Listeleri Karşılaştır

Amerika Kiralık Ev

Amerika Kiralık Ev

Amerika Birleşik Devletleri (ABD), hem yatırım hem yaşam için gözde ülkelerden biridir. Dünyanın birçok ülkesinden yatırımcılar, ABD’den yüksek kira geliri elde etmek için bu ülkede gayrimenkul yatırımları yapıyor. ABD’de kira getirili emlak yatırımı, hem finansal kaynakları değerlendirme hem de gelecek planları için oldukça ideal bir yatırım alternatifidir. ABD’den yüksek kira getirisi için bir an önce adım atmak gerekiyor! Peki, nasıl? İşte cevapları…

Amerika’dan Yüksek Kira Getirisi Nasıl Sağlanır?

ABD’den yüksek kira geliri sağlamak için öncelikle uygun özelliklerde ve uygun bir yerde gayrimenkul bulmak gerekiyor. Bu, oldukça karmaşık bir süreçtir. Bürokratik ve operasyonel konularla yakından ilgilenmek gerekir. Ayrıca, yerel ortaklar ve gayrimenkul danışmanları ya da emlak yöneticileri ile çalışmak gerekebilir. Amerika’da kiracılı ev alındığında hemen dolarla kira geliri sağlanabilir. Ancak ABD’de ev kiralama prosedürleri, Amerikan’ın gayrimenkul kiralama standartlarına uygun olmalıdır. Amerika’da hizmet veren gayrimenkul uzmanları ya da aracı kurumlar aracılığıyla piyasa ortalamasının altında fiyatlarda ev almak mümkün olabilir. Ayrıca, zaten kiracısı olan gayrimenkullerin ortalama getirisine uygun değerlerle hemen yüksek kira getirisi elde edilebilir.

Amerika’da Gayrimenkul Almak Mantıklı Mı?

Amerika, ekonomik ve kozmopolit yapısı bakımından “süper güç” konumunda bir ülkedir. Bu sebeple Amerika’da yatırım yapmak birçok bakımdan avantajlıdır. Gayrimenkul yatırımcılarının birçoğu Amerika’dan konut alarak, kiraya veriyor ve dolarla kira getirisi elde ediyor.

Amerika’da 200 bin dolardan 5 milyon dolara kadar gayrimenkul yatırım fırsatları bulunuyor. Yaklaşık 500 bin dolara alınan bir evin yıllık lira getirisi net olarak 30 bin ila 70 bin dolar arasında değişiyor. Dolarla kira getirisi, kur farkı sebebiyle yüksek kira geliri sağlarken, kazanılan gelir 10 yıl içinde konutun ücretini amorti ediyor. Bu sebeple Amerika’da gayrimenkul almak, en mantıklı yatırımlar arasında sayılıyor.

Türkiye’de gayrimenkul sektöründeki amorti süreleri 20-30 yıla kadar çıkabiliyor. Amerika’da 100 bin dolara alınan bir ev 7-10 yıl içinde kendi maliyetini çıkarırken, Türkiye’de 900 bin liraya alınan evin kendi maliyetini çıkarması yıllar alıyor. Bu durumun farkında olan gayrimenkul yatırımcıları rotasını ABD’ye çevirdi. Artık ABD’den yüksek kira geliri elde eden çok sayıda yatırımcı var!

DolarlaKira ile Dolarla Kira Geliri Elde Edin!

Amerika’da emlak yatırımı için profesyonel destek almak önemlidir. Hangi eyaletten ev alınmalı? Evin bakımı, vergileri, kiraları nasıl takip edilecek? Bütçenize en uygun ev nereden alınmalıdır? DolarlaKira.com, bu ve benzeri sorularınıza cevap veriyor; ABD’den yüksek kira geliri için bütçenize uygun seçenekler sunuyor. Seçtiğiniz eyalette en uyun fiyatlarla gayrimenkul yatırımı için ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sağlıyor. ABD’den ev satın almak, ev yenilemek ya da ABD’de ev kiralama gibi talepleriniz için yıllara dayanan tecrübe ile hizmet veriyoruz. Amerika’da gayrimenkul alanında profesyonel gayrimenkul danışmanları ile Amerika’da ev sahibi olabilir; dolarla kira geliri elde edebilirsiniz!

 

İlgili Mesajlar

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’dan ev almak veya başka bir deyişle gayrimenkul yatırımı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tabi bu durum popüler hale gelince birçok kişi buna yönelik girişimde bulunmuştur. Tabi herhangi bir yardım almadan süreci yönetmenin kolay olmadığını görünce birçok kişi de vazgeçmektedir. Ancak bu bölgede ev almanın zor olduğundan değil kişilerin yanlış bir yol seçmesindendir. Yani bu alanda uzman kişilerle çalıştığınızda ve süreç ile ilgili onlardan yardım aldığınızda sürecin ne kadar kolay ilerleyeceğine inanamayabilirsiniz.

okumaya devam et

Amerikada Ev Almak: Yatırım İmkanı

Yatırım, insanların her dönem birikimlerini değerlendirmek için tercih ettiği yöntem olmuştur. Bazen konut ve arazi gibi taşınmazların alınması, bazen de daha farklı yollarla birikimler değerlendirilmeye çalışılmıştır. Günümüzde de benzer durum yaşanmaya devam ediyor. Ancak iletişim ve bilgi teknolojisi sayesinde yatırım yöntemleri daha da çeşitlendi. Amerikada ev almak da söz konusu yöntemlerden birisi haline geldi. Amerika’da ev almak seçeneği size uzak veya sizin için mantıksız gibi görünebilir. Ancak kısa bir araştırma ile söz konusu yöntemin hiç de mantıksız olmadığını göreceksiniz. Bu yatırım yöntemi ile birikimlerinizi tek bir yönden değil, birkaç açıdan değerlendirmiş olacaksınız.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak İstediğimde Ne Yapmalıyım?

Amerika’da ev almak birçok kişi için gerçekleştirmesi imkânsız bir hayal gibi gözükebilir. Özellikle Türkiye’de yaşarken başka bir ülkede yatırım yapmak vesaire prosedürlere takılır veya da yasal olarak sorun çıkar gibi düşündürebilir. Bu süreci kendi başınıza halletmeye kalktığınızda zaten sürecin böyle sorunlarla dolu olacağını söyleyebiliriz. Amerika’da ev almak istediğinizde, bu alanda uzman danışmanlarla çalıştığınızda aslında sürecin ne kadar kolay yürütülebileceğini görebilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı