Listeleri Karşılaştır

Az Sermaye, Çok Kazanç: Amerika’da İş Yeri Almak

Az Sermaye, Çok Kazanç: Amerika’da İş Yeri Almak

Türkiye’de yaşayıp dolar kazanmanın bir diğer yolu da Amerika’da satılık iş yeri almaktır. Dolar kazanmak için yapılabilecek en doğru yatırımlardan bir tanesi de uzun süre boyunca faaliyet gösterebilecek, kazançlı ve devamlılığı olan bir iş sahibi olmaktır. Rekabet ortamında başarıya ulaşma durumu yabancı uyruklu kişiler tarafından öngörülemediği için rekabet ortamına yenik düşme durumu sıklıkla görülmektedir. Ancak uzun yıllardır faaliyet gösteren bir marka sahibi olmak durumu yatırımcının lehine çevirmektedir. Amerika’da franchise fırsatı sunan yaklaşık 2000 tane marka bulunmaktadır. Doğru eyalette doğru markayı seçen kişi büyük kazanç sağlamaktadır.

Franchise Avantajları

Özellikle bölgedeki müşteri nabzını ölçmeden yapılacak hamle hüsran ile sonuçlanabilir. Bu durumun önüne geçmek için yapılması gereken, uzun zamandır faaliyet gösteren firmaların veya markaların franchise fırsatlarını değerlendirmektir. Elbette bunların da dikkat edilmesi gereken hususları bulunuyor. Ancak sıfırdan bir iş kurmaya nazaran pek çok avantajı bulunuyor. Bunlardan en önemlisi müşterilerin devamlı tercih ettiği ve uzun yıllardır hizmet veren markaların sizlere büyük kazanç sağlayacak olmasıdır. Kaliteli hizmet veren ve sürekli tercih edilebilecek bir markanın franchise bayisini faaliyete geçirmek en doğru karar olacaktır.

Genellikle Hangi Markalar Devamlılık Sağlar?

Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapıp franchise bayii açarken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da devamlı ihtiyaç duyulan bir hizmet sağlamaktır. Bu sayede kazanç her geçen gün artacak ve yatırımcısına büyük faydası olacaktır. Amerika’da hayatın hızlı olmasından ve insanların sürekli çalışmasından dolayı ev yemekleri neredeyse hiç tüketilmemektedir. Bu sebeple franchise marka tercihi yaparken yiyecek ve içecek sektörünün tercih edilmesi en doğru karar olacaktır. Kaliteli bir hizmet ile birlikte bu sektörde çok uzun vadeli bir devamlılık sağlanabilir. Unutulmaması gereken tek konu bölge seçimi olmalıdır. Çünkü işletmenin bulunduğu bölge uygun değilse iş yeri kazanç sağlayamaz.

Franchise İçin Doğru Karar

Profesyonel çalışmalarımız ve uzun süreli deneyimimiz doğrultusunda sizin için en uygun ve en ucuz franchise markasını buluyoruz. Bölgelere göre en çok kazanç sağlayabilecek sektörü ve markayı sizin için seçiyoruz. İstediğiniz franchise markası için bütün gerekli işlemleri tamamlıyoruz ve Türkiye’de yaşayıp dolar kazanmanızı sağlıyoruz. Yatırım için en doğru karar hizmetlerimiz doğrultusunda Amerika’dan ev almak ya da iş yeri sahibi olmaktır. Her geçen gün yükseliş elde eden dolar kuruna karşı hizmetlerimiz ile dolar kazanmaktır. Amerika’ya gitmeden de sahip olabileceğiniz alternatif franchise yatırım seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Amerikada Ev Almak ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Amerikada ev sahibi olmak, ilk bakışta bir hayal veya bir rüya gibi görünüyor olabilir. Ancak günümüz koşullarında aslında bu durum, hayal veya rüya olmaktan çıktı. Gerekli şartları taşıyan herkes, rahatlıkla ABD’den ev alabilir ve aldığı evi kiralayarak dolar ile kira geliri elde etmeye başlayabilir. Amerika’dan ev alma fikrini ortaya attığınızda, bunun ne kadar zor ve mantıksız olduğunu defalarca duyacaksınız.

okumaya devam et

İlk Aydan İtibaren Kazandıran Yatırım

Yatırım yapmayı düşünenler bilir. Genellikle yatırım yöntemleri uzun vadede gelir getiren yöntemlerden oluşmaktadır. Bu durum birçok yatırımcıda “acaba buna değer mi?” sorusunu meydana getirebilmektedir. Birazdan size bahsedeceğimiz yatırım şekli, öyle bir yöntem ki yatırımınızı gerçekleştirdikten sonraki ilk aydan itibaren size aylık dolarla kira geliri sağlarken, 7- 10 yıl arasında yatırım sermayenizi amorti etmenizi de sağlıyor. Sözü uzatmadan dilerseniz size yatirimdan bahsedelim.

okumaya devam et

Yabancılar Amerikada Mortgage ile Ev Alabilir Mi?

Amerikada mortgage ile ev almak, oldukça yaygın bir uygulamadır. ABD’de ikamet edenler ve ABD vatandaşı olanlar, bu sistem sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Peki, bu sistemin yabancılar için de benzer şekilde uygulandığını biliyor muydunuz? Evet, ABD vatandaşı olmasanız, hatta ABD’de ikamet etmeseniz dahi mortgage ile konut sahibi olabilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı