Listeleri Karşılaştır

Dolarla Kira Yatırımcıları En Karlı Yatırım İle Buluşturuyor

  • 28 Aralık 2021
  • Genel
  • 0
Dolarla Kira Yatırımcıları En Karlı Yatırım İle Buluşturuyor

Yüksek yatırım garantisi ile her ay kesintisiz gelir elde edebileceğiniz bir yatırım imkanı olduğunu söylesek ne düşünürdünüz?

Dolarla Kira olarak böyle bir yatırım imkanı olduğunu ve bu yatırımı gerçekleştirmenin oldukça kolay olduğunu söylüyoruz. Şöyle ki, son dönemlerde Amerika’da gayrimenkul yatırımı oldukça popüler bir konuma gelmiş bulunuyor. Piyasadaki mevcut yatırımcılar veya yeni yatırım yapmak isteyen kişiler Amerika’dan ev alma fikrine yöneliyor.

Dolarla Kira olarak bizler, Amerika’da bulunan profesyonel ekibimiz ile tüm alım satım işlemleri sırasında yatırımcılarımızın yanında yer alıyoruz. Yatırımcılara Hands- Off Investment yani hazır yönetimli “temassız yatırım” hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yatırımcılar sadece her ay güncellenen 400’den fazla ev bulunduran portföyümüzden bütçelerine uygun evleri seçiyor, geri kalan tüm işlemleri yatırımcılarımız için bizler gerçekleştiriyoruz.

Amerika’da gayrimenkul yatırımı avantajlarına değinelim.

Amerika emlak sektöründe oldukça gelişmiş bir ülkedir. Bu sayede tüm işlemler elektronik ortam üzerinden gerçekleştirilebilir ve şeffaf kayıtlar altında tutularak yatırımcının güvenliği sağlanır. Yatırım gerçekleştirmek için yatırımcıların Amerika’ya gitmesine gerek kalmadan sadece İstanbul’daki merkezimize gelmesi yeterli olur. Bu sayede ev seçimi ardından satın alma işlemleri başlanıyor ve kısa süre içinde adınıza sigortalanan evinize sahip oluyorsunuz.

Sunduğumuz ekspertiz değerinden düşük fiyatla satılan evler ile hem karlı bir alışveriş yapıyor hem de bu evlerin getirdiği diğer avantajlardan yararlanıyorsunuz. Bu avantajları örneklendirmek isteriz. Sunduğumuz evler fırsat evleri olmasının yanı sıra 2.el evlerden oluşuyor. Amerika’da ikinci el evler düşük vergiye tabi tutulurken, aidat içermiyorlar. Bu sayede evin önemli masraflarından olan vergi ve aidat giderini olabildiğince düşük düzeyde tutuyorsunuz. Böylece aylık olarak evinizden alacağınız kiradan daha fazla kar ediyorsunuz.

Aynı zamanda seçeceğiniz bu evler kendilerini 7- 10 yıl arasında amorti etme kapasitesine sahip olan evler oluyor. Kira fiyat performans oranının yüksek olmasının yanı sıra, sürekli olarak değeri artan bir eve sahip olmuş oluyorsunuz. Ayrıca son olarak bir avantajdan daha bahsedelim. 2. El evler kiracı bulma kapasitesi daha yüksek evler olup, Dolarla Kira olarak hazır kiracısı olan evleri sizlere sunuyoruz.

Hiçbir firma %100 garantili yatırım seçeneği sunamazken bizler yatırım riskinizi minimuma indiriyoruz. Gerek satış öncesi gerek satış sonrasında siz değerli yatırımcılarımıza destek vermeye devam ediyoruz. Öyle ki, gayrimenkul yönetimi hizmetimiz ile de dileyen yatırımcıların ev takibini bizlerle gerçekleştirebiliyor ve tüm gelir gider işlemleri profesyonel ekibimiz ile yakından ilgileniyoruz. Bu sayede siz değerli yatırımcılar hiçbir uğraş vermeden aylık dolar gelirinizin tadını çıkarıyorsunuz.

İlgili Mesajlar

Amerikada Ev Almak ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Amerikada ev sahibi olmak, ilk bakışta bir hayal veya bir rüya gibi görünüyor olabilir. Ancak günümüz koşullarında aslında bu durum, hayal veya rüya olmaktan çıktı. Gerekli şartları taşıyan herkes, rahatlıkla ABD’den ev alabilir ve aldığı evi kiralayarak dolar ile kira geliri elde etmeye başlayabilir. Amerika’dan ev alma fikrini ortaya attığınızda, bunun ne kadar zor ve mantıksız olduğunu defalarca duyacaksınız.

okumaya devam et

İlk Aydan İtibaren Kazandıran Yatırım

Yatırım yapmayı düşünenler bilir. Genellikle yatırım yöntemleri uzun vadede gelir getiren yöntemlerden oluşmaktadır. Bu durum birçok yatırımcıda “acaba buna değer mi?” sorusunu meydana getirebilmektedir. Birazdan size bahsedeceğimiz yatırım şekli, öyle bir yöntem ki yatırımınızı gerçekleştirdikten sonraki ilk aydan itibaren size aylık dolarla kira geliri sağlarken, 7- 10 yıl arasında yatırım sermayenizi amorti etmenizi de sağlıyor. Sözü uzatmadan dilerseniz size yatirimdan bahsedelim.

okumaya devam et

Yabancılar Amerikada Mortgage ile Ev Alabilir Mi?

Amerikada mortgage ile ev almak, oldukça yaygın bir uygulamadır. ABD’de ikamet edenler ve ABD vatandaşı olanlar, bu sistem sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Peki, bu sistemin yabancılar için de benzer şekilde uygulandığını biliyor muydunuz? Evet, ABD vatandaşı olmasanız, hatta ABD’de ikamet etmeseniz dahi mortgage ile konut sahibi olabilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı