Amerika’da Gayrimenkul Yatırımının Avantajları

  • 2 sene önce
  • 1

Yatırım, bireylerin birikimlerinin gelir sağlama amacı ile, kalıcı şekillerde kullanılması aracılığıyla oluşur ve içinde bulunduğumuz dönemler gereğince yatırım yapılması artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu bağlamda, gayrimenkul birçok tüketicinin tercihi olmuştur.  Bu yazımızda size spesifik olarak Amerika’da gayrimenkul yatırımın avantajları ile alakalı bilgiler vereceğiz. Amerika’da ev satın alma hakkında birçok detaydan bahsedip dolar ile kira kazanmanın olumlu sonuçlarını sizlere detaylandıracağız.

Yatırımın tüketimden farkı, kaynakların işlem sonunda tükenmemesidir. Bireyler elde ettikleri gelirden sonra yaşamlarını sürdürebilmek için ve muhtaç zamanlarında kazanca ulaşabilmek için yatırım yapmalıdır. Gayrimenkul yatırımları, yatırımcılar açısından kâr getiren ve mantıklı bir seçim olarak görülür.

Günümüzde gayrimenkul sektöründe dolar ile kazanan yatırımcılar, para birimi göz önünde bulundurulduğunda kısa sürede yüksek kazançlara ulaşabilmiştir. Sürekli gelir kaynağı dolar olan bir yatırımcı, kazancını devamlı arttırır. Bu noktada dolar ile kira almak kur farkı ile daha da dikkat çekmiştir.

Türkiye sınırları içerisinde alınan normal bir ev üzerinden alacağınız kira getirisini, Amerika’da ev satın alma fırsatları ile katlayarak alabilirsiniz. Üstelik dolar para birimi, birçok ülke tarafından kullanılır ve yüksek alım gücü ile global anlamda kendini kanıtlamıştır.

Amerika’da Ev Satın Alma Hakkında Her Şey

Amerika’da gayrimenkul yatırımının avantajları arasında en üst sırada olan özelliğin yüksek kira getirisi olduğu söylenebilir. Buna göre, piyasayı takip eden bir yatırımcı, Amerika’ya gitmeye gerek duymaksızın ev satın alabilir. Bunu isteyen bireyler, satın alma işlemi için elektronik bir ortamda onayını vererek işlemi gerçekleştirir.

Dijitalleşme etkisi altında oturduğu yerden gayrimenkul yatırımı yapabilme fırsatı olan yatırımcı, stratejik bir yatırım yapmış olur ve dilerse almak istediği evi yerinde görerek de bu işlemi gerçekleştirebilir.

Dolar ile Kira Kazanmak İstiyorum, Fakat Kiracıyı Nereden Bulacağım?

Bu noktada size temin ettiğimiz hizmet, kiracısı hazır olan satılık evleri size sunmamız olarak karşınıza çıkıyor. Bunun dışındaki bütün detaylar için ise mülk yönetimi hizmetimiz, sizin için birçok eylemi gerçekleştiriyor.

Amerika’da ev satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, yasal haklarınızı gözeterek, takip etmeniz gereken vergiler ve daha birçok eylem için size sürekli olarak destek sağlıyoruz. Mülk yönetimi hizmetimiz sayesinde, kiralarınızı otomatik olarak toplama ve hesabınıza hızlı şekilde aktarma gibi eylemleri sizin için yapıyoruz. Hizmet dahilinde, bakım onarım gibi işlemleri de sizin için sağlıyoruz.

Amerika’da gayrimenkul yatırımının avantajları denildiğinde başta gelişmiş emlak yasası gelir. Tapu sigortanızın olması ve ABD devletinin sizi yasaları ile koruması güvenilirlik açısından iyi bir dayanaktır. Uluslararası Para Fonu verilerine göre doların en popüler para birimi olduğu, dolar ile kira kazanmanın ne kadar kazançlı olduğu yadsınamaz.

Buna ek olarak, ekibimiz ile çalıştığınız için danışmanlarınız lisanslı ve konusunda uzman kişiler olup devlet gözetimi altında çalışabilmektedir. Yasadışı faaliyetlere izin verilmediği gibi, ağır yaptırımları olduğu için güvenliği son derece iyi bir yatırımdır.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı