Dolarla Kira: Amerika’dan Ev Alım Rehberi

  • 3 hafta önce
  • 1

Yatırım yaparken birçok kişi dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan Amerika’yı seçiyor.  Kuvvetli ve sağlam emlak sistemi, teknoloji ve bilimdeki üstünlüğü, yüksek iş gücü potansiyeli ve yatırımcısına güven veren ekonomi politikalarıyla Amerika tam bir emlak cennetidir. Bu cennette yerini almak isteyenler Dolarla Kira olarak sizler için müthiş bir rehber hazırladık.

1. Bütçenize En Uygun Evi Bulalım

Dolarla Kira geniş portföyü sayesinde ihtiyacınıza en uygun evleri size sunar. Sürekli güncellenen portföyüyle yatırımınız için en iyisini seçebilirsiniz. Geniş topraklara sahip olan Amerika’da satılık ev fiyatları eyaletlere göre değişiklik arz eder.  Kendini çok kısa sürede amorti eden evler dışında fiyatı artacak olan seçenekleri de sunmaktayız.  Arzu ederseniz portföyümüzde bulunmayan seçenekleri de sizler için araştırıp bulabiliriz. Kararınız sonrasında ise satın almak için işlemlere başlayabilirsiniz. 

2. Satış Sözleşmesinin İmzalanması

Satış sözleşmesini imzaladıktan sonra resmi işlemler başlamış olacaktır. Bu aşamada yüzde on beş depozitoyu Amerika’daki tapu işlemlerini gerçekleştiren lisanslı ve yasalar gereği denetime tabi tutulan tapu şirketinin emanet hesabına göndermelisiniz. 

 3. Ekspertiz Ve Kontrol Süreci

Kiracısı hazır olan evinizin ekspertiz değeri şirketimiz profesyonellerince size sunulur.  Yaptığınız sözleşmenizde ve tapuda yazan bilgileriniz kontrol edilir. Tüm bunlar yapılırken Amerika’dan aldığınız evinizin tapu işlemleri de siz kahvenizi yudumlarken gerçekleşmeye devam eder.  Amerika’da ev sahibi olmanıza çok az kaldı. 

4. Tapu İşlemleri

Amerika’da ev sahibi olmanın en önemli kısmı tapu işlemleri sürecidir. Birlikte çalıştığımız lisanlı ve güvenilir tapu şirketinin emanet hesabında bulunan yüzde on beş ön ödemenizle beraber tapu kaydı transfer işlemleri başlar. Partnerimiz olan bu lisanlı tapu şirketi sizin için tapunun tüm geçmiş kayıtlarını inceler. Tapunun alıcıya sorunsuz ve hızlı bir şekilde tapu sigortalı olarak transfer edileceğini garanti eder.  

5. Tapu Transferi

Tüm bu işlemlerden sonra tapu şirketi kalan bakiyeyi emanet hesabınıza göndermenizi ister. Yapacağınız ödeme sonrası önce tapu kaydı, adınıza transfer edilir. Daha sonra partnerimiz olan lisanslı ve denetime tabi tutulmuş tapu şirketi emanet hesapta bulunan parayı satıcının hesabına aktarır. İşte bu kadar.  Artık sizin de Amerika’ da eviniz var. 

6. Dolarla Kira Gelirinizi Almanın Tadını Çıkarın

Artık doğru yatırımın keyfini çıkarabilirsiniz. Dünyadaki pek çok yatırımcı gibi siz de yüksek karlı bir iş yapmış oldunuz üstelik güçlü ve istikrarlı bir ekonomi sayesinde yatırımınız da paranız da güvende.  Dünyanın en popüler ve güçlü para birimlerinden birisi olan Amerikan doları ile önemli bir ticareti çok kısa, konforlu ve güvenilir bir şekilde yapmış oldunuz. Yeni eviniz hayırlı olsun. Şimdi her ay düzenli olarak hesabınıza yatacak olan dolarların keyfini çıkarma vakti!  

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı