Listeleri Karşılaştır

Amerika’da Ev Alın Türkiye’de Dolar Kazanın

Amerika’da Ev Alın Türkiye’de Dolar Kazanın

Günümüzde Amerikan Doları Türk Lirası karşısında gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Bu durumun sonucu olarak yakın tarihte pek çok insan Türkiye’de yaşayıp dolar kazanmak istemektedir. Bunun için yapılabilecek en mantıklı yatırım Amerika’dan ev satın alarak her ay düzenli bir kira geliri elde etmektir. Amerika’da ortalama kira ücretleri 1000 ile 2000 dolar arasındadır. Amerika’dan portföyümüzdeki evlerin geri dönüşü 8-10 yıl arasında olmaktadır. Devamındaki süreci ise ömür boyu dolar ile pasif gelir takip ediyor. Amerika’da ev almak artık çok kolay.

Amerika’da Ev Fiyatları

Büyük bir kesim tarafından Amerika’da ev fiyatları çok yüksek olarak düşünülmekte. Bu sebeple Amerika’da ev sahibi olmak büyük bir hayal olarak nitelendiriliyor. Ancak durum zannedilenin tam tersi şeklindedir. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Amerika’da da her bütçeye uygun ev bulmak ve ev sahibi olmak mümkün. Amerika’da ev sahibi olmadan önce doğru fiyata doğru evi bulmak dikkate alınması gereken bir durumdur. Yabancı uyruklu bir kişinin Amerika’dan ev alırken uzman bir ekibe başvurması doğru bir karar olacaktır.

Amerika’da Evler Kaç Dolar?

Tıpkı ülkemizdeki gibi Amerika’da bulunan evlerin fiyatı belirli kriterlere göre farklılık gösteriyor. Bütçe durumunun artışına göre daha geniş, daha konforlu, daha güvenli evler bulunabiliyor. Tabii evin bulunduğu eyalet de önemli bir faktör olarak nitelendirilebilir. Ancak Amerika’da ucuz ev bulmak da mümkün. Ortalama olarak Amerika’da ev fiyatları 230.000 dolar seviyelerindedir. Elbette bu fiyat artış veya azalış gösterebilir.

Amerika’da En Ucuz Ev Nasıl Bulunur?

Amerika başkanlık sistemiyle yönetildiğinden dolayı eyaletlere bölünmüştür. Her eyaletin kendine özel bir yönetim şekli ve ekonomik durumu vardır. Bu sebepler Amerika’da ev fiyatlarını etkileyen baş faktörlerdir. Genellikle sınır bölgelerine yakın eyaletlerde ev ve gayrimenkul fiyatları daha ucuz olmaktadır.

Amerika’da Doğru Ev Nasıl Bulunur?

Amerika’da ev sahibi olmak için dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunur. Bu hususlardan en önemlisi doğru evi bulmaktır. Maliyeti uygun ve kira getirisi yüksek bir ev bulmak neredeyse imkânsızdır. Profesyonel bir şekilde, insan kaynakları ve kurmuş olduğumuz sistemsel altyapı ile sizin için en uygun, en ucuz evleri bularak sizin beğeninize sunmaktayız. Karar kıldığınız ev için gereken bütün işlemlerde ve hesaplamalarda sizlere yardımcı olarak büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Uzman ekibimiz ve kaliteli hizmetimiz sayesinde Türkiye’de yaşayıp dolar kazanmak isteyen kişileri ABD’ye gelmesine gerek kalmadan ev sahibi yapıyoruz.

Amerika’dan Nasıl Ev Alınabilir?

Verilen bilgiler ile birlikte Amerika’da ev fiyatlarının gayet makul olduğu gözle görülebilir derecededir. Bu sebeple gün geçtikçe Amerika’dan ev almak isteyen kişilerin sayısı artış gösteriyor. Bu sayının artış göstermesindeki bir diğer faktör ise ABD’nin yabancı uyruklu kişilerin konut almasına engel bir yasa bulundurmuyor olmasıdır. Amerika’da ev almak ve kiraya vermek uzmanlık gerektiren pek çok işlemi kapsamaktadır. Profesyonel bir hizmet sayesinde Amerika’da ev sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bütçenize en uygun evlerin tespitini yaparak sizlere sunuyoruz. Kira bedeli, kiralama zorluğu, vergi, bakım vb. huşuları dikkate alarak gerekli hesaplamaları yapıyoruz. Onay vermeniz durumunda işlemlerin tamamını sonuca erdiriyoruz. Amerika’ya gelmenize gerek kalmadan bütün işlemleri halletmenize yardımcı oluyoruz.

İlgili Mesajlar

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’dan ev almak veya başka bir deyişle gayrimenkul yatırımı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tabi bu durum popüler hale gelince birçok kişi buna yönelik girişimde bulunmuştur. Tabi herhangi bir yardım almadan süreci yönetmenin kolay olmadığını görünce birçok kişi de vazgeçmektedir. Ancak bu bölgede ev almanın zor olduğundan değil kişilerin yanlış bir yol seçmesindendir. Yani bu alanda uzman kişilerle çalıştığınızda ve süreç ile ilgili onlardan yardım aldığınızda sürecin ne kadar kolay ilerleyeceğine inanamayabilirsiniz.

okumaya devam et

Amerikada Ev Almak: Yatırım İmkanı

Yatırım, insanların her dönem birikimlerini değerlendirmek için tercih ettiği yöntem olmuştur. Bazen konut ve arazi gibi taşınmazların alınması, bazen de daha farklı yollarla birikimler değerlendirilmeye çalışılmıştır. Günümüzde de benzer durum yaşanmaya devam ediyor. Ancak iletişim ve bilgi teknolojisi sayesinde yatırım yöntemleri daha da çeşitlendi. Amerikada ev almak da söz konusu yöntemlerden birisi haline geldi. Amerika’da ev almak seçeneği size uzak veya sizin için mantıksız gibi görünebilir. Ancak kısa bir araştırma ile söz konusu yöntemin hiç de mantıksız olmadığını göreceksiniz. Bu yatırım yöntemi ile birikimlerinizi tek bir yönden değil, birkaç açıdan değerlendirmiş olacaksınız.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak İstediğimde Ne Yapmalıyım?

Amerika’da ev almak birçok kişi için gerçekleştirmesi imkânsız bir hayal gibi gözükebilir. Özellikle Türkiye’de yaşarken başka bir ülkede yatırım yapmak vesaire prosedürlere takılır veya da yasal olarak sorun çıkar gibi düşündürebilir. Bu süreci kendi başınıza halletmeye kalktığınızda zaten sürecin böyle sorunlarla dolu olacağını söyleyebiliriz. Amerika’da ev almak istediğinizde, bu alanda uzman danışmanlarla çalıştığınızda aslında sürecin ne kadar kolay yürütülebileceğini görebilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı