Artan Değer, Artan Kazanç Dolarla Kira!

  • 1 sene önce
  • 1

Ekonomiye bağlı olarak emlak piyasasında bazı zamanlarda dalgalanmalar görmek mümkün. Öyle bir ev düşünün ki böyle durumlarda bile değer kazanmaya devam ediyor ve size aylık olarak dolar geliri sağlıyor. Şimdi bu cümlelerimizi biraz detaylandıralım.

Amerika’da ev satın alma fikri bu değindiğimiz konular kapsamında birçok yatırımcının ilgisini çeker hale geldi. Aylık olarak sürekli değer kazanan bir para birimi olan dolar ile kira almak harcayacağınız sermayenin kısa süre içerisinde kendini amorti etmesini sağlıyor. Öyle ki amorti süresi seçeceğiniz eve göre 7- 10 yıl kadar kısa bir süre oluyor. Aynı zamanda alacağınız ev düzenli olarak değer kazanmaya devam ediyor. Böylece yatırımınızdan vazgeçtiğiniz takdirde evinizi yine karlı bir şekilde satma imkanı sahip oluyorsunuz.

Amerika’dan yatırım yapma bazı yatırımcıların doğru evi bulma, işlem takibi veya ev alımı sonrası gelir gider yönetimi kısmında aklında soru işaretleri oluşturabiliyor. Bu durumda Dolarla Kira olarak bizler devreye giriyoruz. 60.000 dolardan başlayan 400’den fazla ev içeriğine sahip olan portföyümüz ile öncelikle size ve bütçenize en uygun evi bulmanızı sağlıyoruz. Size sunacağımız evler kiracı garantili evler olup, düşük vergi, kar oranının yüksek olması, bakım onarım giderlerinin sıfır evlere kıyasla daha az olması gibi avantajlara sahip ikinci el evler oluyor. Ardından satış işlemleri için gerekli süreçleri sizlerle beraber yönetiyoruz. Böylece hiçbir sorun veya sıkıntı yaşamadan alım satım işlemlerinin son aşamasına geliyoruz. Dilerseniz gayrimenkul yönetimi desteğimiz ile evinizin bakım onarım, vergi gibi birçok gelir giderini sizler için takip ediyor, kiracınızdan düzenli olarak gelecek kira takibini yaparak hesabınıza iletiyoruz. Tüm bu hizmetler sayesinde sizler rahat bir şekilde sıkıntı yaşamadan Amerika’da ev sahibi oluyorsunuz.

Bu kadar kolay mı diye soracak olursanız, evet bu kadar kolay. Çünkü Amerika’nın gelişmiş emlak sistemi sayesinde yatırımcıların tüm hakları korunarak Temassız Yatırım gerçekleştirmeleri destekleniyor. Ayrıca yatırımcı olmak için Amerikan vatandaşı olmak gerekmiyor. Son satış sözleşmesi imzalanmadan önce evler yatırımcıların adına sigortalanıyor ve tüm adımlar şeffaf kayıtlar altında depolanarak güvenli bir ortamda işlemler gerçekleştiriliyor. Böylece Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan tüm işlemleri elektronik ortamdan rahatlıkla gerçekleştirerek ev sahibi oluyorsunuz.

Dolarla Kira olarak, yatırım riskinizi minimuma indirmek en önemli kurallarımızdan biri olduğundan Türkiye ve Amerika’da bulunan çalışanlarımız ile sizler için her daim durmadan çalışıyoruz. Düşük ev fiyatlarına sahip olmalarına rağmen yüksek kira getirisi olan evleri tespit ederek, aynı zamanda sunduğumuz kira garantisi, vergi takibi ve bakım onarım garantisi ile yatırım riskini minimuma indirmenin yanı sıra evinizin değer kazanmasını da destekliyoruz.

Mortgage ile yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için ise anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşları ile size uygun teklifler hazırlıyoruz. Böylece dilerseniz sermaye bulma kısmında da sizlere yardımcı oluyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı