Az Sermaye, Çok Kazanç: Amerika’da İş Yeri Almak

  • 11 ay önce
  • 1

Türkiye’de yaşayıp dolar kazanmanın bir diğer yolu da Amerika’da satılık iş yeri almaktır. Dolar kazanmak için yapılabilecek en doğru yatırımlardan bir tanesi de uzun süre boyunca faaliyet gösterebilecek, kazançlı ve devamlılığı olan bir iş sahibi olmaktır. Rekabet ortamında başarıya ulaşma durumu yabancı uyruklu kişiler tarafından öngörülemediği için rekabet ortamına yenik düşme durumu sıklıkla görülmektedir. Ancak uzun yıllardır faaliyet gösteren bir marka sahibi olmak durumu yatırımcının lehine çevirmektedir. Amerika’da franchise fırsatı sunan yaklaşık 2000 tane marka bulunmaktadır. Doğru eyalette doğru markayı seçen kişi büyük kazanç sağlamaktadır.

Franchise Avantajları

Özellikle bölgedeki müşteri nabzını ölçmeden yapılacak hamle hüsran ile sonuçlanabilir. Bu durumun önüne geçmek için yapılması gereken, uzun zamandır faaliyet gösteren firmaların veya markaların franchise fırsatlarını değerlendirmektir. Elbette bunların da dikkat edilmesi gereken hususları bulunuyor. Ancak sıfırdan bir iş kurmaya nazaran pek çok avantajı bulunuyor. Bunlardan en önemlisi müşterilerin devamlı tercih ettiği ve uzun yıllardır hizmet veren markaların sizlere büyük kazanç sağlayacak olmasıdır. Kaliteli hizmet veren ve sürekli tercih edilebilecek bir markanın franchise bayisini faaliyete geçirmek en doğru karar olacaktır.

Genellikle Hangi Markalar Devamlılık Sağlar?

Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapıp franchise bayii açarken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da devamlı ihtiyaç duyulan bir hizmet sağlamaktır. Bu sayede kazanç her geçen gün artacak ve yatırımcısına büyük faydası olacaktır. Amerika’da hayatın hızlı olmasından ve insanların sürekli çalışmasından dolayı ev yemekleri neredeyse hiç tüketilmemektedir. Bu sebeple franchise marka tercihi yaparken yiyecek ve içecek sektörünün tercih edilmesi en doğru karar olacaktır. Kaliteli bir hizmet ile birlikte bu sektörde çok uzun vadeli bir devamlılık sağlanabilir. Unutulmaması gereken tek konu bölge seçimi olmalıdır. Çünkü işletmenin bulunduğu bölge uygun değilse iş yeri kazanç sağlayamaz.

Franchise İçin Doğru Karar

Profesyonel çalışmalarımız ve uzun süreli deneyimimiz doğrultusunda sizin için en uygun ve en ucuz franchise markasını buluyoruz. Bölgelere göre en çok kazanç sağlayabilecek sektörü ve markayı sizin için seçiyoruz. İstediğiniz franchise markası için bütün gerekli işlemleri tamamlıyoruz ve Türkiye’de yaşayıp dolar kazanmanızı sağlıyoruz. Yatırım için en doğru karar hizmetlerimiz doğrultusunda Amerika’dan ev almak ya da iş yeri sahibi olmaktır. Her geçen gün yükseliş elde eden dolar kuruna karşı hizmetlerimiz ile dolar kazanmaktır. Amerika’ya gitmeden de sahip olabileceğiniz alternatif franchise yatırım seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı