Listeleri Karşılaştır

Amerika Gayrimenkul Yatırımı İle Bütçenizi Şımartın

Amerika Gayrimenkul Yatırımı İle Bütçenizi Şımartın

Öyle bir yatırım düşünün ki ilk aydan itibaren size dolar kazandırıyor ve kısa süre içerisinde kendini amorti ediyor. Koyacağınız bütçeyi 7-10 yıl içerisinde size kat ve kat geri kazandırıyor. “Peki, nedir bu yatırım?” derseniz sizlere hemen cevabını verelim, Amerika’dan gayrimenkul yatırımı!

Amerika’dan ev alımı gerçekleştirerek aylık olarak dolarla kira geliri elde edebilir, bütçenizi şımartabilirsiniz. Her geçen gün değeri artan bir para birimi olan dolar, aylık düzenli olarak bir kazanca dönüştüğünde bütçeyi ciddi oranda arttıran bir hal alıyor. Dolarla kira olarak sunduğumuz evlerde ise, yıllık %15 kar marjı elde edebilme imkanı sizleri bekliyor.

İkinci el ve fırsat evlerinden oluşan portföyümüzde kar marjı yüksek evleri sizlerle buluşturuyoruz. Profesyonel bir ekip tarafından araştırılıp erişim sağlanan fırsat evleri, ekspertiz değerinin altında olan evlerdir. Ederinin altında satış fiyatı olması, hem evinizden elde edeceğiniz kira karının artmasını hem de evinizi satmak istediğiniz zaman alış fiyatınızdan çok daha yüksek bir fiyata satmanızı sağlar.

İkinci el evlerin olması ise birçok avantaj fırsatı sunar. İkinci el evler daha düşük vergilendirmeye tabidir. Bu sayede aylık gelir giderden daha fazla kar elde edilir. Amerika’dan ev almak dendiğinde sıfır evlerin daha verimli olacağı düşünülebilir. Ancak sıfır evlerin kiracı bulması daha zor olmakla birlikte vergisi ve aidatı daha yüksektir. Amerika’da ev aidatları ev sahibine aittir. Bundan dolayı yatırım yaparken aidat giderinin olmaması da ev sahipleri için önemli bir detaydır.

Amerika’dan Ev Almak İçin Amerikan Vatandaşı Olmak Gerekir Mi?

Amerika’da ev sahibi olmak için Amerikan vatandaşı olmaya gerek yoktur. Gelişmiş emlak sistemi ile Amerika gerek vatandaşı gerek diğer ülke vatandaşlarına yönelik emlak sistemi oluşturmuştur. Gelişmiş emlak sistemi sayesinde Amerika’ya dahi gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden tüm alış ve satışları gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemler güvenilir kanallar aracılığı ile gerçekleştirilmekte ve şeffaf kayıtlar altında tutulmaktadır. Bu sayede ev sahibinin tüm hakları korunur. Sadece Türkiye değil tüm dünya genelinde Amerika’dan ev alma güvenilir bir yatırım türüdür.

Amerika’dan Ev Almak İçin Yapılması Gerekenler

Amerika’dan ev almak için yapılması gerekenler öncelikle doğru evi bulmakla başlar. Dolarla Kira olarak bizler bu noktada sizlere en doğru yatırımı gerçekleştirebilmeniz için çalışıyoruz. Siz değerli yatırımcıların bütçesine en uygun evler ile sizleri buluşturuyoruz. Gerekli evrakların toplanması ile birlikte tüm alım işlemlerinin takibini sizler için sağlıyoruz.

İlgili Mesajlar

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’dan ev almak veya başka bir deyişle gayrimenkul yatırımı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tabi bu durum popüler hale gelince birçok kişi buna yönelik girişimde bulunmuştur. Tabi herhangi bir yardım almadan süreci yönetmenin kolay olmadığını görünce birçok kişi de vazgeçmektedir. Ancak bu bölgede ev almanın zor olduğundan değil kişilerin yanlış bir yol seçmesindendir. Yani bu alanda uzman kişilerle çalıştığınızda ve süreç ile ilgili onlardan yardım aldığınızda sürecin ne kadar kolay ilerleyeceğine inanamayabilirsiniz.

okumaya devam et

Amerikada Ev Almak: Yatırım İmkanı

Yatırım, insanların her dönem birikimlerini değerlendirmek için tercih ettiği yöntem olmuştur. Bazen konut ve arazi gibi taşınmazların alınması, bazen de daha farklı yollarla birikimler değerlendirilmeye çalışılmıştır. Günümüzde de benzer durum yaşanmaya devam ediyor. Ancak iletişim ve bilgi teknolojisi sayesinde yatırım yöntemleri daha da çeşitlendi. Amerikada ev almak da söz konusu yöntemlerden birisi haline geldi. Amerika’da ev almak seçeneği size uzak veya sizin için mantıksız gibi görünebilir. Ancak kısa bir araştırma ile söz konusu yöntemin hiç de mantıksız olmadığını göreceksiniz. Bu yatırım yöntemi ile birikimlerinizi tek bir yönden değil, birkaç açıdan değerlendirmiş olacaksınız.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak İstediğimde Ne Yapmalıyım?

Amerika’da ev almak birçok kişi için gerçekleştirmesi imkânsız bir hayal gibi gözükebilir. Özellikle Türkiye’de yaşarken başka bir ülkede yatırım yapmak vesaire prosedürlere takılır veya da yasal olarak sorun çıkar gibi düşündürebilir. Bu süreci kendi başınıza halletmeye kalktığınızda zaten sürecin böyle sorunlarla dolu olacağını söyleyebiliriz. Amerika’da ev almak istediğinizde, bu alanda uzman danışmanlarla çalıştığınızda aslında sürecin ne kadar kolay yürütülebileceğini görebilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı