Emlak yatırımınızı ABD’de yaparak dolar bazında her ay kira geliri elde edin

Dolarla Kira

Bize Ulaşın

Yatırımınız için aidat gideri olmayan bir ev seçin böylece karınıza kar katın. 400’den fazla evden oluşan portföyümüz ile ABD’de bütçenize uygun ev bulmanız mümkün

Hızlı Amorti Süreli Evler

7- 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde kendini amorti eden ABD’deki evlere bir göz atın. Dolarla Kira, her ay dolar bazında kira geliri elde etmenizi sağlıyor!


Amerika Ev Fiyatları

Dolarla Kira portföyündeki evler ile yüksek ROI getirisi ve düşük vergi avantajı sunuyor 80 bin dolardan başlayan hazır kiracılı evleri ile Dolarla Kira kazandıran yatırım adresi.

Yabancılar Amerika’dan Ev Alabilir Mi?

ABD, ekonomik anlamda dünyanın en gelişmiş ülkelerinden birisidir. Bu gelişmişliğin birçok nedeni var, ancak tamamının temelinde özgürlükler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yabancı yatırımcılara bakış açısında yine özgürlükler ön plandadır. Dolayısıyla yabancılara gayrimenkul satışına olumlu yaklaşılmaktadır.
Amerika’da ev satın alma için ABD vatandaşı olmanız ya da oturum izninizin olması gerekmez. Hatta ABD’de bulunmanız gibi bir şart dahi yoktur. Bu alanda hizmet veren yatırım danışmanlığı firmaları aracılığıyla gayrimenkul satın alabilirsiniz. Firmamız uzun zamandır bu alanda hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz deneyim ve uzmanlık sayesinde bu süreci sorunsuz ve mükemmel bir şekilde geçirmenizi garanti ediyoruz..

Bize Ulaşın.

Amerika’dan kira geliri her ay hesabınızda! Geliriniz garanti, hem de dolarla! Dolar bazında yıllık %10 ve üzeri kira geliri için DolarlaKira’nın portföyü ile tanışın

%10 ve Üzeri Dolarla Kira

  • Dolar bazında yıllık %10 ve üzeri kira geliri için DolarlaKira’nın portföyü ile tanışın!
  • ABD’de kiracılı ev fırsatları; geniş portföy, düşük vergi, yüksek kazanç, doğru yatırım!

Hizmetlerimiz

Dolarla Kira olarak ABD'de verdigimiz hizmetlerden bazilari asagidaki gibidir.

01

Kira Garantili Gayrimenkul

80,000 $’dan başlayan portföyümüzün içinden bütçenize ve fiyat/performans beklentinize uygun seçenekleri analiz ederek beğeninize sunarız. Seçmiş olduğunuz evin resmi sözleşmelerini hazırlayıp satın alma işlemlerini başlatırız. Evlerin hazır kiracılı olması nedeniyle ilk kira gelirinizi tapunuzun adınıza düzenlendiği ayı takip eden 30. günde elde edersiniz.

02

Şirket Kurulum Hizmetleri

Amerika’da iş kurmak, mevcut işinizi Amerika pazarına açmak veya Amerika’da ticaret yapmak isterseniz, başlayacağınız ilk adım şirket kurulumu olacaktır. İş planınıza uygun şirket türünün belirlenmesi, yerleşik muhasebeci bulundurma ve tüm diğer hizmetler, Amerika ofisimizde konunun uzmanı olan lisanslı muhasebecimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

03

Muhasebe Ve Vergi Yönetim Hizmetleri

Şirket kurulumu sonrası en önemli süreç, şirketinizin muhasebe ve vergi süreçlerinin yönetilmesidir. Birçok firma sadece şirket kurulum hizmeti verdikten sonra hizmeti sonlandırır. Bu süreçler doğru yönetilmediği takdirde istenmeyen sonuçlar yaratabilir. Bizler; tüm muhasebe ve vergi süreçlerinizin doğru yönetilmesi için de hep yanınızdayız.

04

Hukuk Servisleri

Yatırımınız aracılığıyla elde edebileceğiniz vize ve göçmenlik haklarınız konusunda, alanında uzman göçmenlik avukatları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. EB-5, E2, E1, L1 ve marka patent, ticari faaliyet, faydalı model konularında; birlikte çalıştığımız avukatlarımız ile destek vermekteyiz.

05

Tapu İşlemleri

Amerika'da tapu işlemleri sadece Amerikan devleti tarafından yetkilendirilmiş 'Title Office'ler tarafından gerçekleştirilir. Title Office alıcıya temiz ve sorunsuz bir tapu verileceğinin garantörüdür. Tapunun geçmiş ve güncel kayıtlarını inceler. Tapu üzerinde herhangi bir şerh, borç, ipotek vs. yok ise alıcıya sigortalı tapu garantisini verir. Bunun ardından taraflara Closing Sözleşmelerini iletir. Bu süreçte anlaşmalı tapu ofisimiz, alıcılarımızın korunması için gereken özeni fazlasıyla göstermektedir. dolarlakira.com, sigortalı tapu hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın.

Amerika’da gayrimenkul yatırımının en hızlı en kolay en uygun yolu DolarlaKira.com’da!