Amerika’dan Ev Alma Şartları Nelerdir?

  • 2 sene önce
  • 1

Amerika’dan ev almak istiyor ama Amerika’dan ev alma şartları neler bilmediğiniz için kafa karışıklığı mı yaşıyorsunuz? Kafa karışıklığınızı giderecek ve daha kaliteli bir hizmetten yararlanmanızı sağlayacak Dolarla Kira ile yatırım kararınızı hemen alabilirsiniz.

Amerika, kusursuz bir emlak sistemi ve emlak sektörü ile alakalı harika bir hukuki uygulamaya sahip ülkelerden bir tanesidir. Bu özelliklerinin yanı sıra ekonomik açıdan güçlü olması ev kiralarının da yüksek düzeylerin olmasını sağlar. Haliyle bu da Amerika’dan ev almak konusunda avantajlı olmanızı sağlar. Ortalama 7-8 yılda kendini amorti eden bir yatırımla siz de kazançlı çıkmak istemez misiniz? Üstelik yatırımınızın geri dönüşünü dolar ile alarak!

Düşük ev fiyatları ve yüksek kira getirileri ile kısa sürede harika bir yatırıma siz de kapı aralayabileceksiniz. Üstelik süreci bilmiyor olmanızın dezavantajını da kesinlikle yaşamayacaksınız.

Amerika’dan Ev Alma Şartları Listesi

Amerika’da ev alma şartları nelerdir diye kısa bir araştırma yaptığınızda çok kapsamlı bir listeden söz etmek mümkün değildir. Yeterli bütçenizin olması ve bir ev satın alma niyetinizin bulunması Amerika’dan ev almak için yeterlidir. Amerika’ya gitmeden hatta Amerika vizesi almadan ev satın alma ayrıcalığını yaşayabileceksiniz. Size özel danışmanlık sunan Dolarla Kira, Türkiye’deyken kusursuz bir yatırım yapmanıza imkan tanır.

Hukuki açıdan herhangi bir şart olmaması Amerika’da yatırım yapmanızı kolaylaştırırken kazancınızı arttırmanın da kapılarını aralar. Bu nedenle de birikiminiz varsa ve bu birikimi karlı bir yatırıma dönüştürmek istiyorsanız Dolarla Kira ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Dolarla Ev Kiralamak Neden Avantajlı?

Dolarla ev kiralamak oldukça avantajlı bir alternatiftir. Zira dolar kurunun yüksek olduğu Türkiye’de ayda ortalama 1500 USD kira geliri oldukça değerlidir. Peki, dolarla kazanmak ve kira gelirinizle yatırımınızın kısa sürede size geri dönmesini sağlamak adına ne tür çözümlerden faydalanabilirsiniz?

Uygun Portföy Bulma

Dolarla Kira sayesinde yatırımınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştirme imkânı elde edebilirsiniz. Özellikle de değeri 70.000 USD ile başlayan kiracısı hazır evlerden birini bulmak çok kolaydır.

Kira Yönetimi

Amerika’dan ev alma şartları konusunda sorun yaşamadan bir ev aldınız. Evin kira ve hukuki işlemleri ile alakalı süreci Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan sizin adiniza biz yönetiyoruz. Kira gelirinizi düzenli bir şekilde hesabınıza yatıran Dolarla Kira diğer süreçleri de yönetir. Bu sayede sizin vakit kaybetmenizin önüne geçer.

Düşük hizmet bedelleri ile oturduğunuz yerden siz de Amerika’dan ev almak şansına sahip olun. O halde bizimle tanışmaya ne dersiniz? Vakit kaybetmeden iletişime geçin ve yeni bir yatırıma imkân tanıyın!

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı