Amerika’da Kira Garantili Ev Satın Alın

  • 3 hafta önce
  • 1

80.000 dolardan başlayan seçeneklerimizle bütçenizin dostu oluyoruz. Fiyat- performans açısından beklentinize uygun seçenekleri profesyonel ekibimiz analiz ederek sizlere sunar. Seçtiğiniz evin sözleşmelerini hazırlayıp satın alma işlemlerinizi başlatırız. Evlerin hazır kiracılı evler olması sebebiyle ilk kira geliriniz tapunuzun adınıza düzenlendiği ayı takip eden otuz gün içerisinde elde edersiniz. Kira getirileriniz her ay dolar olarak ve zamanında hesabınıza yansırken siz de dolarla kira getirisinin tadını çıkartırsınız. Sunduğumuz müthiş ayrıcalıkların tadını çıkarın: 

-Kira Garantisi Veriyoruz 

Satışını yaptığımız mükemmel fırsatlar kira garantilidir. Sahip olduğunuz evlerin işlemleri Amerika’ daki ofisimizden yürütülür. 

-Bakım ve Onarım Garantisi 

Satışını yaptığımız evlere güveniyoruz. İlk yılınız için tüm olumsuz durumlara karşı bakım ve onarım garantisi veriyoruz. 

-Global Tecrübe 

Amerika dışında da yaptığımız işlerle global bir tecrübeye sahibiz.  

-Eşsiz Fırsatlar 

Fırsatlar ülkesi Amerika’ da siz yatırımcılarımızın daima yanında. Portföyümüzdeki fırsatlar 7-10 yıl gibi arasında geri dönüş süresine sahiptir. 

-Sürdürülebilir Hizmet 

Satış öncesi ve satış sonrası tüm konularda yatırımcılarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.  

TAPU İŞLEMLERİNİZ EMİN ELLERDE 

ABD`nin güvenilir alt yapısı ve tecrübesiyle sigortalı tapu hizmeti vermektedir.  Amerika’ da tapu işlemleri sadece Amerikan devleti tarafından yetkilendirilmiş ‘’ Title Office’’ ler eliyle gerçekleştirilir. Title Office alıcısı olduğunuz tapunun sicilini ve geçmişini inceler ayrıca yatırımcıya temiz ve sorunsuz bir tapu verileceğinin garantörüdür. Tapunun geçmişini ve güncel kayıtlarını inceleyen bu şirket tamamen yasalara uygun şekilde hareket eder. Tapu üzerinde borç, haciz, şerh, ipotek yoksa alıcıya sigortalı tapu garantisi verir. Bunun ardından taraflara closing sözleşmelerini gönderir.  

 MORTGAGE SİSTEMİ: AMERİKAN VATANDAŞI OLMANIZA GEREK YOK! 

Amerika’ da mortgage sistemiyle yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımız için kendi bünyemizdeki mortgage kuruluşları ile hizmet vermekteyiz. Uygun kriterlere sahip olan yatırımcılar mortgage kullanıp düşük sermayeler ile birden fazla yatırım yapabilir. Üstelik düşük maliyetli yatırım yaparken Amerikan vatandaşı olmanıza gerek yoktur. Siz de düşük maliyetlerle yüksek kar elde edebilmek için dolarlakira.com ‘u tercih edebilirsiniz. 

PRIVATE LENDING: DÜŞÜK SERMAYEYLE YÜKSEK KAZANÇ 

Amerika’ da motgage kullanabileceğiniz banka, lender , private lender gibi pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Yabancıların Amerikan bankalarından mortgage kullanması oldukça zor ve zahmetli bir süreçtir. dolarlakira.com olarak yatırımcılarımıza bol kazançlı bir sistem sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz Private Lending şirketi aracılığıyla Amerika’ da yüksek kira getirili bir ev sahibi olabilirsiniz.   

 

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı