Amerika’dan Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

  • 1 sene önce
  • 1

Bir yatırım düşünün, hem aylık olarak size dolar geliri kazandıracak hem de kısa süre içerisinde harcayacağınız sermayeyi amorti ederek durmaksızın değer kazanacak. Amerika’da emlak yatırımı hem bu bahsettiğimiz özelliklere hem de çok daha fazlasına sahip bir yatırım şeklidir. Öncelikle sizlere Amerika’dan ev almanın avantajlarından bahsetmek isteriz.

Amerika son derece gelişmiş bir emlak piyasasına sahiptir. Bu sayede yatırımcılarının güvenli bir ortamda alım satım işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamak adına sıkı bir denetim uygulamaktadırlar. Tüm işlemler şeffaf kayıtlar altına alındığından elektronik ortamda da emlak yatırımı yapmayı mümkün kılar.  Bu sayede Amerika’ya gidilmeye gerek kalmadan Türkiye’den de yatırım işlemleri gerçekleştirilebilir.  Amerikan yasaları ev sahibi olmak için vatandaşlığı zorunlu tutmaz. Böylece de isteyen herkes yatırımını gerçekleştirebilir. Yatırımın gerçekleşmesi ile birlikte de kişiler aylık olarak her daim değer kazanan dolar bazında gelir elde ederler.

Yatırım avantajlarınızı kat ve kat arttırma kısmında ise Dolarla Kira olarak bizler devreye girmekteyiz. Öncelikle tüm işlemler öncesinde yatırımcıları oluşabilecek gizli masraflara karşı uyararak süreç içerisinde herhangi bir tatsız durum yaşanmasının önüne geçeriz. Bu sayede sizler sermayelerinizi sürecin başında, tüm süreci kapsayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Size en uygun evi bulmanızı sağlayarak sermaye kapsamınızda en karlı yatırımı yapmanızda sizlere yardımcı oluruz. Alacağınız ev kendini 7- 10 yıl arasında amorti ederken kiracı garantili evlerimiz sayesinde ev sahibi olacağınız ilk aydan itibaren gelir elde etmeye başlamanızı sağlarız. Alım satım işlemleri, vergi takibi, ev bakım onarımı gibi birçok başlık altında gerek Amerika gerekse Türkiye’de bulunan işinde profesyonel çalışanlarımız ile süreci sizler adına kolaylaştırır, kolay yatırım yapma avantajı sağlarız. Gerek süreç sırasında gerekse satış sonrasında siz değerli yatırımcılarımıza destek sağlamaya devam ederiz. Dileyen yatırımcılar için ise gayrimenkul yönetimi hizmetimiz ile evlerinin tüm gelir gider işleriyle ilgileniriz.

Amerika’dan ev nasıl alınır?”

İstanbul ofisimizden Türkçe olarak ister ziyaretle ister telefonda destek  alarak 400’de fazla ev bulunduran portföyümüzden size en uygun olan evi seçersiniz. Evler 60.000 dolardan başlamakta olup her zevke ve bütçeye uygun ev bulmak mümkündür. Ardından satış sözleşmesini imzalarsınız. Bu sözleşme ile beraber alacağınız evi %15’i depozito olarak yatırılır ve emanet hesaba ödenir. Ardından evinizin ekspertiz işlemlerine müteakip tapu işlemleri ve tapu sigortasına sıra geliyor. Lisanslı Title Company tüm geçmiş tapu kayıtlarınızı inceler ve inceleme ardından tapuyu adınıza sigortalar. Son adım olarak ise kapanış sözleşmesi imzalanır ve kalan tutar yine emanet hesaba ödenir. Artık bir ev sahibisinizdir. Son aşama ardından da geriye sadece aylık olarak dolar bazında kira gelirinizi almaya başlarsınız.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı