Amerika’da Emlak Yatırımı

  • 1 sene önce
  • 1

Amerika’da emlak yatırımı, Türk yatırımcıların ilgisini çekiyor. ABD’de cazip ödeme seçenekleri ile çok sayıda konut projesi ya da ev bulunuyor. Hem oturmak hem de kiraya vererek gelir elde etmek isteyen yatırımcılar, özellikle düşük peşinatlı ve taksitli gayrimenkullere yöneliyor. Peki, Amerika’dan neden ev almalıyız? Amerika’dan gayrimenkul yatırımı neler vaat ediyor?

Amerika’dan Neden Ev Almalıyız?

Birçok gayrimenkul yatırımcısı “Amerika’dan neden ev almalıyız?” sorusunun cevabını arıyor. Bu sorunun birçok cevabı var!

  • Emlak fiyatları: Amerika’da emlak fiyatları son yıllarda sürekli artış kaydediyor. Amerika’da gayrimenkullerde yıllık değer artışı yüzde 10-20 arasında değişiyor. Bu sebeple bir an önce ev alarak yüksek getiri elde edilebilir.
  • Kira getirisi: Türkiye’de kira getirisi yüzde 2 ila 5 seviyelerindedir. Amerika’da kira getirisi yüzde 15’e kadar çıkabiliyor.
  • Avantajlı fiyatlar: Amerika’da ev fiyatları, Türkiye ile kıyaslandığında daha avantajlı olabiliyor. Örneğin; İstanbul’un birçok semtindeki ev fiyatları, Amerika’daki evlerden pahalı olabiliyor.
  • Kira garantisi: Amerika’dan gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara kira getiri garantili evler sunuluyor. Kiracılı evler alındığın ilk aydan itibaren dolarla kira geliri elde edilebiliyor.
  • Dolarla kira: Amerika’dan ev alındığın dolarla kira geliri elde edilebiliyor. Türkiye’de dolar kurunun yüksek olması, yatırımcılar için büyük avantaj sağlıyor. Bu sebeple yatırımcılar, Amerika’dan yatırım seçenekleri ile döviz kuru avantajından yararlanarak, Türkiye’de farklı yatırımlar yapabiliyor.

Amerika’dan Gayrimenkul Yatırımı Fırsatları

Amerika’dan gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız gayrimenkul profesyonellerinden destek almalısınız! Türkiye’ye oranla çok cazip bir gayrimenkul pazarına sahip olan Amerika’dan yatırım için gayrimenkul fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Amerika’dan ev almak için göçmenlik ya da vatandaşlık gibi şart bulunmuyor. Amerika’da gayrimenkul almak, kiraya vermek, alım-satım yaparak kâr etmek gibi ticari amaçlarla gayrimenkul yatırımları düşünüyorsanız “E2 Yatırımcı Vizesi” alınabilir.

DolarlaKira gibi aracı firmalar aracılığı ile Amerika’ya bile gitmeden gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Tüm işlemleri online görüşmelerle takip edebilir, prosedürleri e-posta ile sürdürebilir, ödeme seçenekleri ile evinizi hemen alabilirsiniz. Amerika’da ailenizle yaşama planlarınız varsa, çocuklarınızın okuluna en yakın ev seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

DolarlaKira.com İle Amerika’da Emlak Yatırımı Yapın!

Amerika’da gayrimenkul danışmanlığı firması DolarlaKira.com, gayrimenkul profesyoneli yerel aracı firmalar aracılığıyla bütçenize uygun evler buluyor, kiralıyor. Kira öncesi ve sonrası süreci sizin adınıza takip ediyor. Konum, fiyat ve özellik gibi tüm analizleri yapılmış evlerin satın alınma prosedürleri, bakımlarının yapılması, kiracı bulunması ya da devir işlemleri gibi süreçlerde DolarlaKira’nın profesyonellerinden destek alabilirsiniz. Amerika’da emlak fiyatları ne durumda? Amerika’dan ev alırsam hemen kira geliri elde edebilir miyim? Amerika’dan neden ev almalıyız? Bu ve benzeri soruların cevapları için hemen DolarlaKira.com’dan teklif alın

Sonraki gönderi

Amerika Kiralık Ev

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı