Amerika’dan Ev Almak Hayal Değil!

  • 4 hafta önce
  • 1

Günümüz koşullarında her zaman kazanan tarafta olmak isteyenler ve parasını değerlenecek bir gayrimenkule çevirmek isteyenler Amerika’dan mülk edinmeyi tercih ediyor. Gerek yasal düzenlemelerin sağlamlığı gerekse güçlü para birimiyle yatırımcıları çeken bu fikir artık çok yakınınızda. 

AMERİKA’YA GİTMEDEN EV ALMAK GÜVENİLİR Mİ? 

Amerika’ da ev satın almanız için yüksek seyahat ücretleri ödemenize; vize işlemlerine para harcamanıza gerek yoktur. İşlem kolaylığıyla bütün aşamalar elektronik ortamda gerçekleşir.  

Amerika’ya gitmeden ev almak özellikle yabancı yatırımcıların en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir. Zamanın kıymetini bilen pek çok kişi bu yöntemle Amerika’dan ev alıyor. Uçak bileti, seyahat, barınma gibi masraflardan kurtulup yatırımını en ekonomik şekilde gerçekleştiriyor. 

Zaman ve vize süreçlerine katılmayan yatırımcılar uzaktan erişim kolaylığı sayesinde kazanmanın keyfini sürerken bir yandan da prosedürlerin yorucu maratonundan da kurtulmuş oluyorlar.  

Tıkır tıkır işleyen emlak sistemi ve yatırımcısını koruyan tavrıyla ön plana çıkan emlak yasası sayesinde mülk edinmek isteyenleri kendine çeken dolarla kira sistemi güvenirliliğiyle biliniyor. Uluslararası alışveriş sitelerinden ürün almak kadar güvenli olan bu sistemde garantörünüz mevcut yasal düzenlemelerdir. Bu yasal düzenlemelere göre Amerika, yatırımcısını korumaktadır. 

Gayrimenkul alım sürecinde bizimle çalışırsanız tüm işlemleriniz sertifikalı çalışanlar tarafından yapılır. Amerika’ dan ev alırken yanınızda profesyonel kişiler ve danışmanlar size yol gösterir. 

AMERİKA’DAN NASIL EV ALIRIM? 

Genellikle yatırım amaçlı alınan mülkler sahiplerine dolarla pasif gelir oluşturduğu için günümüzde çok popüler bir konumda. Amerika’ dan ev almak çoğu kişi için çok zor gözükse de artık Dolarla Kira ile çok kolay.  Üstelik Amerikan vatandaşı olmanıza veya vize almanıza da gerek yok.  Amerika’ ya gitmeden Amerika’ da ev almanız için işte yapmanız gerekenler:

1.EVİNİZİ SEÇİN

Zengin ve güncel portföyümüzden sizin için en uygun, en güzel ve en çok kazanç getirecek evi seçebilirsiniz.

2.SATIŞ SÖZLEŞMENİZİ İMZALAYIN

Satış sözleşmenizi imzalayarak tercih ettiğiniz evin değerinin yüzde on beşini emanet hesaba ödemeniz gerekir.

3.TAPU İŞLEMLERİ VE TAPU SİGORTASI 

Birlikte çalıştığımız tapu şirketi sizin için mülkün tüm geçmiş tapu kayıtlarını inceler. Tüm bu incelemelerin sonunda herhangi bir problem bulunamadıysa sizin adınıza tapuyu sigortalar. 

 4.CLOSING İŞLEMLERİNİN GERÇEKLEŞMESİ 

Kapanış sözleşmelerinizi imzalarsınız ve kalan parayı emanet hesaba gönderirsiniz. 

5.KİRA ÖDEMELERİNİZ HESABINIZA YATSIN 

İşte bu kadar! Amerika’ dan ev almanın çok kolay olduğunu belirtmiştik. Dolarla kira almanın keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Dünya’nın en güçlü para birimiyle pasif gelir oluşturduğunuz için ekonomik dalgalanmalardan etkilenmeyeceksiniz ve her ay kira geliriniz hesabınıza yatacak.  

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı