Dolarla Kira ile Birlikte Kazanın

  • 1 sene önce
  • 1

Arkadaşlarınız ile yatırım yapmayı düşünüyor ama bir türlü doğru yatırım yolunu bulamıyor musunuz? Yatırımınızı gerçekleştirdiğiniz andan itibaren size aylık dolar kazancı sağlayacak bir yatırım şekli ile karşınızdayız.

Amerika’da gayrimenkul yatırımı, son dönemlerde dünyadaki birçok ülke tarafından tercih edilir konumda. Bu kadar tercih edilmesinin sebepleri arasında hem yüksek kazançlı ve karlı olması hem de tüm işlemlerin zahmetsizce gerçekleştirilebiliyor olması yer alıyor. Amerika’ya gitmenize bile gerek kalmadan elektronik ortam üzerinden tüm işlemleri güvenle gerçekleştirebilmeniz mümkün. Amerika’daki gelişmiş emlak sistemine bağlı olarak, güçlü yasalar ile yatırımcıların tüm hakları korunuyor. Bunun yanı sıra tüm işlemler şeffaf kayıtlar altında kayıt altına alınıyor. Amerika’daki evlere ulaşmanız ve size en uygun evi bulabilmeniz için ise bizler yardımcı oluyoruz.

Dolarla Kira olarak her ay güncellenen 400’den fazla ev portföyümüz ile bütçenize en uygun fırsat evleri sunuyoruz. Bu evler 2.el evlerden oluşuyor olup, kiracı garantisi sağlıyor. Bu sayede yatırımınızı gerçekleştirir gerçekleştirmez ilk aydan itibaren aylık olarak dolarla kira geliri elde ediyorsunuz.

Hizmetimiz sadece size uygun ev bulmanızı sağlamakla kalmıyor. Evi alım veya yatırımızdan vazgeçmeniz takdirinde satım işlemlerinde sizlere destek sağlıyoruz. Süreç takibi, gerekli evrakların düzenlenmesi gibi birçok konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

Birlikte kazanın başlığımız altında sizler ve arkadaşlarınıza seslenmek istiyoruz. Ev yatırımı yapacak yeterli bütçeye sahip değilseniz arkadaşlarınız ile birleşerek bu yatırımı gerçekleştirmeniz mümkün. Yüksek kira getirisi sayesinde aylık kazancı bölüşerek hep birlikte güçlü bir yatırım yapabilirsiniz. Dolarla Kira olarak bu noktada da dilerseniz mortgage konusunda sizlere ek bir hizmet de sağlıyoruz. Özel kredi (private lending) imkanı ile yatırımınızın başında satın alacağınız evin %50’si sermayeye sahip olmanız yeterli olacaktır. Anlaşmalı özel finans kuruluşlarımızla %50 mortgage hizmeti kapsamında yatırımınızı bir an önce gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm işlemlerin ardından evinizin mülk yönetimini nasıl gerçekleştireceğiniz sizi endişelendirebilir. Bu noktada da satış sonrası destek servisimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Hem Türkiye hem de Amerika’da bulunan lisanlı çalışanlarımız ile mülk yönetiminizi sizler için gerçekleştirebiliyoruz. Bu hizmet property management olarak geçmekte olup, Amerika’da oldukça yaygın bir sistemdir. Kişiler ev sahibi olduktan sonra evlerinin yönetimini bu firmalara bırakırlar. Dolarla Kira olarak sizler için bu hizmeti de sağlamaktayız. Bu hizmetimiz kapsamında evinizin vergi takibi, bakım onarım işlemlerinin takibi gibi tüm gelir gider süreçlerini takip ediyoruz. Kiranızın düzenli gelişinin de takibini sağlayarak her ay hesabınıza kira gelirinizi yatırıyoruz.

Alacağınız bu evler kendilerini 7- 10 yıl içinde amorti ederek değer kazanırlar ve düşük vergiye tabi tutularak yüksek fiyat/ kira performansına sahiptirler. Böylece sizler sadece sermayeyi sağlayarak kolayca aylık dolar geliri elde eder ve sürekli değer kazanan bir eve sahip olursunuz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı