Listeleri Karşılaştır

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’dan ev almak veya başka bir deyişle gayrimenkul yatırımı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tabi bu durum popüler hale gelince birçok kişi buna yönelik girişimde bulunmuştur. Tabi herhangi bir yardım almadan süreci yönetmenin kolay olmadığını görünce birçok kişi de vazgeçmektedir. Ancak bu bölgede ev almanın zor olduğundan değil kişilerin yanlış bir yol seçmesindendir. Yani bu alanda uzman kişilerle çalıştığınızda ve süreç ile ilgili onlardan yardım aldığınızda sürecin ne kadar kolay ilerleyeceğine inanamayabilirsiniz.

Amerika’da Nasıl Ev Alınır?

Amerika’da ev almak için öncelikle bazı işlemleri yerine getirmeniz ve doğal olarak bunun için bir bütçe ayırmanız gerekir. Evet evi almak, kiraya vermek ve kira gelirlerini elde etmek keyifli ancak tabi ülkemizde bir bölgeden ev almak gibi değil. Ancak sanıldığı kadar zahmetli de olmadığını söyleyebiliriz. Bu noktada fiziksel olarak bulunmadığım bir ülkede ev almak nasıl zor olmayabilir diye düşünebilirsiniz. Sizler her ne kadar fiziksel olarak bölgede bulunmasanız da bizler bölgeye hâkim, tapu sürecini bilen ve sizler için ev alma sürecini yürüten profesyonel bir ekip olarak yeterince hakimiz diyebiliriz. Bu süreçte bizlerle çalıştığınızda sizlere süreç hakkında bilgi veriyor ve sizin yerinize bazı işlemleri tamamlıyoruz.

Amerika’da Ev Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Amerika’da sorunsuz bir şekilde evinizi almak istediğinizde bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bu önemli noktalar şöyledir;

  • Doğru ev seçimi çok önemlidir.
  • Amerika’da ev alırken eğer profesyonel bir destek alacaksanız bu alanda gerçekten yetkili kişilerle çalışmanız gerekir. Bizler bölgeye olan hakimiyetimiz, geniş portföyümüz ve uzmanlığımızla sorunsuz evler bulmanızı sağlıyoruz. Sizlere Amerika’da evler nasıl alınır, kiraya verilir ve bu süreç nasıl yönetilir her konuda destek sağlıyoruz.

Amerika’da Mortgage ile Ev Almak

Amerika’da ev almak isteyenlerin hayatını kolaylaştıran en önemli şeylerden bir Mortgage sistemidir. Amerika’da ev almak istediğinizde bu ödeme sistemi sayesinde kira getiriniz kolaylıkla ödemenizi finanse eder ve siz farkına bile varmadan ev sahibi olursunuz. Birçok evin kira getirisi, kredinin ödemelerinden daha yüksek olduğu için üzerine size para bile kalabilir.

Amerika’da Mortgage ile ev almak kısacası işinizi büyük oranda kolaylaştıran bir sistemdir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak ve bu sistemle ev almak için bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Amerikada Ev Almak ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Amerikada ev sahibi olmak, ilk bakışta bir hayal veya bir rüya gibi görünüyor olabilir. Ancak günümüz koşullarında aslında bu durum, hayal veya rüya olmaktan çıktı. Gerekli şartları taşıyan herkes, rahatlıkla ABD’den ev alabilir ve aldığı evi kiralayarak dolar ile kira geliri elde etmeye başlayabilir. Amerika’dan ev alma fikrini ortaya attığınızda, bunun ne kadar zor ve mantıksız olduğunu defalarca duyacaksınız.

okumaya devam et

İlk Aydan İtibaren Kazandıran Yatırım

Yatırım yapmayı düşünenler bilir. Genellikle yatırım yöntemleri uzun vadede gelir getiren yöntemlerden oluşmaktadır. Bu durum birçok yatırımcıda “acaba buna değer mi?” sorusunu meydana getirebilmektedir. Birazdan size bahsedeceğimiz yatırım şekli, öyle bir yöntem ki yatırımınızı gerçekleştirdikten sonraki ilk aydan itibaren size aylık dolarla kira geliri sağlarken, 7- 10 yıl arasında yatırım sermayenizi amorti etmenizi de sağlıyor. Sözü uzatmadan dilerseniz size yatirimdan bahsedelim.

okumaya devam et

Yabancılar Amerikada Mortgage ile Ev Alabilir Mi?

Amerikada mortgage ile ev almak, oldukça yaygın bir uygulamadır. ABD’de ikamet edenler ve ABD vatandaşı olanlar, bu sistem sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Peki, bu sistemin yabancılar için de benzer şekilde uygulandığını biliyor muydunuz? Evet, ABD vatandaşı olmasanız, hatta ABD’de ikamet etmeseniz dahi mortgage ile konut sahibi olabilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı