Dolarla Kira: Biz Kimiz?

  • 2 hafta önce
  • 1

Küçük ve Orta Ölçekli yatırımcılar için, varlığa dayalı menkul kıymet yatırımı seçenekleri sunan ABD merkezli bir markayız. Sunduğumuz ürünler tüm dünya ile aynı anda Türkiye için de sunulmaktadır. 

Yatırımcılarımıza altyapısı hazırlanmış uzaktan yatırım hizmeti sunmaktayız. Daha çok Amerika’ dan ev almak isteyenlere yardımcı olan şirketimizin her ay güncellenen geniş bir portföyü bulunmaktadır.  Global pazarlardaki tecrübesiyle ile yatırımlarınızın geri dönüş süresi on yılın altındadır. Gayrimenkul için kısa bir süre olan amorti süresinin yanında garantili ve yüksek getirili gelir modelleri sunuyoruz. 

Lisanlı ve profesyonel partnerlerimizle Amerika’dan ev almak isteyenlere güvenilir ve etkin bir hizmet veriyoruz. Kira garantili sistemimizle her ay dolarla kiranızı alıp güvenilir bir yatırım yapmanız için size yardımcı olmaya talibiz. 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ? 

Değerinin Altında Evlerle Maksimum Kazanç Hedefi  

Daha az maliyetle daha çok kazanç sağlayabilmeniz için ekspertiz değerinin altında fiyatları olan fırsat evlerini portföyümüzde bulunduruyoruz. Böylelikle müşterilerimizin farklı seçenekleri değerlendirmesine imkân tanıyoruz. Bütçenize uygun olan evi seçerek yatırımınıza başlıyorsunuz. 

Profesyonel Hizmet İle Daima Yanınızdayız

Amerika’ da yerleşik güçlü alt yapımız ile yaklaşık iki yüz çalışan sizlere hizmet etmektedir. Alanında uzman kişilerce verilen güler yüzlü hizmet, profesyonel yaklaşım, güvenilir yapımızla daima yanınızdayız. 

Garanti Veriyoruz

Amerika ’dan ev satın almak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunar. Her yatırımcı edindiği mülkten yüksek oranda kar elde etmek ister. Bunun için alanında uzman olan şirketimiz siz değerli müşterilerimize kira garantisi seçeneği sunar. Kira garantisiyle yatırımınızın geriye dönüşü çok daha kısa zamanda olacak. Dahası ev fiyatları arttıkça kazancınız da artmış olacak. 

Bakım ve Onarım Hizmetlerinde de Biz Varız  

Bakım ve onarım garantisi hizmeti sunuyoruz. Mülk edinmenin görünmeyen masraflarından biri olan bakım, onarım giderleri gayrimenkulünüzden edeceğiniz kazancı azaltabilir ve keyfinizi kaçırabilir. Üzülmenize hiç gerek olmayacak çünkü bu riski göz önünde bulundurarak siz yatırımcılarımız için bakım ve onarım garantisi hizmeti veriyor ve bu konuda da sizi yalnız bırakmıyoruz. 

Yatırım Riskinizi Minimuma İndiriyoruz

Her yatırımda olduğu gibi Amerika’ dan ev almak da riskli gibi gözükebilir. Kimse size yüzde yüz garantili olarak yatırım seçeneği sunamaz ama biz sizin için yatırım riskinizi tecrübemiz ve profesyonel alt yapımızla minimize ediyoruz.  

Gizli Masraflardan Kaçınmanız İçin Bilgilendiriyoruz  

Bütün gayrimenkullerin gizli masrafları olabilir. Bakım, onarım, vergiler gibi birçok alt kalem hakkında sizleri önceden bilgilendiririz. 

Evinizi Aldıktan Sonra da Yanınızdayız

Siz evinizi aldıktan sonra bile yalnız bırakmayız. Satış sonrası destek birimlerimizle daima yanınızda olacağız. Aklınıza takılan her problem, soru ve soruna karşı sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Vergi yönetimi ve diğer tüm konularla ilgili sürdürülebilir hizmet ile daima yanınızdayız. 

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı