Biz sizi anlıyoruz!

  • 2 sene önce
  • 1

 

Her akıllı yatırımcı elindeki birikimi en karlı yatırım alanına yönlendirmek ve en yüksek kira getirisi elde etmek ister. Türkiye’de 450-500 bin TL değerindeki bir evin ortalama kirası aylık maksimum 1500-2000 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Biz size aynı miktardaki yatırımınıza bu rakamın en az iki-uc katı kira getirisi elde etmeyi öneriyoruz hem de dolar olarak.

Bunun için sizlere Amerika’da yatırım yapmayı teklif ediyoruz. Biliyoruz ki bu fikir birçok kişiye olasılık dışı hatta çılgınca gelecektir. Fakat günümüzde gerek ticaretin gerekse iletişim teknolojilerinin geldiği son nokta bizlere hiçbir şeyin imkânsız ve çılgınca olmadığını kanıtladı.

Amerika’da ev satın almak ve dolar karşılığı kira getirisi elde etmek? Hem de Amerika’ya gitmeden? Bunun nasıl olacağı konusunda aklınızdan milyonlarca soru geçtiğine eminiz. İşte bu soruların cevabını bulacağınız doğru adrestesiniz.

Dolarla Kira sizlere daha karlı ve getirisi yüksek yatırım fırsatı sunuyor…

Dolarla Kira sizlere Amerika’da gayrimenkul yatırımı fırsatı sunarak enflasyon ve ekonomik krizlerin negatif etkilerinden bağımsız, hem kur hem de kira geliri ile ekstra kazanç sağlayabileceğiniz sağlam ve sağlıklı yatırım fırsatları sunar. Bütün bu avantajları elde etmek için gideceğiniz yer Amerika değil Dolarla Kira ofisidir.

Küresel ticaretinin geldiği nokta, uzaklık kavramının insanlar için ifade ettiği anlamın artık değiştiğini ve hatta dünyadaki hiçbir yerin yatırım için uzak olmadığını bizlere gösterdi. Gelişmelere açık ve fırsatları değerlendirebilen yatırımcılar için dünyanın herhangi bir yerinde iyi bir yatırım fırsatı yakalamak ve değerlendirmek para kazanmanın ötesinde ek olarak kişisel tatmin meselesidir de! İşte böylesine karlı bir fırsatı değerlendirmek için yapılması gereken, “yatırım yapmak” ile ilgili sahip olduğunuz vizyonu genişletmek ve bizimle iletişime geçmektir.

Biz kim miyiz? Biz ABD merkezli WINCO INVESTMENT LLC şirketinin Türkiye’deki markasıyız ve yatırımcılara hazır yönetimli “Temassız Yatırım” hizmeti (Hands-Off Investment) sunuyoruz. Küresel pazardaki uzun soluklu tecrübemiz ile ana sermayesini 10 yılın altında amorti edebilen gayrimenkul yatırım seçenekleri sayesinde yatırımcılarımıza Amerika’da karlı yatırım fırsatlarının kapılarını açıyoruz.

İşleri sizin adınıza Amerika’da biz takip ediyoruz.

Amerika’da ayrıca satış işlemleri, kiracı bulma, vergilerin ödenmesi ve kira gelirlerinin düzenli hesabınıza yatırılması gibi danışmanlık ve destek hizmetlerimizle sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Amerika’daki konusunda uzman kadromuz sayesinde karşılaşılan tüm sorunların çözümünü gerçekleştirir ve doğabilecek tüm masraflarla ilgili sizleri bilgilendiririz. Böylece Amerika’ya gitmeden bulunduğunuz ortamdan süreci takip etme ve sorunsuz şekilde tamamlama imkânı elde etmiş olursunuz.

Elinizdeki birikimin enflasyonla eriyip gitmesini istemiyor ve aynı zamanda yüksek kira geliri elde etmek istiyorsanız,  Dolarla Kira avantajları ile tanışma zamanınızın geldiğini düşünüyor, sizleri en kısa zamanda ofisimize bekliyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı