Dolarla Kira Yatırımcıları En Karlı Yatırım İle Buluşturuyor

  • 11 ay önce
  • 1

Yüksek yatırım garantisi ile her ay kesintisiz gelir elde edebileceğiniz bir yatırım imkanı olduğunu söylesek ne düşünürdünüz?

Dolarla Kira olarak böyle bir yatırım imkanı olduğunu ve bu yatırımı gerçekleştirmenin oldukça kolay olduğunu söylüyoruz. Şöyle ki, son dönemlerde Amerika’da gayrimenkul yatırımı oldukça popüler bir konuma gelmiş bulunuyor. Piyasadaki mevcut yatırımcılar veya yeni yatırım yapmak isteyen kişiler Amerika’dan ev alma fikrine yöneliyor.

Dolarla Kira olarak bizler, Amerika’da bulunan profesyonel ekibimiz ile tüm alım satım işlemleri sırasında yatırımcılarımızın yanında yer alıyoruz. Yatırımcılara Hands- Off Investment yani hazır yönetimli “temassız yatırım” hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yatırımcılar sadece her ay güncellenen 400’den fazla ev bulunduran portföyümüzden bütçelerine uygun evleri seçiyor, geri kalan tüm işlemleri yatırımcılarımız için bizler gerçekleştiriyoruz.

Amerika’da gayrimenkul yatırımı avantajlarına değinelim.

Amerika emlak sektöründe oldukça gelişmiş bir ülkedir. Bu sayede tüm işlemler elektronik ortam üzerinden gerçekleştirilebilir ve şeffaf kayıtlar altında tutularak yatırımcının güvenliği sağlanır. Yatırım gerçekleştirmek için yatırımcıların Amerika’ya gitmesine gerek kalmadan sadece İstanbul’daki merkezimize gelmesi yeterli olur. Bu sayede ev seçimi ardından satın alma işlemleri başlanıyor ve kısa süre içinde adınıza sigortalanan evinize sahip oluyorsunuz.

Sunduğumuz ekspertiz değerinden düşük fiyatla satılan evler ile hem karlı bir alışveriş yapıyor hem de bu evlerin getirdiği diğer avantajlardan yararlanıyorsunuz. Bu avantajları örneklendirmek isteriz. Sunduğumuz evler fırsat evleri olmasının yanı sıra 2.el evlerden oluşuyor. Amerika’da ikinci el evler düşük vergiye tabi tutulurken, aidat içermiyorlar. Bu sayede evin önemli masraflarından olan vergi ve aidat giderini olabildiğince düşük düzeyde tutuyorsunuz. Böylece aylık olarak evinizden alacağınız kiradan daha fazla kar ediyorsunuz.

Aynı zamanda seçeceğiniz bu evler kendilerini 7- 10 yıl arasında amorti etme kapasitesine sahip olan evler oluyor. Kira fiyat performans oranının yüksek olmasının yanı sıra, sürekli olarak değeri artan bir eve sahip olmuş oluyorsunuz. Ayrıca son olarak bir avantajdan daha bahsedelim. 2. El evler kiracı bulma kapasitesi daha yüksek evler olup, Dolarla Kira olarak hazır kiracısı olan evleri sizlere sunuyoruz.

Hiçbir firma %100 garantili yatırım seçeneği sunamazken bizler yatırım riskinizi minimuma indiriyoruz. Gerek satış öncesi gerek satış sonrasında siz değerli yatırımcılarımıza destek vermeye devam ediyoruz. Öyle ki, gayrimenkul yönetimi hizmetimiz ile de dileyen yatırımcıların ev takibini bizlerle gerçekleştirebiliyor ve tüm gelir gider işlemleri profesyonel ekibimiz ile yakından ilgileniyoruz. Bu sayede siz değerli yatırımcılar hiçbir uğraş vermeden aylık dolar gelirinizin tadını çıkarıyorsunuz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı