ABD’de Yüksek Kira Getirisine Sahip Evler

  • 10 ay önce
  • 1

Yatırımlarını gayrimenkul piyasasında değerlendirmek isteyen yatırımcıların ilk olarak araştırdıkları konu yüksek kira getirisine sahip evler olmaktadır. Sahip olunan gayrimenkulün piyasa değerinin artmasının yanı sıra, aylık düzenli bir kazanca erişilmesine olanak sağlayan kira getirisi, yatırımcılar açısından oldukça önemlidir.

Kira getirisinin düzenli ve piyasaya göre yüksek oranlarda olması, bireylerin aylık sabit ve güzel bir pasif gelir kaynağı elde etmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle gelir artışını optimum düzeyde sağlamak için iyi bir araştırma yaparak kiranın yüksek olduğu bir gayrimenkulü seçmek gerekmektedir.

Kirasının yüksek olduğu bir gayrimenkulü seçmek için üzerinde durulması gereken birkaç mühim konu bulunmaktadır. Öncelikle gayrimenkulun bulunduğu lokasyonun doğru seçilmesi oldukça önemlidir. Lokasyonun doğru seçimi için bulunduğu mahalle, semt, il hatta ülkesinin dahi en iyi şekilde analiz edilerek ele alınması gerekmektedir.

Türkiye’de yüksek kira getirisine sahip evler için en doğru lokasyon merkezi bir konumda olan, yani toplu taşıma ve market, okul, hastane gibi günlük kullanımda zaruri hizmetlerin en yakın bulunduğu yerlerdir. Ancak gayrimenkul fiyatları ele alındığında yüksek kira getirisinin yanında bu yatırımları yapabilmek için yüksek bir ön ödeme gerçekleştirildiği görülmektedir.

Bir yatırımın gelecekteki fiyatlarının artmasının yanı sıra aylık düzenli bir kazancı vaad etmesi için öncelikle düşük bir fiyattan alım yapılması gerekmektedir. Başlangıç yatırımının az olmasına karşın yıllık getiri ve gelecekteki piyasa değerinin yüksek olması yatırımcıların doğru bir yatırım yaptığının göstergesidir. Bu konuda Amerika’dan ev almak, hem düşük başlangıç yatırımı hem de yüksek kira getirisi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Amerika’dan Ev Almak

Amerika’dan yüksek kira getirisine sahip, cazip fiyatlarla gayrimenkul yatırımı yapılabilmektedir. Kazançların döviz üzerinden tahsil ediliyor olması da Türkiye şartlarında değerlendirildiğinde yüksek bir ek gelire dönüşmektedir. Dolar bazında alınan kira getirileri ile dolar-türk lirası kurunda yaşanan artışlar baz alındığında aylık artan oranlarda yüksek kira getirisine sahip olunabilmektedir.

Peki, Amerika’dan en uygun şekilde ev alabilmek için neler yapmak gerekir? Bu noktada yatırımcıların kafasında birçok soru işareti bulunmaktadır. Türkiye’de olup Amerika’dan ev alabilmek için yapılması gereken tek konu bizlerle iletişime geçmenizdir. Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren uzman ekibimiz ev alımı için gerekli olan tüm prosedürleri profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir.

Tüm işlemlerin online bir şekilde maksimum 21 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirildiği Amerika, emlak yatırımı için sizlere yüksek kira getirisinin yanı sıra en hızlı amortisman süreleri ile karlı bir gayrimenkul yatırımı sunmakta. Yatırım kararınız sonrası expertiz, tapu işlemleri ve kira garantisi ve firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetleri ile güvenli bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı