Güvenli ve Bol Kazançlı Yatırım

  • 1 sene önce
  • 1

Ev sahibi olmak tartışılmaz en büyük ve en kazançlı yatırımlardan biri. Tıpkı Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapan yabancılar gibi, Türkiye’den de yurtdışına gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara da oldukça sık rastlanıyor. Yurtdışı gayrimenkul yatırım seçeneklerinden biri olan Amerika’da gayrimenkul yatırımı yatırımcıların gündemine oturuyor.

Amerika’da yatırım yapmak işlem zorlukları veya doğru evi bulmak gibi konularda yatırımcıların gözünü korkutabiliyor. Ancak Dolarla Kira olarak bu noktada bizler devreye giriyoruz. Amerika’da ev satın alma işlemlerinin hepsinde bizler sizlere yardımcı olmak için buradayız. İstanbul’da bulunan ofisimizde siz değerli yatırımcıların en uygun ve doğru evi bulmasını sağlıyor, tüm evrak işlemleri ve gerekli müracaatlar ile süreci sizler için takip ediyoruz. Bu sayede Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan ve ek vize, bilet vs. gibi masraflara girmeden İstanbul ofisimizde tüm işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dolarla Kira olarak; her ay güncellenen ve 400’den fazla ev portföyümüz ile bütçenize en uygun aynı zamanda da kar marjı en yüksek olan evi bulmanızda sizlere yardımcı oluyoruz.  Bu noktada dikkat ettiğimiz hususları sizlerle paylaşmak isteriz. Portföyümüz ikinci el evlerden oluşmaktadır. Bu ikinci el evler aynı zamanda fırsat evleri olarak geçmektedir. Bu evler ekspertiz değerinin altında satış bedeline sahip olup, alıcının ev sahibi olur olmaz kara geçmelerini sağlamaktadır. Seçtiğimiz ikinci el ev tiplerinin en büyük getirisi evlerin aidat bedeline tabi tutulmamasıdır. Amerika emlak yasasına göre ev aidatını ev sahibi ödemektedir. Bu aidat bedeli ise aylık kazancınızda ciddi bir kesintiye sebebiyet verebilirler. Hem bu sebepten hem de daha düşük vergiye sahip olmalarından kaynaklı olarak ikinci el evler oldukça avantajlı bir konuma gelmektedirler.

Aynı zamanda sunduğumuz evler kiracı garantili evlerdir. Böylece ev sahibi olduğunuz ilk aydan itibaren düzenli olarak dolar bazında kira gelirine sahip olmaya başlarsınız. Her geçen gün değerlenmekte olan dolar para birimi geliri ile de ilk andan itibaren yatırımınızın meyvelerini fazlasıyla toplamaya başlarsınız.

“Peki, ama Amerika’dan neden ev almalıyız?” bu sorunun altın değerinde birden fazla cevabı bulunuyor. Öncelikle aylık olarak dolar bazında kira geliri elde etme imkanına sahip oluyorsunuz. Portföyümüzdeki evler sermaye geri dönüş süresi on yılın altında evler olup kısa süre içerisinde kendilerini amorti etme olanağına sahip oluyorlar. Tüm bunların yanı sıra gelişmiş emlak sistemi sayesinde Amerika mal sahiplerinin haklarını sonuna kadar korumakta olup, işlem sırasında tüm belge ve imzaları şeffaf kayıtlar altında depolayarak tüm alım veya satım işlemlerine güvence sağlıyor. Böylece hem güvenilir hem de bol kazançlı bir yatırım yapmış oluyorsunuz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı