Amerika’da Ev Almanın Avantajları

  • 2 sene önce
  • 1

Yatırım yapmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınıza karar veremediniz mi? Yapacağınız yatırımda zarar etme riski olmadan direkt kazanca mı geçmek istiyorsunuz? O halde Amerika’da emlak yatırımı tam da aradığınız yatırım şekli olacak. Dilerseniz Amerika’da ev almanın avantajlarına gelin bir göz atalım.
Amerika’da gelişmiş bir emlak sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde yatırımcılar gönül rahatlığıyla Amerika’da ev sahibi olabilir ve diledikleri zaman evlerini satabilirler. Ev alım veya satım işlemleri için yatırımcıların Amerika’ya gitme zorunluluğu yoktur. Elektronik ortamda kısa sürede ve kolaylıkla tüm işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bu yatırım sayesinde aylık olarak düzenli bir kira getiriniz olur ve alacağınız kira dolar şeklinde olacağından kur farkı da göz önüne katıldığında büyük bir oranda aylık gelir elde edilir. Türkiye’de gerçekleştirilecek bir yatırımda Türk Lirası olarak kazanacağınız kira gelirini dolar bazında kazanmış olursunuz. Bunun yanı sıra Amerika’da ev fiyatları düşüktür ancak yüksek kira getirilidir. Böylece yaptığınız yatırım 7- 10 yıl arasında kendini amorte eder. Bu yatırım şeklinde genellikle ikinci el evler tercih edilip önerilmektedir. Çünkü 2. el evler daha düşük vergiye sahiptir ve fiyat kira performansı sıfır evlere göre çok daha yüksektir böylece amorte süresi çok daha kısadır. Hızlı kiralanırlar ayrıca bakım masrafları oldukça düşüktür. Son olarak yatırımınızdan vazgeçme durumunda ise sıfır evlere göre çok daha kolay satılırlar.
Peki, Amerika’dan nasıl ev alınır? Yatırımınız için gerekli işlemleri üstlenen çeşitli firmalar bulunmaktadır. Hiçbir firma %100 garantili yatırım seçeneği sunamaz ancak Dolarla Kira olarak bizler yatırım riskinizi minimuma indirgeriz. Öncelikle kiracı garantisi olan ikinci el evlerden oluşan portföyümüz ile 70.000 dolardan başlayan fırsat ev seçenekleri (ekspertiz değerinin altında fiyatları olan evler) sunarak bütçeniz için en uygun olan evi seçmenizi sağlarız. Evin vergi ve giderlerini sizler için yönetiriz. Böylece süreç takibini sizler adına biz sağlarız. Evin bakım ve onarım işlemleri ile de bizler ilgileniriz. En önemli husus olan kiracı bulma konusunda ise sizlere kira garantisi sunarız. Sizin için uygun olan evi bulduktan sonra satış işlemlerini başlatır ve takibini sağlarız. Hizmet bedelimiz satış bedeli üzerinden sadece %5 oranında olup, evinizi aldıktan sonrada sizlere hem Amerika’da bulunan çalışanlarımız hem de Türkiye çalışanlarımız ile satış sonrası destek ve vergi yönetimi ile ilgili süresiz destek sağlarız. Aynı zamanda gayrimenkul yönetimi hizmetimiz ile evinizin tüm gelir gider işlemleriyle ilgilenir, evinizin kiralanması ve kira getirilerinin sorunsuz bir şekilde hesabınıza yatırılmasını sağlarız. Böylece sizler sürekli değeri artan, kira getirisi olan bir eve ve her ay düzenli olarak kazanacağınız bir dolar gelirine sahip olursunuz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı