Listeleri Karşılaştır

Ev Yatırımınızı Gizli Masraf Olmadan Yapın

Ev Yatırımınızı Gizli Masraf Olmadan Yapın

Bir yatırım gerçekleştirirken alım işlemleri sırasında karşınıza çıkabilecek gizli masraflar bazen can sıkıcı düzeyde olabiliyor. Özellikle bu gizli masraflar farklı para birimleri bazındaysa ve aynı zamanda dolar veya Euro gibi yüksek kur farkına sahipse, yatırım sürecini olumsuz etkileyebiliyor, yeri geldiğinde ise yatırımınızdan vazgeçme noktasına kadar getirebiliyor.

Dolarla Kira olarak değerli yatırımcılarımızın Amerika’dan ev alma süreci içerisinde herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına özenle çalışıyor ve yatırımcılarımızın tüm süreç boyunca yanlarında yer alıyoruz. Bütçenize en uygun ve size en çok kazandıracak evi seçmenizde size yardımcı olduktan sonra, süreç boyunca karşınıza çıkabilecek tüm gizli masraflar konusunda sizleri aydınlatıyoruz. Bu sayede alım işlemleri sırasında herhangi olumsuz bir durum yaşamanızın önüne geçmiş oluyoruz. Yatırımızı en doğru ve güncel bilgiler ile gerçekleştirmenizi sağlıyor, aylık dolarla kira gelirinize kavuşmanızı sağlıyoruz.

Tabi ki, verdiğimiz hizmetler sadece gizli masraflara karşı aydınlatmak ile bitmiyor. Amerika’da gayrimenkul yatırımı sırasında gerek evrak işleri gerekse bilgi desteği olarak her noktada sizlere yardımcı oluyoruz. Hem Türkiye hem de Amerika’da bulunan profesyonel çalışanlarımız ile sizlere en kar getirecek evleri tespit ediyoruz. 400’den fazla ev içeren ve her ay güncellenen geniş portföyümüz ile bütçenize en uygun evi bulmanızı sağlıyoruz. Ardından satın alma işlemlerini başlatıyor ve süreci sizler adına takip ediyoruz. Amerika’nın gelişmiş emlak sistemi sayesinde tüm işlemler elektronik ortamda gerçekleştiriliyor ve bu sayede Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan sadece İstanbul’daki merkezimize gelerek hem ev seçimini hem de ardından evrak işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz ikinci el evler ile kısa sürede evinizden edeceğiniz karın artmasını hedefliyoruz. Piyasadaki hiçbir şirket %100 risksiz yatırım gibi bir iddiada bulunamazken, biz yatırım riskinizi minimize ediyoruz. Tüm bu dikkat ettiğimiz başlıklar altında da her geçen gün değer kazanan bir ev sahibi olmanızı ve bunu zahmetsiz bir yol ile elde etmenizi sağlıyoruz.

Alım işlemlerinin ve artık bir gayrimenkul sahibi olduktan sonra yapacağınız işlemler konusunda da dilerseniz sizlere yardımcı oluyoruz. Şöyle ki, gayrimenkul yönetimi hizmetimiz ile dilerseniz gayrimenkulünüzün tüm gelir ve gider işlemlerinin takibini sizler adına sağlıyoruz. Kiracınızın kira yatırımının sıkıntısız olduğundan emin oluyor, vergi takibinizi düzenli olarak yapıp vergilerinizi aksatmadan ödüyor ve gerekli bakım onarım işlemleri kısmında eviniz ile sizler adına biz ilgileniyoruz. Bu sayede sizler hiçbir şekilde yorulmadan, dil bilmeme kaygısı veya yeterince İngilizce ’ye hakim olmama sıkıntısı yaşamadan tüm gayrimenkul yönetiminizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz ve düzenli olarak banka hesabınıza yatacak olan dolar bazındaki kiranızın tadını çıkarıyorsunuz.

Gizli masraf derdi olmayan, güvenilir, hızlı ve ilk aydan itibaren dolar bazında kazandıran bir yatırım için sizleri Dolarla Kira’ya bekliyoruz.

İlgili Mesajlar

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’dan ev almak veya başka bir deyişle gayrimenkul yatırımı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tabi bu durum popüler hale gelince birçok kişi buna yönelik girişimde bulunmuştur. Tabi herhangi bir yardım almadan süreci yönetmenin kolay olmadığını görünce birçok kişi de vazgeçmektedir. Ancak bu bölgede ev almanın zor olduğundan değil kişilerin yanlış bir yol seçmesindendir. Yani bu alanda uzman kişilerle çalıştığınızda ve süreç ile ilgili onlardan yardım aldığınızda sürecin ne kadar kolay ilerleyeceğine inanamayabilirsiniz.

okumaya devam et

Amerikada Ev Almak: Yatırım İmkanı

Yatırım, insanların her dönem birikimlerini değerlendirmek için tercih ettiği yöntem olmuştur. Bazen konut ve arazi gibi taşınmazların alınması, bazen de daha farklı yollarla birikimler değerlendirilmeye çalışılmıştır. Günümüzde de benzer durum yaşanmaya devam ediyor. Ancak iletişim ve bilgi teknolojisi sayesinde yatırım yöntemleri daha da çeşitlendi. Amerikada ev almak da söz konusu yöntemlerden birisi haline geldi. Amerika’da ev almak seçeneği size uzak veya sizin için mantıksız gibi görünebilir. Ancak kısa bir araştırma ile söz konusu yöntemin hiç de mantıksız olmadığını göreceksiniz. Bu yatırım yöntemi ile birikimlerinizi tek bir yönden değil, birkaç açıdan değerlendirmiş olacaksınız.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak İstediğimde Ne Yapmalıyım?

Amerika’da ev almak birçok kişi için gerçekleştirmesi imkânsız bir hayal gibi gözükebilir. Özellikle Türkiye’de yaşarken başka bir ülkede yatırım yapmak vesaire prosedürlere takılır veya da yasal olarak sorun çıkar gibi düşündürebilir. Bu süreci kendi başınıza halletmeye kalktığınızda zaten sürecin böyle sorunlarla dolu olacağını söyleyebiliriz. Amerika’da ev almak istediğinizde, bu alanda uzman danışmanlarla çalıştığınızda aslında sürecin ne kadar kolay yürütülebileceğini görebilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı