En Kazançlı 2.El Evler

  • 2 sene önce
  • 1

Amerika’da ev almanın avantajlarını araştıran kişiler genellikle 2.el evlerle karşılaşmaktadırlar. Bizim de portföyümüzde bulunan bu evleri size detaylıca açıklamak isteriz.

Öncelikle Amerika’da çok iyi işleyen bir emlak sistemi bulunur. Bu emlak sistemi kapsamında 2. el evler oldukça değerlidir. En önemlisi

  • el evler daha düşük vergiye tabi tutulurlar.
  • Kiracı bulma ve satmak isteyen kişilerin alıcı bulması çok daha kolaydır.
  • Amerika’da evler hızla değer kazanırken 2. el evler için bu süreç çok daha hızlı işler. Bu hıza da bağlı olarak evler kendilerini 7- 10 yıl arası gibi kısa bir süre içinde amorti ederler.
  • Bu evlerin fiyat/ kira performansı oldukça yüksektir. Böylece yatırımcıların aylık olarak elde edecekleri kar sıfır evlere kıyasla daha fazladır.

Dolarla Kira olarak sizlere 2. el evler sunmamızın yanı sıra fırsat evleri de sunuyoruz. Fırsat evleri ekspertiz değerinin altında olan evler olup satış fiyatından daha yüksek değerli bir ev alma imkanı sağlar. Aynı zamanda yatırımınızdan vazgeçme halinde evinizi aldığınız fiyattan daha yüksek bir rakamla satışa sunabilirsiniz. 2. el evlerin avantajları sayarak bitmezken en önemli özelliğine gelelim. Amerika’da ev aidatları oldukça yüksektir ve ev aidatlarını ev sahipleri öderler. Bazı evler oldukça yüksek aidata sahipken, townhouse ve single family home türünde evler aidata sahip değildirler. Bu ev tipleri aidata tabi tutulmadığından daha yüksek kira getirisi ve kar sağlarlar. Bu avantajı kara çevirmek adına da bizler yatırımcılarımıza bu tipte evler sunuyoruz.

“Tüm bunlar çok güzel ama Amerika’dan neden ev almalıyız?” derseniz; Dolar her geçen gün değer kazanmaya devam eden bir para birimidir. Aylık olarak kazanacağınız dolar ile kira sizler için güzel bir gelir kaynağı olacaktır. Alacağınız evin kiracı garantili olmasını sağlamamız sunduğumuz önemli imkanlardan biridir. Böylece evinizi aldığınız ilk aydan itibaren düzenli olarak dolar ile kira geliri kazanmaya başlarsınız. Alacağınız ev hem size kira kazandırırken geçen süre zarfında değer de kazanır.

Amerika`da ev Nasıl alacağız?” sorusu için ise biz İstanbul ofisimizde sizin için çalışıyoruz. Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan tüm alış ve satış işlemlerini gerçekleştirebilmeniz mümkün. Şeffaf kayıtlar sayesinde tüm işlemleri elektronik ortam üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede vize veya uçak bileti masraflarına ve zahmetine girmeden Amerika’da ev sahibi olursunuz. Dolarla Kira olarak bu konuda da sizlere tam hizmet sağlıyoruz. Süreç takibi, gerekli evrakların toplanması, süreç boyunca karşınıza çıkabilecek gizli masraflar konusunda sizleri aydınlatarak süreci sıkıntısız bir şekilde tamamlamanızda sizlerin yanınızdayız. Ayrıca satış sonrası destek hizmetlerimiz ile de sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı