Amerika’da Emlak Yatırımı Yapmak Size Ne Sağlar?

 • 1 sene önce
 • 1

Modern şehirleri, eğitimi, ekonomisi, yüksek iş gücü ve teknoloji hacmiyle dünyaya tam anlamıyla damga vuran ülkelerinde başında gelen Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapmak, özellikle son dönemde artan kur farkından dolayı en cazip opsiyonlardan biri olarak öne çıkıyor.

Dünyanın en popüler ülkelerinden biri olan ABD’de, gayrimenkul konusunda yüksek dolar geliri getiren garantili ve temassız bir yatırım modeli sunan firmamızla bir an önce tanışın ve bu yeni nesil yatırım trendine siz de dahil olun!

Amerika’da Ev Almanın Ayrıcalıkları

Turist olarak gitmenin bile bir rüya olarak tanımlandığı Amerika’da dolar ile kira geliri elde etmek istemez misiniz? Ekspertiz değerinin altında fiyatlara sahip olan evleri yatırımcılara yönlendiren, profesyonel çalışanlarıyla kira garantisi/bakım- onarım garantisi sunan, tüm süreci şeffaf bir şekilde yatırımcılarla paylaşan ve satış sonrası destekle iş birlikteliğini pekiştiren firmamız, bu konudaki tüm soru işaretlerinizi kısa sürede gideriyor.

Peki, Amerika’da gayrimenkul yatırımının avantajları genel olarak neler, gelin bu sorunun yanıtına maddeler halinde bakmaya çalışalım:

 • Her şeyden önce Amerika’da her açıdan çok sistemli bir şekilde işleyen bir emlak sisteminden söz edebiliriz. Bu durum aynı şekilde gelişmiş yasal düzenlemelerle de desteklenmiş durumda.
 • ABD gibi bir ülkede, bizimle yapacağınız gayrimenkul yatırımı, kendini ortalama 7-10 sene içinde rahat bir şekilde amorte eder.
 • Satın alacağınız evlerin fiyatları, ülke özelinde düşünüldüğünde son derece uygundur; ancak buna rağmen dolar üzerinden elde edeceğiniz kira geliriniz son derece iyi olacaktır.
 • Güçlü para biriminden dolayı ABD, yatırımcılar için bir cennet olarak tanımlanabilir. Yatırımınıza dair gelirleriniz size daima belli bir standartta yansımaya devam edecektir.
 • İşlemler ve bürokratik süreçler, tümüyle elektronik ortamda temassız bir şekilde gerçekleşir ve ortalama 3 haftalık bir süreç içinde (nakit alımlarda) neticelenir.
 • Kayıtlar tümüyle şeffaf olduğu için güven konusunda yatırımcıların aklında herhangi bir soru işareti kalmaz.
 • Zaman ya da vize gibi önemli engellere takılmadan satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yasal düzenlemeler genel anlamda alıcının lehine bir içerik sunar.
 • Kur farkından dolayı dolarla artan gelir elde etme şansı elde edebilirsiniz.
 • Zaman geçse bile ana sermayeniz değerini her daim koruyacaktır.
 • Amerika’da ideal gayrimenkuller çok kısa sürede yeni alıcılarına kavuşur. Bu anlamda yeniden satış süreçleri sizler için son derece kolay olur.

Amerika’da Ev Alım Aşamaları

Dolar ile Türkiye’ye kıyasla üç dört kat daha yüksek kira geliri elde etme şansını size sunan bu cazip yatırım modeline dahil olmak düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Özgürlükler ülkesi Amerika’da ev sahibi olmak ve bu sayede ideal bir kira geliri elde etmek adına yapmanız gereken ilk işlem, alacağınız evi seçmek olacaktır. Evler ortalama 60-70 bin dolardan başlamakta ve her bütçe için cazip yatırım opsiyonları sunmaktadır. Hemen sonrasında satış sözleşmesini imzalayın ve %15 depozito bedelini ödeyip işlemlere başlayabilirsiniz.

Bir sonraki aşamada evin değeri belirlenir ve fiziksel koşulları detaylı olarak analiz edilir. Tapu aşamasında ise adınıza sigorta işlemi gerçekleştirilir. Son noktada closing işlemlerinizi neticelendirin ve sözleşmenizi temin edin. Bu aşamada aynı zamanda kalan bedeli emanet hesaba aynı şekilde ödeyin. Tebrikler, artık Amerika’da siz de bir gayrimenkul yatırımcısı oldunuz ve hemen dolarla kira geliri almaya başlayabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı