Amerika’da Ev Alma Aşamaları

 • 1 sene önce
 • 1

Amerika’da yatırım yapmak isteyen birçok yatırımcı, prosedürleri yerine getirmek için vakit ayıramadığı ya da Amerika’da ev alma aşamaları hakkında gerekli bilgileri edinemediği için dev bir ekonomisi bulunan ABD’de yatırım yapmaktan vazgeçiyor veya seçenekleri arasına al(a)mıyor. Bu sebeple az bütçe ile çok kazanç elde etme fırsatını kaçırıyorlar. Dolarla Kira olarak ABD’de ev almak için gerekli aşamalar konusunda yatırımcılara destek sağlıyoruz. Dolarla Kira’nın Amerika’daki gayrimenkul profesyoneli ekibi ile yatırım kararınızı tekrar gözden geçirin! Peki, Amerika’da ev almak için hangi şartları ya da aşamaları yerine getirmek gerekir? Amerika’dan ev nasıl alınır? İşte cevapları;

Amerika’dan Ev Alma Şartları

Amerika’dan ev alma şartları karmaşık görülse de Dolarla Kira’nın uzman danışmanları aracılığı ile kısa sürede bu şartları yerine getirebilirsiniz. Amerika’da emlak sektöründe sağlam bir temel vardır. Gayrimenkul yatırımı için herhangi bir hukuki şart yoktur. Ancak Amerika’da ev almak için yerine getirilmesi gereken temel bazı asamalar vardır.

İşte Amerika’da ev alma aşamaları:

 • Evin seçilmesi: Amerika’da satılık ev için seçim yapılması
 • Evin incelenmesi: Evin ABD’deki bir gayrimenkul uzmanı eşliğinde incelenmesi
 • Sözleşme: Sözleşmenin hazırlanması
 • Depozito: Satış sözleşmesi imzalanıncaya kadar aracı firma emanetine depozito yatırılması
 • Satış kontratı: ABD’de emlak uzmanları tarafından hazırlanan satış kontratının imza için taraflara gönderilmesi
 • Kredi başvurusu: Yatırımcının talebi durumunda ABD’de ev almak için kredi başvurusu yapılması
 • Maliyet raporu: Evin satış sürecindeki toplam maliyetleri içeren raporun alıcı ve satıcıya sunulması
 • Para transferi: Alıcıya evin kalan ücretinin transfer edilmesi
 • Tapu devri: Bu aşamaya kadar işlemlerin eksiksiz yerine getirilmesinin ardından alıcıya tapu devri

Amerika’dan Neden Ev Almalıyız?

Dolarla Kira olarak Amerika’da ev yatırımı hedefleriniz için bu sorulara cevap veriyoruz. Amerika’da ev alma şartlarını yerine getirmek üzere kısa sürede ABD’de gayrimenkul yatırımı yapmanızı sağlıyoruz! Peki, Amerika’dan neden ev almalıyız?

Her şeyden önce dolarla ev kiralamak çok avantajlı bir yatırımdır. Böylede he ay düzenli olarak bin ila bin 500 dolar gelir elde edilebilir. Kiraya verilen evin ücreti, dolarla kira geliri ile kısa sürede kendini amorti eder. Amerika’da ev almak için hukuki prosedürlerle uğraşmak gerekmez. Dolarla Kira gibi ABD gayrimenkul uzmanları aracılığı ile Amerika’da gayrimenkul alma şartları yerine getirilebilir. Dolarla Kira aracılığı ile kira gelirinizi her ay düzenli olarak alabilirsiniz. Böylece düşük hizmet bedelleri ile Amerika’dan ev alma avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Dolarla Kira’nın güvenilir ve kazançlı dünyasında yeriniz hazır!

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı