En Verimli Yatırım

  • 2 sene önce
  • 1

Ev sahibi olurken yüksek kira getirisi odaklanılması gereken önemli kriterlerden biri. Bu açıdan yatırımcılar Amerika’da gayrimenkul alımına yönelmekte olup, hem yüksek bir kira gelirine hem de dolar bazında aylık gelire sahip oluyorlar. Bu yatırımın gerçekleşmesi birçok kişiye zor bir süreç hissiyatı yaratsa da aracı firmalar ve Amerika’nın gelişmiş emlak sistemi sayesinde oldukça kolay. Şeffaf kayıt güvencesi ile elektronik ortamda tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün.

“Peki, ama nasıl yapacağım ve nereden başlayacağım?” “Amerika’dan nasıl ev alınır?” Kısmında ise Dolarla Kira olarak sizlere yardımcı olmak için buradayız. Öncelikle paranın satın alma gücü karşısında alabileceğiniz maksimum avantaj için sizlere son derece detaylı ve gelişmiş bir hizmet sağlamaktayız. Geniş portföyümüz ile bütçenize en uygun evleri sizler için bir araya getiriyor ve bu süreçte karşınıza çıkabilecek tüm masraflara karşı sizleri bilgilendiriyoruz. Böylece süreç boyunca beklenmedik veya süreci olumsuz etkileyecek bir sıkıntının tamamı ile önüne geçmiş oluyoruz.

“Süreç nasıl işliyor?” derseniz buyurun sizler için detaylandıralım. Öncelikle 200’den fazla çalışanımız ile hazırlanan ve her ay güncellenen 400’den fazla ev ile sizin için en uygun fırsat evini (ekspertiz değerinin altında evler) seçmenizi sağlıyoruz. Kiracı garantili olan bu evler ile yatırımızdan gelecek gelir garantisi riskini minimuma indiriyoruz. Ardından satış işlemlerini başlatıyoruz. Satış sözleşmesini imzalamanız ile birlikte %15 depozitonun emanet hesaba yatırılması gerçekleştiriliyor. Ardından lisanslı title company (tapu şirketi) tüm geçmiş tapu kayıtlarını inceleyerek tapuyu sizin adınıza sigortalıyor. Böylece eviniz güvence altına alınıyor. Sigorta işleminden sonra kapanış işlemleri gerçekleştiriliyor ve kalan bakiye yine emanet hesaba yatırılıyor. Tüm bu işlemleri Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan ülkenizden gerçekleştirilerek tapunuz adınıza kaydettiriliyor.

Dolarla Kira olarak gerek satış işlemleri gerekse satış sonrası sizlere destek sağlıyoruz. Evinizin gelir giderleri, vergi ödemeleri, bakım ve onarım gibi işlemlerini sizler adına property management şirketi gerçekleştiriyor. Böylece mülk yönetimi konusunda da sizlere kolaylık ve güvence veriyoruz.

Tüm işlemler lisanslı çalışanlar tarafından gerçekleştirilir ve hem Türkiye hem de Amerika’da bulunan çalışanlarımız sayesinde tam destek sağlanır. Amerika’da emlak sektörü son derece gelişmiş olduğundan yatırımcı hakları korunur ve alım satım işlemleri tapu şirketlerince gerçekleştirilir. Öyle ki, yatırımınızdan vazgeçtiğiniz takdirde eviniz kısa süre içinde satılabilir. Çoğu yatırımcı bu adıma gerek görmez çünkü evler kısa süre içinde kendilerini amorti eder ve düzenli olarak değer artışı içindedir. Böylece aylık dolarla kira getirisinin yanı sıra düzenli olarak değeri artan bir eve sahip olmuş olurlar. Dolarla Kira olarak kiracı garantili ev sunmamız ile ev sahibi olduğunuz ilk aydan itibaren kiranızı almaya başlarsınız.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı