ABD Ev Fiyatları

  • 1 sene önce
  • 1

Amerika’da ev yatırımı, git gide değeri artan yatırım yöntemlerinden biri haline geldi. Neredeyse her gün değeri artan bir para bilimi olan dolar, yatırımcılara aylık dolar geliri elde etmenin avantajlarına odaklanmalarını sağlıyor. Bu noktada da aylık dolarla kira geliri elde edebilecekleri emlak yatırımlarına yönelimleri artıyor. Dolarla Kira şirketi olarak yatırımcıların bu yönelimleriyle bizzat yakından ilgileniyor, en doğru yatırımları gerçekleştirmeleri ve yatırım risklerini minimuma indirmek için profesyonel ekibimiz ile canla başla çalışıyoruz.

Amerika’da gayrimenkul yatırımı hem ilgi çekiyor hem de bazı yatırımcılarının gözünü korkutabiliyor. Şöyle ki, yatırımcılar evrak işleriyle veya doğru evi ve kiracıyı bulma konusunda endişeler yaşayabiliyorlar. Bu noktada sektöründe öncü firma olan Dolarla Kira devreye giriyor ve yatırımcıların tüm bu endişelerini ortadan kaldırıyoruz. İşlemlerin hepsini elektronik ortamdan gerçekleştirirken sizler için biz tüm adımları yakından takip ediyoruz. İşlemlere başlamadan önce çıkabilecek gizli masraflar karşısında sizleri bilgilendiriyor bu sayede işlemler sırasında can sıkabilecek durumlar riskini minimuma indiriyoruz.

Sonrasında bir sonraki aşamaya geçerek bütçenize uygun evi bulmanızı sağlıyoruz. Portföyümüz düşük vergili, 2.el fırsat evlerinden oluşuyor. Sunduğumuz evlerin bu özellikte olmalarının sebebi Amerika’da ikinci el evler düşük vergiye tabi tutulurken, bakım onarım masrafları da sıfır evlere göre düşük oluyor. ABD ev fiyatları artma eğilimde olduğu için değer artış kazancı da elde edebiliyorsunuz. Ayrıca Amerika’da ikinci el evler çok daha rahat kiralanıyorlar. Bu durum sayesinde Dolarla Kira olarak evinizi aldığınız ilk aydan itibaren sizlerle kirazı garantisi sunuyoruz. Böylece sizler evinizi aldığınız ilk aydan itibaren dolarla kira geliri kazanmaya başlıyorsunuz. Sunduğumuz evlerin bir diğer özelliği de az önce söylediğimiz gibi fırsat evleri olması. Bu fırsat evleri ekspertiz değerinin altında satış fiyatına sahip olan evler oluyor, bu durum ile de ilerleyen yıllarda evinizi satmak istediğiniz noktada evinizi her şekilde alım fiyatından daha yüksek bir fiyat ile satışa sunmuş oluyorsunuz. Aidat konusuna da değinmek gerekirse sunduğumuz ev çeşitleri aidata tabi tutulmayan evler oluyorlar. Amerika’da ev sahipleri aidatları ödediğinden bu ev sahipleri için ekstra bir gider oluyor.

“Evi aldık ancak nasıl takibini sağlayacağız?” sorusuyla gelen değerli yatırımcılarımızı da aydınlatalım. Alım veya satım işlemlerinin tüm aşamalarında olduğu gibi, gayrimenkul yönetimi konusunda da dileyen yatırımcılarımızın yanında yer alıyoruz. Evinizin tüm gelir- gider, bakım ve onarım işlemleriyle sizler adına ilgileniyor, evinizin kira gelirini, vergi zamanını ve ödemesini gerçekleştiriyoruz.

Amerika’ya gitmeye gerek kalmadan, sadece İstanbul’daki merkezimiz ile görüşüp istediğiniz evi seçiyor, alım işlemleri için gerekli evrakları imzalıyorsunuz. Ardından da Amerika’da hızlı amortili, düşük vergili fırsat evlerinden birinin sahibi oluyorsunuz. Zahmetsiz, güvenilir ve kolay bir yatırım şekliyle size aylık dolar geliri kazandıracak yatırımınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı