Amerika’dan Gayrimenkul Satın Almak

  • 1 sene önce
  • 1

Amerika`da gayrimenkul almadan önce nerede, kiminle iletişime geçmeniz gerektiğini, hangi bölgelerin daha verimli olduğunu ve  sahip olmanız gereken doğru refleksler hakkında her şeyi burada bulabilirsiniz.

Gayrimenkulün uzaktan satın alınması son yıllarda yaygın bir uygulama haline gelmektedir. Bununla birlikte, ilgili finansal tutarlar ve yasal işler, vergi ve miras sonuçları göz önüne alındığında, seyahat etmeden satın almanın planlanması ve organize edilmesi gerekmektedir. Mülkten uzakta olduğunuzda bir gayrimenkul edinimi nasıl çalışır? Her şeyi uzaktan yapabilir miyiz? Eğer Amerika da yatırım yapmayı düşünüyorsanız bu sorularınızın cevabını burdan bulabilirsiniz.

Amerika`da  gayrimenkul yatırımı, Dolarla Kira almak isteyen ​​alıcılar için hem de doların yükselmeye devam ettiği bu dönemlerde kesinlikle güvenli bir liman olmaya devam etmektedir. Peki Amerika da yatırım yaparken ne gibi bir karlılık bekleyebiliriz? Böyle bir yatırım ne kadar masraf gerektirir ve daha fazla nakit için daha az ödeme yapmanın yolları var mıdır? İşte Amerika da bir gayrimenkul yatırımının gerçek karlılığı hakkında bilmeniz gereken her şeyi size sunuyoruz.

Dolarla Kira olarak gelecekteki evinizi veya Amerika’daki gelecekteki dairenizi bulmak için doğru kişilere sahip olmak, Amerika`da emlak yatırımınızın yetkinliğini nasıl değerlendireceğinizi bilmek, tüm bu soruları yanıtlamaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde başarılı, karlı ve konforlu bir mülk satın almada biz ekibimiz ile sizlere yardımcı olmak için Amerika`da ev satın almanın en ince ayrıntılarını sizlere sunuyoruz.

Amerika`da ev yatırımı yapmak ister eski ister yeni ev olsun birçok avantaja sahiptir. Bölgelere göre cazip vergilendirme, uygun fiyatlar, esnek satın alma koşulları gibi yatırıma teşvik etmek için tüm kriterler karşılanıyor.

Dolarla Kira olarak size güvenilir bir şekilde Amerika’da gayrimenkul yatırımınız için yapmanız gereken bütün yolları gösteriyoruz, sizin için ekibimiz ile özenli bir şekilde, Amerika’daki evleri araştırıp, kaliteli, kiralama konusunda karlı bölgeleri ve diğer bütün işlemler ile ilgilenip başarılı, özverili ve kolay bir yatırım yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı