Amerika’dan Ev Alma Hayaliniz Gerçek Olabilir

  • 1 sene önce
  • 1

Güzel bahçeli bir ev almak bir Amerikan rüyasıdır. Güzeller güzeli bir ev almak ve aldığınız bu evden düzenli dolar ile kira geliri elde etmekse yatırımcıların bir rüyasıdır. Tüm dünyada git gide artan bir talep gören bu fikir ise Türkiye’de de son zamanlarda önemli yatırım seçenekleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Bu fikre sıcak bakan ve hayalindeki yatırımı bulduğuna inanan okuyuculara söylemek isteriz ki “Evet, Amerika’dan ev alma hayaliniz gerçek olabilir.”

Piyasada bu yatırım kapsamında sizlere yardımcı olabilecek birçok firma bulunmaktadır. Dolarla Kira olarak, Amerika’da gayrimenkul yatırımı yolunda sunduğumuz hizmet sayesinde bu sektörün öncü firması olduğumuzu iddia ediyoruz. Öyle ki, hiçbir firma %100 garantili yatırım seçeneği sunmazken, biz yatırım riskinizi minimuma indiririz. Yatırım işlemlerinin başında gizli masraflara karşı sizleri bilgilendirir, süreç içinde can sıkıcı bir olay yaşamanızın önüne geçeriz. Süreç öncesi, sırası ve sonrasında profesyonel ekibimiz ile her daim sizlere destek sağlayarak zahmetsiz bir yatırım süreci deneyimlemenizi sağlarız.

Amerika’dan ev alma sürecinde sizleri neler bekliyor dilerseniz bunlardan bahsedelim. Öncelikle Amerika, gelişmiş emlak sistemi sayesinde Amerika’ya gelme ve vatandaş olma zorunluluğu tutmuyor. Tüm süreci şeffaf kayıtlar altına alarak yatırımcıyı koruyor ve güvenilir bir ortam sağlıyor. İşlem kolaylığı ile tüm aşamalar kısa süre içerisinde elektronik ortam üzerinden gerçekleşiyor. Öyle ki nakit alımlarda bu süre 21 gün kadar kısa sürüyor.

Sürece başta sizlere sunduğumuz 400’den fazla seçeneğe sahip olan ev portföyümüz ile başlıyoruz. İstanbul’daki ofisimizle görüşerek, sermayenize en uygun ve en karlı olabilecek evi birlikte tespit ediyoruz. Evinizi seçtiğiniz takdirde evrak işlemlerine başlıyoruz. Bu adımda satış sözleşmesini imzalıyorsunuz ve ev fiyatının %15 kadarını (depozito olarak) emanet hesaba yatırıyorsunuz. Dilerseniz ekspertiz talebinde bulunabilir evinizin değerinin uzmanlar tarafından belirlenmesini talep edebilirsiniz. Bu süreci isteğiniz üzerine bizler de takip edebiliriz. Ardından tapu işlemleri ve sigorta kısmına geçiş yapıyoruz. Lisanslı Title Company (tapu şirketi) tüm geçmiş tapu kayıtlarını inceliyor ve onay ardından evinizi adınıza sigortalıyor. Sigortalama ardından kapanış sözleşmesini imzalıyor ve kalan tutarı yine emanet hesaba yatırıyorsunuz. İşte tüm işlemler bu kadar! Dolarla kira olarak kiracı garantili sunduğumuz evler sayesinde de yatırımınızı gerçekleştirdiğiniz ilk aydan itibaren dolarla kira gelirinizi kazanmaya başlıyorsunuz.

Süreç bu şekilde gerçekleşirken sizlere sunduğumuz evlerde ki avantajlar konusunda sizleri daha detaylı aydınlatmak isteriz. Sunduğumuz evler 2.el evlerdir. Bu evler daha düşük vergiye tabi tutulurlar ve bakım onarım masrafları oldukça düşüktür. Bu sayede yüksek kira/fiyat performansı elde etmenizi ve daha çok kar etmenizi sağlarlar. 7- 10 yıl gibi kısa bir süre içinde eviniz kendini amorti eder ve her geçen yıl değer kazanır. Bu sayede evinizi satmak istediğiniz noktada alış fiyatından çok daha yüksek bir fiyata satarsınız.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı