Dolarla Kira İle Yatırımın Avantajları

  • 1 sene önce
  • 1

Değerli yatırımcılarımıza “temassız yatırım” hizmeti sağlayarak Amerika’ya gitmelerine gerek kalmadan, sadece İstanbul’daki ofisimizle temasa geçerek Amerika’da gayrimenkul yatırımı gerçekleştirmelerinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Süreç öncesinde oluşabilecek tüm masraflara karşı yatırımcıları bilgilendirerek alım satım işlemleri esnasında sürpriz masraf yaşanmasının önüne geçeriz.

Amerika’daki evler doğru bir yatırım için bazı püf noktalarına sahiptir. Türkiye ve Amerika’da bulunan 200’den fazla alanında profesyonel çalışanımız ile detaylı ve her ay güncellenen ev taramaları yapıyoruz. Bu sayede sermaye geri dönüş süresi 10 yılın altında olacak fırsat evlerini yatırımcıların karşısına çıkarıyoruz.

“Fırsat evler nelerdir?”

Fırsat evler, ekspertiz değerinin altında fiyatlara sahip evlerdir. Böylece evinizi satmak istediğiniz noktada hali hazırda kar etme imkanı yakalarsınız. Aynı zamanda portföyümüzde yer alan evlerin hepsi 2. el evlerden oluşmaktadır. Amerika’da ikinci el ev alımının oldukça yaygın olmasının bazı sebepleri bulunmaktadır. Öncelikle ikinci el evler daha düşük vergiye tabi tutulurlar. Kiracı bulmaları oldukça kolaydır ve sıfır evlere kıyasla daha az bakım masrafı gerektirirler. Fiyat/ kira performansları oldukça yüksektir. Ayrıca exit stratejisine de uygundur. ikinci el evinizi elinizden çok daha rahat çıkarabilirsiniz. Tüm bu başlıkların ardından Dolarla Kira olarak en uygun evi bulmanızı sağlamış oluruz. Ayrıca sunduğumuz evlerin hepsi kiracı garantili olup ilk aydan itibaren kira geliri elde etmenizi sağlarız.

Satın alma işlemlerinde ve satış işlemleri sonrasında da sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tüm süreci sizin için takip eder oluşabilecek sorunlarda anında müdahale ederek sürecin sıkıntısız ilerlemesini sağlarız. Dilediğiniz noktada gayrimenkul yönetimi hizmetimiz ile evinizin tüm gelir gider, bakım ve kira yatırımı gibi işlemleriyle ilgileniriz. Bu sayede sizler sadece sermayeyi oluşturarak sorunsuz bir şekilde yatırımınızdan kar elde edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra dilerseniz tek başınıza ya da birkaç kişi olarak yatırımınızı gerçekleştirebilme imkanı sağlarız. Böylece daha az sermaye ile aylık dolar geliri elde etmiş olursunuz.

Üstelik anlaşmalı olduğumuz özel finans kuruluşları kapsamında sizler için mortgage desteği de sağlamaktayız. Bu sayede % 50 mortgage alarak da yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dolarla Kira ile avantaj dolu bir yatırım sizleri bekliyor!

Bizimle bir kere yatırım yapın, omur boyu kazanın..

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı