Amerika`da Satılık Ev

  • 1 sene önce
  • 1

DolarlaKira.com, Amerika’dan ev almak için ihtiyaç duyduğunuz her konuda servisler ve hizmetler sunuyor. ABD merkezli yatırım danışmanlığı şirketimiz aracılığı ile yatırım yönetimi ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Finans, kira garantili gayrimenkuller ve gayrimenkul yönetimi gibi ABD’de yatırım hedeflerinize uygun çözümler sunuyoruz. Üç bölge, 26 ülke ve 7 dilde hizmet veriyoruz.

Amerika’dan Gayrimenkul Yatırımı İçin Sunduğumuz Hizmetler

Amerika’da dolarla kira geliri için sunduğumuz hizmetler;

Kira garantili gayrimenkul: Bütçenize ve beklentilerinize uygun seçeneklerle Amerika`da satılık ev analizi yapıyoruz. Seçilen evin sözleşmelerini hazırlayarak, satın alma işlemlerini başlatıyoruz.

Ticari gayrimenkuller: Ticari yatırımlarınız için geniş portföyümüz ve networkümüzle hizmet veriyoruz. Ofis, ticari işletme ve otel konseptleri gibi ticari seçenekler için tüm satış aşamalarına katkı sunuyoruz.

Arsa alım ve satım hizmetleri: Amerika’da dolarla kira geliri için gelişen bölgelerde imarlı, alt yapısı hazır lot (arsa) satışı konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yatırımcılar için çok avantajlı portföyümüzle hazır lotlarda ev inşa edebilir, bu evi satarak kârlı bir yatırım yapabilir veya da arsa olarak tutup değer kazancını bekleyebilirsiniz.

Franchising: Amerika’da franchise veren bin 500’den fazla marka, yatırımcıları bekliyor. Alt yapısı hazır franchise seçenekleri ile kârlı bir yatırım yapmanız için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Mortgage: Amerika’da mortgage; firmamız aracılığı ile Amerika vatandaşı olmadan Amerika’dan gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Gerekli kriterleri sağladığınız takdirde mortgage yatırımı için tüm süreçlerde destek sunuyoruz.

Tapu işlemleri: Amerika’da tapu işlemleri için yetkilendirilmiş “Title Office” ile çalışmak gerekir. Garantör olan Title Office, tapu süreçlerini sorunsuz tamamlar. Ayrıca, tapu ile ilgili her türlü veriyi sağlar. DolarlaKira.com olarak sigortalı tapu hizmeti veriyoruz.

Gayrimenkul yönetimi: Amerika’da dolar ile kira geliri için öncelikle efektif bir gayrimenkul yönetimi gerekir. “Property Management” sistemi bu ülkede oldukça yaygındır. Gelişmiş bir networke sahip Property Management firmamız aracılığı ile Amerika’da kiracı bulmadan kira gelirleri toplamaya, bakım ve onarım hizmetlerinden vergi takibine kadar her türlü işlemde destek sağlıyoruz.

Şirket kurulum hizmetleri: Amerika’da şirket kurulumu, yurt dışına açılmak isteyen firmaların öncelikli tercihleri arasındadır. İş planınıza uygun şirket türü belirlenmesinden muhasebe hizmetlerine kadar her türlü şirket kurulumu ihtiyaçlarınız için Amerika ofisimiz aracılığı ile hizmet veriyoruz.

Muhasebe ve vergi yönetim hizmetleri: Amerika’da şirket kurulumu, ticari faaliyetler için yeterli olmuyor. Şirketinizin muhasebe ve vergi süreçlerinin de yönetilmesi gerekiyor. DolarlaKira.com, Amerika’da kurulan şirketinizin muhasebe ve vergi süreçleri için destek sağlamaktadır.

Hukuk servisleri: Amerika’da yatırım için vize ve göçmenlik hakları gibi konularda desteğe ihtiyacınız olabilir. Alanında uzman göçmen avukatları ile vizeden marka patentine, ticari faaliyetlerden faydalı modellere kadar birçok konuda hukuki destek sağlıyoruz.

Quick Flip: Al-sat modeli ile bir yatırım türü olan Quick Flip için 50 bin dolardan başlayan seçenekler sunuyoruz. Kiracılı gayrimenkuller için tadilat, bakım ve onarım süreçlerini yönetiyoruz. Bu sayede kısa vadede yüksek kâr elde etmenize katkı sunuyoruz.

Amerika’da dolar ile kira geliri olan gayrimenkul yatırımı için sunduğumuz hizmetler, ihtiyaçlarınıza göre esnek bir yapıdadır. Taleplerinize 2 ila 48 saat içinde dönüş sağlanmaktadır! Gelin ihtiyacınıza uygun yatırım profilinizi birlikte oluşturalım.

Sonraki gönderi

ABD Ev Fiyatları

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı