Düzenli Dolar Geliri

  • 2 sene önce
  • 1

Doların her geçen gün değeri artarken, dolar bazında gelir getiren yatırımlara ilgi ve talep de git gide artıyor ve bu artan ilgiyle beraber Amerika’dan gayrimenkul yatırımı bu yatırımlar arasında en revaçta olanlardan biri haline geldi. “Peki, Amerika’dan ev almanın avantajları nelerdir?” sorusunu sizler için aydınlatmak isteriz.

Vize, uçak bileti gibi uğraşlar olmadan sizlere kendi ülkenizden bu yatırımı gerçekleştirebilme imkani sunuyoruz. Gelişmiş emlak sistemi ve yasal düzenlemeler sayesinde Amerika, bu yatırımları desteklemekte olup, ev sahibini koruyucu sigortalar ile yatırımcıları korur. Elektronik ortamda tüm işlemler halledilebilir ve şeffaf kayıtlar sayesinde tüm adımlar ve yatırılacak para güvenli bir şekilde kayıt altına alınır. Gayrimenkul yatırımını gerçekleştirmek bu kadar kolayken gelelim avantajlarına.

İlk önce Dolarla Kira olarak bizler hem Türkiye’de hem de Amerika’da bulunan profesyonel ekibimiz sayesinde her ay güncellenen 400’den fazla ev seçeneklerimiz ile size ve bütçenize en uygun olan evi bulmanızda yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz bu evler ikinci el olmakta olup, kiracı garantili evler olmaktadır. Böylece eve sahip olduğunuz ilk aydan itibaren dolar ile kira kazanmaya başlarsınız. İkinci el evler olmasının ise birçok avantajı bulunmaktadır. Amerika’da ikinci el evler daha düşük vergilendirmeye sahiptir ayrıca yatırımınızdan vazgeçme durumunda sıfır evlere göre daha hızlı satılırlar. Fiyat/kira performansı oldukça yüksektir. Böylece evinizi aldıktan sonraki 7-10 yıl içinde eviniz kendini amorti eder ve süreç içinde değer kazanır. İkinci el ev olmasının yanı sıra sizlere fırsat evleri sunarız. Yani ekspertiz değerinin altında evlerle sizleri buluştururuz. Böylece daha düşük bir ücret ile normal şartlarda daha yüksek fiyatlı olan bir eve sahip olursunuz. Dilerseniz kendinizde ekspertiz değerlendirmesi talebinde bulunabilirsiniz. Bu süreci de sizler için bizler takip edebiliriz. İkinci el ev olmasının bir diğer avantajı ise düşük bakım masraflarına sahip olmasıdır. Bu noktada değinmek istediğimiz bir başka konu ise Dolarla Kira olarak evinizin bakım onarım takibini sağlamak gibi çeşitli konularda sizlere yardımcı olmaktayız. Sizlere kolay ve kazançlı bir yatırım imkanı sağlarken satış sonrası destek ve vergi takibinizi sağlayarak herhangi bir sorunla karşılaşmanızı önler, yatırımınızdan önce oluşabilecek gizli masraflara karşı sizleri aydınlatarak böylece süreç içinde beklenmedik durumlarla karşılaşmanızı önleriz. Piyasada hiçbir firma %100 garantili yatırım seçeneği sunamazken Dolarla Kira olarak yatırım riskinizi minimize ederiz.

Bizler evinizi bulmada, satış işlemlerini başlatmada ve takibinde, tapu işlemlerinde, kapanış işlemlerinin gerçekleşmesinde sizlere tam destek sağlamaktayız. Dilerseniz gayrimenkul yönetimi hizmetimiz ile kiranızın takibini evinizin tüm gelir giderlerinin takibini bizler gerçekleştiririz. Amerika`da Mortgage ile ev sahibi olmayı düşünüyorsanız bunun için vatandaş olmanız gerekmemektedir, dilerseniz anlaşmalı olduğumuz özel finans kuruluşları ile sizlere bu konuda da destek hizmeti vermekteyiz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı