Amerika’da Kira Garantili Gayrimenkul Yatırımı

  • 2 sene önce
  • 1

Son dönemlerin en çok tercih edilen yatırımlarından biri olan Amerika’da gayrimenkul yatırımı, yatırımcılara her ay düzenli olarak dolarla kira geliri sağlamaktadır. Özellikle ikinci el evler tercih edilmekte olup böylece ev sahiplerinin daha düşük vergili, fiyat performans oranının daha yüksek olduğu evlere sahip olması sağlanır. 7- 10 yıl gibi kısa bir süreç içinde de yatırım kendini amorte eder ve her geçen yıl değeri katlayarak artar. Yabancılar tarafından da oldukça tercih edilen bir yatırım şekli olan Amerika’da gayrimenkul yatırımı, hem yüksek getirisi hem de güvenilirliği sayesinde tercih edilmektedir. Amerika’da gelişmiş emlak sistemi ve yasal düzenlemeler ile yatırımcılar gönül rahatlığı ile işlem sağlayabilmektedirler. Yatırımcılar dilerlerse satın almak istedikleri eve görerek karar verebilir ya da vize uçak bileti gibi işlemlerle uğraşmak istemiyorlarsa gitmeden de yatırımlarını gerçekleştirebilirler. Bu durumda şeffaf bir şekilde tüm aşamalar elektronik ortamda gerçekleştirilir ve satış işleminden sonra evler sahipleri üzerine sigortalanırlar. Yatırımcılar diledikleri zaman evlerini satabilirler ve ikinci evin avantajı bu noktada da devreye girer. Çünkü sıfır evlere kıyasla ikinci el evlerin satışı çok daha kolay gerçekleşir.

Akıllara, “kiracı bulmak kolay mı veya nasıl bulabiliriz?” soruları gelebilir. Bu noktada Dolarla Kira olarak bizler devreye girmekteyiz. Her ay güncellenen 400’den fazla gayrimenkulden oluşan portföyümüz ile sizlere kira garantili evler sunmaktayız. Kiracısı hazır olan bu evlerin tüm gelir gider işleriyle bizler ilgilenir, dilerseniz gayrimenkul yönetimi hizmetimiz ile kiranızın sorunsuz bir şekilde banka hesabınıza yatırılmasını sağlarız. Evinizin bakım- onarım işleriyle ilgilenir, vergi takibini yaparak sizlere zahmetsiz bir yatırım imkanı sunarız. Satış işlemlerini başlaması, takibi ve satış sonrasında gerek Türkiye, gerekse Amerika’daki çalışanlarımız aracılığıyla süresiz destek hizmeti veririz. Bütçeniz için en uygun evi belirleyerek doğru bir yatırım yapmanız konusunda sizlere yardımcı oluruz. Ekspertiz değerinden daha düşük fiyatlı fırsat evleri seçenekleri ile daha karlı bir yatırım yapmanızı sağlarız.

Yatırımınızı kredisiz gerçekleştirecekseniz, satış sözleşmesini imzalamanız ardından Escrow (emanet) hesaba %15 depozitoyu yatırmanız gerekmektedir. Tüm işlemler gerçekleştikten sonra sıra kapanış sözleşmesine gelir ve kalan tutar yine aynı hesaba yatırılır. Böylece artık Amerika’da bir eve sahip olmuşsunuzdur. Kredi çekerek ödemek isterseniz bunun için Amerikan vatandaşı olmanıza gerek yoktur. Dolarla Kira olarak, anlaşmalı özel finans kuruluşlarımızla mortgage hizmeti ile bu süreçte de sizlere hizmet sağlamaktayız. Tüm işlemler öncesinde oluşabilecek tüm masraflar konusunda sizleri aydınlatarak süreç içinde herhangi bir zorluk yaşamamanızı sağlarız. Böylece sizler de rahatlıkla yeni yatırımınızın tadını çıkarırsınız.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı