi de vazgeçmektedir. Ancak bu bölgede ev almanın zor olduğundan değil kişilerin yanlış bir yol seçmesindendir. Yani bu alanda uzman kişilerle çalıştığınızda ve süreç ile ilgili onlardan yardım aldığınızda sürecin ne kadar kolay ilerleyeceğine inanamayabilirsiniz.

okumaya devam et

Amerikada Ev Almak: Yatırım İmkanı

Yatırım, insanların her dönem birikimlerini değerlendirmek için tercih ettiği yöntem olmuştur. Bazen konut ve arazi gibi taşınmazların alınması, bazen de daha farklı yollarla birikimler değerlendirilmeye çalışılmıştır. Günümüzde de benzer durum yaşanmaya devam ediyor. Ancak iletişim ve bilgi teknolojisi sayesinde yatırım yöntemleri daha da çeşitlendi. Amerikada ev almak da söz konusu yöntemlerden birisi haline geldi. Amerika’da ev almak seçeneği size uzak veya sizin için mantıksız gibi görünebilir. Ancak kısa bir araştırma ile söz konusu yöntemin hiç de mantıksız olmadığını göreceksiniz. Bu yatırım yöntemi ile birikimlerinizi tek bir yönden değil, birkaç açıdan değerlendirmiş olacaksınız.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak İstediğimde Ne Yapmalıyım?

Amerika’da ev almak birçok kişi için gerçekleştirmesi imkânsız bir hayal gibi gözükebilir. Özellikle Türkiye’de yaşarken başka bir ülkede yatırım yapmak vesaire prosedürlere takılır veya da yasal olarak sorun çıkar gibi düşündürebilir. Bu süreci kendi başınıza halletmeye kalktığınızda zaten sürecin böyle sorunlarla dolu olacağını söyleyebiliriz. Amerika’da ev almak istediğinizde, bu alanda uzman danışmanlarla çalıştığınızda aslında sürecin ne kadar kolay yürütülebileceğini görebilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı