Yeni ve Avantajlı Yatırım, Amerika’da Emlak Yatırımı

  • 2 sene önce
  • 1

Birçok insan geleceğini güvence altına almak amacı ve belirli kaygıların önüne geçmek hedefi ile yatırım yapmaktadır. Özellikle tasarruf etmemiz gereken bu dönem içerisinde size en iyi yatırım tavsiyelerini vermek için buradayız. Yüksek kira getirisi sayesinde gayrimenkul yatırımı, günümüzde en sık kullanılan yatırım biçimi olarak görülmektedir. Çeşitli yatırımcılar, Türkiye içerisine sınırlı kalmayıp Amerika’da emlak yatırımı üzerine yoğunlaşmış ve dolarla kira kazanarak parasını daha değerli hale getirmiştir.

Ticari gayrimenkul yatırımının en kazançlı yatırım olduğu söylenebilir. Bu bağlamda, kira getirisi açısından zamanla değer artışı gösterdiği için her zaman kazanç seviyesi artmaktadır. Amerika’da emlak yatırımı sayesinde Türkiye sınırları içerisinde aynı fiyatlara alabileceğiniz bir evi, aynı fiyatlar ile Amerika’dan alabilir ve daha fazla kira getirisine sahip olabilirsiniz.

Dolarla Kira Kazanırken, Yasalar Tarafından Korunun

Amerika’da emlak yatırımının yatırımcılara kazandırdığı en iyi güvencelerden bir tanesi de yasal haklarının sağlam güvenlik tedbirleri ile gözetilmesidir.

  1. Kişilerin tapularının sigortası bulunmaktadır.
  2. ABD devleti yatırımcılarına yasaları sayesinde güvenilirlik sağlar.
  3. Yasalara uygun olmayan herhangi bir eyleme karşı büyük yaptırımlar uygulanır.

Bu yasaların takibinde, Amerika’da emlak yatırımı yapan bireylerin takip etmesi gereken vergiler ve çeşitli benzer eylemler için ekibimiz yatırımcılara sürekli destekte bulunur.

Gayrimenkul yönetim hizmetimiz sayesinde, yatırımcıların yapması gereken birçok eylemi gerçekleştiririz. Bunlara örnek olarak, kiraların toplanması ve yatırımcılara iletilmesi bulunmaktadır. Yatırımcıların evlerine yapılması gereken bakım onarım vb. işleri de ekibimiz sağlar.

Yüksek Kira Getirisi için Neden Amerika’yı Seçmelisiniz?

Gayrimenkul üzerine garantisi bulunan bir gelir modeli sunduğumuz için tercih edilebilirliği maksimum seviyededir. Sağlanılması gereken şartlar, yatırımcıların ihtiyaçları ile kapsamlı şekilde şirketimiz bünyesinde karşılanmaktadır.

Ekspertiz değerinin altında olan ve fırsat olarak görülen evleri yatırımcılara sunarak yerleşik, güçlü altyapımız ve çok sayıda çalışanımız ile size hizmet vermekteyiz.

Kira garantisi seçeneğimiz sayesinde kiracı aramanıza gerek duymaksızın hazır kiracısı bulunan evleri kataloğumuzdan sunuyoruz. Yatırım riskinizin minimalize edilmesi konusunda en iyisini yapar, yatırımınızın etkili bir yatırım olmasını sağlarız.

Satış sonrası destek hizmetlerimiz ile sizleri soru işareti altında bırakmayız. Veri yönetimi, mülk yönetimi dahilinde birçok konuyla alakalı sürdürülebilir bir hizmet veririz.

Amerika’da emlak yatırımı, çok iyi işleyen bir emlak sistemi olduğu için çok avantajlı görülür ve yasal düzenlemeleri sayesinde yatırımcıları iyi şekilde korur. Bu yasaları ve düzenlemeleri baz alarak, yatırımcılarımıza özel hazırladığımız en iyi modeli, en iyi şekilde işlemesi için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alarak çalışan profesyonel ekibimiz sayesinde Amerika’da emlak yatırımı aracılığı ile dolarla kira kazanarak yüksek kira getirisi sahibi bir yatırımcı olabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı