ABD’de Arsa Alım-Satım Hizmetleri

  • 1 ay önce
  • 1

Elde tutma maliyeti çok az olan, bakım ve onarım masrafı gibi gizli giderlerden sizi koruyan arsa satışı konusunda da hizmet veriyoruz. Arsa yatırımını Amerika’da yapmak isteyenler için büyük avantajlar sağlayan hizmetimiz sürecinde daima yanınızdayız. 15.000 dolardan başlayan ve geniş seçenekler barındıran portföyümüz yatırımcılar için çok avantalıdır. Amerika’da gelişmekte olan bölgelerde alt yapısı hazır, imarlı arsa seçeneklerimizin satış süreci çok kolay ve düşük masraflıdır. Arzu ederseniz bu avantajlı arsalardan alıp üzerine kendi evinizi yaptırabilirsiniz. İsterseniz ev yaptırıp satarak daha yüksek bir kar elde edebilirsiniz. Dilerseniz arsanızı bir müddet sonra yüksek kazançla satabilirsiniz. Tüm bunları yaparken geçen süreçte asla zararda değilsinizdir çünkü arsaları elde tutma maliyeti yok denecek kadar azdır.   

GAYRİMENKUL YÖNETİMİNDE GÜVENİLİR PARTNER 

Mülk yönetiminin, mülkünüzü yönetmenin en verimli ve en ekonomik yolu olduğu tüm dünyaca biliniyor. Günümüz ticaret hayatında yalnızca iyi yönetilen ve sağlam organize edilen işler hayatta kalıp sahibine yüksek fayda sağlayabilir. Biz gelirinizi en üst seviyeye çıkarıyor ve yatırımınızdan maksimum kazancı elde etmenizi sağlıyoruz. 

Amerika’ da oldukça yaygın olarak kullanılan ve çokça tercih edilen mülk yönetim sistemi gelişmiş bir network sistemi üzerine kuruludur.  Şirketimiz bünyesinde bulunan mülk yönetim sistemimizle evinize dair her şeyi biz yapmaya talibiz. 

Zamanın hızla aktığı günümüz dünyasında  kiralık bir mülkü yönetmek kolay değildir. Dolarla Kira ekibimiz bütün işlerinizi sizin adınıza hallederken  hem  zamanınız size kalır hem de işiniz emin ellerde olur. Biz işlerinizi idare ederken siz de gerekli olan zamanınızı ailenize , arkadaşlarınıza , seyahat etmeye ayırabilirsiniz. 

Evinizin kira işlemleri, kiracınızın kredi notu, kira gelirlerinizin sizin adınıza toplanması ve hesabınıza yatırılması, bakım onarım hizmetlerinin sağlanması; emlak vergilerinin, çöp vergileri dahil tüm vergilerinizin ceza almadan zamanında ödenmesi, konut-yangın-sel sigortalarının yapılması gibi birçok hizmeti profesyonel ekibimizle yapmaktayız. 

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı