Amerika Gayrimenkul Yatırımı İle Bütçenizi Şımartın

  • 1 sene önce
  • 1

Öyle bir yatırım düşünün ki ilk aydan itibaren size dolar kazandırıyor ve kısa süre içerisinde kendini amorti ediyor. Kullanacağınız bütçeyi 7-10 yıl içerisinde size kat ve kat geri kazandırıyor. “Peki, nedir bu yatırım?” derseniz sizlere hemen cevabını verelim, Amerika’dan gayrimenkul yatırımı!

Amerika’dan ev alımı gerçekleştirerek aylık olarak dolarla kira geliri elde edebilir, bütçenizi şımartabilirsiniz. Her geçen gün değeri artan bir para birimi olan dolar, aylık düzenli olarak bir kazanca dönüştüğünde bütçeyi ciddi oranda arttıran bir hal alıyor. Dolarla kira olarak sunduğumuz evlerde ise, yıllık %15e varan kar marjı elde edebilme imkanı sizleri bekliyor.

İkinci el ve fırsat evlerinden oluşan portföyümüzde kar marjı yüksek evleri sizlerle buluşturuyoruz. Profesyonel bir ekip tarafından araştırılıp erişim sağlanan fırsat evleri, ekspertiz değerinin altında olan evlerdir. Değerinin altında satış fiyatı olması, hem evinizden elde edeceğiniz kira karının artmasını hem de evinizi satmak istediğiniz zaman alış fiyatınızdan çok daha yüksek bir fiyata satmanızı sağlar.

İkinci el evlerin olması ise birçok avantaj fırsatı sunar. İkinci el evler daha düşük vergilendirmeye tabidir. Bu sayede aylık gelir giderden daha fazla kar elde edilir. Amerika’dan ev almak dendiğinde sıfır evlerin daha verimli olacağı düşünülebilir. Ancak sıfır evlerin kiracı bulması daha zor olmakla birlikte vergisi ve aidatı daha yüksektir. Amerika’da ev aidatları ev sahibine aittir. Bundan dolayı yatırım yaparken aidat giderinin olmaması da ev sahipleri için önemli bir detaydır.

Amerika’dan Ev Almak İçin Amerikan Vatandaşı Olmak Gerekir Mi?

Amerika’da ev sahibi olmak için Amerikan vatandaşı olmaya gerek yoktur. Gelişmiş emlak sistemi ile Amerika gerek vatandaşı gerek diğer ülke vatandaşlarına yönelik emlak sistemi oluşturmuştur. Gelişmiş emlak sistemi sayesinde Amerika’ya dahi gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden tüm alış ve satışları gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemler güvenilir kanallar aracılığı ile gerçekleştirilmekte ve şeffaf kayıtlar altında tutulmaktadır. Bu sayede ev sahibinin tüm hakları korunur. Sadece Türkiye değil tüm dünya genelinde Amerika’dan ev alma güvenilir bir yatırım türüdür.

Amerika’dan Ev Almak İçin Yapılması Gerekenler

Amerika’dan ev almak için yapılması gerekenler öncelikle doğru evi bulmakla başlar. Dolarla Kira olarak bizler bu noktada sizlere en doğru yatırımı gerçekleştirebilmeniz için çalışıyoruz. Siz değerli yatırımcıların bütçesine en uygun evler ile sizleri buluşturuyoruz. Gerekli evrakların toplanması ile birlikte tüm alım işlemlerinin takibini sizler için sağlıyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı