Listeleri Karşılaştır

Dolarla Kira Geliri Kazanma Fırsatını Kaçırmayın!

  • 20 Aralık 2021
  • Genel
  • 0
Dolarla Kira Geliri Kazanma Fırsatını Kaçırmayın!

Dolar ile kira geliri elde etmek, bugün tüm yatırım seçenekleri içinde oldukça özel bir yere sahiptir. Söz konusu dolar üzerinden kira geliri elde etmek olunca doğal olarak herkesin aklına gelen ilk ülke Amerika Birleşik Devletleri’dir. Son dönemlerde özellikle gayrimenkul yatırımlarının yükselişe geçtiği ülke, “Fırsatlar Ülkesi” mottosunun hakkını tam anlamıyla vermeye devam ediyor.

Peki dolarla kira geliri elde etmek isteyen yatırımcılar tam olarak nasıl bir yol izlemelidir? Bürokratik süreçler ve engeller nelerdir? Herkesin merak ettiği, “Amerika’dan ev nasıl satın alınır?” sorusunu, gelin detaylı olarak yanıtlamaya çalışalım.

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımının Avantajları

Amerika’da ev satın alma, tüm süreçleriyle profesyonelliği ve bürokratik deneyimleri zorunlu kılan, detaylı ve kapsamlı bir işlemdir. Bu konuda herhangi bir bilgisi ve deneyimi olmayan kişilerin belli ön yargılara ve endişelere sahip olmaları oldukça doğaldır. Tüm süreci danışanlarımızla beraber şeffaf bir şekilde yürüttüğümüz için gayrimenkul yatırımlarınızın nasıl değerlendirildiğine bire bir tanıklık etmeniz mümkündür.

Bugün tüm dünyada, Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapma noktasında yoğun bir talep söz konusudur. Öncelikle Amerika’da son derece gelişmiş bir emlak yasası söz konusu. Bu yasaların alıcının haklarına odaklanması, yatırımcıların çok daha rahat bir şekilde yatırım yapmalarına neden oluyor.

Öte yandan Amerika, gerek ekonomik gerekse de teknolojik yatırımlar konusunda fark yaratan bir durumda olduğu için yatırımcılar, sermayelerini çok kısa sürede amorti etme şansı buluyor. Doların her daim değer kazandığı bir ortamda dolar üzerinden kira geliri elde etmek, herkesin hayallerini süsleyen bir yatırım düşüncesidir. Amerika’da ikinci ev piyasasında son derece cazip seçeneklerle karşılaşmak mümkünken kira gelirlerinin oldukça tatmin edici düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

Garantili kira geliri getiren bu modelde aynı zamanda bakım ve onarım desteği de sunmaktayız. Satış, satış sonrası destek, vergi gibi konulara dair sürdürülebilir destek vermeye devam ediyoruz.

Süreç Nasıl İlerliyor?

Dolardaki ivmelenmeden dolayı Türkiye’deki yatırımcılara çok önemli fırsatlar sunan bu modele dahil olmamak için hiçbir nedeniniz yok! Yapmanız gereken tek şey, ekspertiz değerinin altında olan fırsat evleri için firmamızla iletişime geçmek. Sermayenizi 7-10 sene içinde amorti etme potansiyeli olan bu model kapsamında; 80 bin dolardan başlayan evler arasında seçiminizi yapmak için sizi ofisimize bekliyoruz!

İlgili Mesajlar

Amerikada Ev Almak ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Amerikada ev sahibi olmak, ilk bakışta bir hayal veya bir rüya gibi görünüyor olabilir. Ancak günümüz koşullarında aslında bu durum, hayal veya rüya olmaktan çıktı. Gerekli şartları taşıyan herkes, rahatlıkla ABD’den ev alabilir ve aldığı evi kiralayarak dolar ile kira geliri elde etmeye başlayabilir. Amerika’dan ev alma fikrini ortaya attığınızda, bunun ne kadar zor ve mantıksız olduğunu defalarca duyacaksınız.

okumaya devam et

İlk Aydan İtibaren Kazandıran Yatırım

Yatırım yapmayı düşünenler bilir. Genellikle yatırım yöntemleri uzun vadede gelir getiren yöntemlerden oluşmaktadır. Bu durum birçok yatırımcıda “acaba buna değer mi?” sorusunu meydana getirebilmektedir. Birazdan size bahsedeceğimiz yatırım şekli, öyle bir yöntem ki yatırımınızı gerçekleştirdikten sonraki ilk aydan itibaren size aylık dolarla kira geliri sağlarken, 7- 10 yıl arasında yatırım sermayenizi amorti etmenizi de sağlıyor. Sözü uzatmadan dilerseniz size yatirimdan bahsedelim.

okumaya devam et

Yabancılar Amerikada Mortgage ile Ev Alabilir Mi?

Amerikada mortgage ile ev almak, oldukça yaygın bir uygulamadır. ABD’de ikamet edenler ve ABD vatandaşı olanlar, bu sistem sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Peki, bu sistemin yabancılar için de benzer şekilde uygulandığını biliyor muydunuz? Evet, ABD vatandaşı olmasanız, hatta ABD’de ikamet etmeseniz dahi mortgage ile konut sahibi olabilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı