Dolarla Kiranın Avantajları Nelerdir?

  • 1 ay önce
  • 1

Günümüz dünyasında pasif gelir oluşturmak ve gelirini yatırım yaparak değerlendirmek konforlu ve rahat bir yaşam sürmek isteyenler için artık vazgeçilmezdir. Yatırımcıların çoğu maliyeti az, maksimum kazanç elde edebileceği güvenli bir liman arıyor. Yüksek karlı yatırım aracı arayanların durağı da kuşkusuz dünyanın en güçlü para birimi olan Amerikan doları oluyor. Kazancım dolar olsun isteyenler ve parasını güvenli, yüksek gelirli bir yatırıma çevirmek isteyenler Amerika’da kira garantili ev alıyorlar; kat kat fazla kazanıyorlar.  

DOLARLA KİRALA, AVANTAJLARI YAKALA! 

Dünyanın en iyi işleyen emlak sistemine sahip olan Amerika’da gayrimenkul yatırımın avantajlarından siz de faydalanın. Dolarla kiralayın, yatırımınızı güvenle ve kazanarak değerlendirin. Çünkü dolarla kira geliri size yüksek miktarda kira getirisi, düzenli döviz geliri, kur farkından doğan kazanç ve bütün bunların yanında ev fiyatları arttığında gayrimenkulünüzden yüksek miktarda kar elde etmenizi sağlar. 

EN AZ ÜÇ KAT DAHA FAZLA KİRA GELİRİ ELDE EDİN. 

Amerika’da ev sahibi olmak çok avantajlıdır. Amerika’da kira garantili gayrimenkul satın alarak ülkemizdeki kiralara oranla üç dört kat daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Daha ucuz fiyatlara Amerika’da ev sahibi olup daha fazla kar elde etmek yatırımınız için en akıllıca seçim olacaktır. Böylece hem daha çok kazanırsınız hem de yatırımınızın geri dönüşü sizin için daha kısa sürede olur.  

DÜZENLİ DÖVİZ GELİRİ SAĞLAYIN! 

Yatırımınızı dünyanın en güçlü para birimi olan Amerikan dolarına yaparak ülkemizdeki enflasyon ve ekonomik şartlardan etkilenmeden düzenli bir döviz geliri elde etme şansına sahip olursunuz. Dolarla kira sistemiyle eviniz Amerika’da olur, kira geliriniz ise dolar hesabınızda. Üstelik bu pasif gelir kira garantili sistemlerle düzenli olarak hesabınızda olacaktır. 

KUR FARKINDAN KAZANIN 

Amerika’da gayrimenkul satın alarak kur farkından da kazanacaksınız. Yatırım cenneti Amerika’da dolarla kira kazancı elde ederek mülkünüzü kurdaki değişikliklere karşı korumuş olursunuz. Ekonomi haberlerini sırtınızı rahatça koltuğunuza dayayıp izleyebilirsiniz çünkü  dolar kuru arttıkça sizin de geliriniz artacaktır.  

FİNANSAL HEDEFLERİNİZE ULAŞMANIN KOLAY YOLU 

Kendini kısa süre içinde amorti eden yatırımınızla gelecek güzel günler çok yakınınızda. Yatırımların kendini kısa sürede amorti etmesi finansal hedeflerinize ulaşmak için olmazsa olmazdır. Hızla akıp giden hayatta 7-10 yıl gibi gayrimenkul yatırımlar için çok kısa sayılabilecek bir süre içerisinde yatırımınızın kendini amorti etmesi finansal hedeflerinize daha hızlı ulaşmak için en kolay yoldur. 

KAZANAN DAİMA SİZ OLACAKSINIZ 

Amerikan rüyası deyimi sizin için artık bir hayal değil. Kira garantili sistemle Amerika’da ev sahibi olarak kazancınızı katlayacaksınız. Hem kur farkı hem de gayrimenkulünüzün değer artışı ile elde edeceğiniz kar, sırtınızı asla yere getirmeyecek ve kazanan daima siz olacaksınız. 

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı