Listeleri Karşılaştır

1. Bütçenize uygun evi bulalım

Dolarla Kira portföyü günlük olarak yenilenmektedir. Amerika’da satılık ev fiyatları eyaletlere göre değişiklik göstermektedir. Yatırımcılarımıza geri dönüş süresi 10 yıl ve altı olan, ABD ev fiyatları artma potansiyeli olan seçenekleri sunmaktayız. Talep halinde portföyümüzde olmayan seçenekleri de bulabiliriz. Kararınız sonrasında satın alma sürecini başlatırız.

2. Satış Sözleşmesinin İmzalanması

Satış sözleşmesi imzalanması sonrasında resmi işlemler başlamış olur. Bu aşamada % 15 depozitoyu Amerika’daki tapu işlemlerini gerçekleştirecek lisanslı tapu şirketinin ‘’ emanet ‘’ hesabına göndermelisiniz.

3. Ekspertiz ve Kontrol Süreci

Hazır kiracılı evinizin ekspertiz değeri tarafımızca size sunulmaktadır. Tapu işlemleri devam ederken sözleşmenizde yazan bilgiler ile ekspertiz raporunda yazan bilgilerin kontrolleri gerçekleştirilir.

4. Tapu İşlemleri

Ev alım sürecinin en önemli aşamasıdır. Lisanslı tapu şirketinin emanet hesabında bulunan % 15 depozitonuzla beraber tapu kaydı transfer işlemleri başlar. Bu lisanslı tapu şirketi tapunun tüm geçmiş kayıtlarını inceler ve tapunun alıcıya sorunsuz bir şekilde tapu sigortalı olarak transfer edileceğini garantiler.

5. Tapu Transferi

Tapu işlemleri sonrasında lisanslı tapu şirketi kalan bakiyeyi emanet (escrow) hesabına göndermenizi ister. Ödeme sonrası önce tapu kaydı adınıza transfer edilir sonra lisanslı tapu şirketinin emanet (escrow) hesabındaki tutar satıcıya aktarılır. Artık evin yeni sahibi sizsiniz.

6. Dolarla Kira Gelirinizi Almaya Başlayın

Yeni eviniz hayırlı olsun. Artık tek yapmanız gereken Dolarla Kira gelirinizin keyfini çıkarmak.

× Whatsapp Hattı