İlk Aydan İtibaren Kazandıran Yatırım

  • 11 ay önce
  • 1

Yatırım yapmayı düşünenler bilir.

Genellikle yatırım yöntemleri uzun vadede gelir getiren yöntemlerden oluşmaktadır. Bu durum birçok yatırımcıda “acaba buna değer mi?” sorusunu meydana getirebilmektedir. Birazdan size bahsedeceğimiz yatırım şekli, öyle bir yöntem ki yatırımınızı gerçekleştirdikten sonraki ilk aydan itibaren size aylık dolarla kira geliri sağlarken, 7- 10 yıl arasında yatırım sermayenizi amorti etmenizi de sağlıyor. Sözü uzatmadan dilerseniz size yatirimdan bahsedelim.

Dolarla Kira olarak, dünyanın birçok bölgesinde yaygın bir yatırım yöntemi olan Amerika’dan gayrimenkul yatırımı imkanını, siz değerli yatırımcılara zahmetsiz bir yatırım şekli olarak sunuyoruz. İstanbul’daki şubemize sizleri davet ediyor, bütçenize en uygun, kiracı garantili bir eve sahip olmanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Sunacağımız bu evler, profesyonel çalışanlarımız tarafından hazırlanan ve her ay güncellenen 400’den fazla ev seçeneği bulunduran portföyümüzde yer alıyor olup, gün geçtikçe değerlenen ve düşük giderlerle size gelir katan evler oluyorlar. Şöyle ki, Amerika’da 2. El evler oldukça düşük bir vergiye tabi tutulmaktadırlar. Tüm evlerimizin kiracı garantili olmasının yanı sıra, kiracınızın çıkacağı bir durumda bu tür evlerin yeni bir kiracı bulma durumu oldukça hızlıdır. Bu sayede kira gelirinizden uzun bir süre mahrum kalmadan, her geçen gün değerine değer katan evinizle yatırımızın keyfini sürmeye devam edebilirsiniz.

Kiracı bulması veya giderleri dışında sunacağımız bu evlerin başka avantajları da bulunmaktadır. Amerika’da emlak yatırımı yapılacağı durumda evin kira/fiyat performansı mutlaka dikkate alınması gereken bir başlıktır. 2. El evlerde sıfır evlere kıyasla kira/fiyat performansı oldukça yüksektir. Evler her geçen gün değerlenirken, 7- 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde kendini amorti edecek duruma gelmektedirler. Aynı zamanda bakım onarım masrafları oldukça düşük olduğundan, ekstra bir gider masrafı yaratmamaktadırlar.

“Peki, ama nasıl bu yatırımı gerçekleştirebiliriz?” diye soran okuyucuların sorusunu da cevaplayalım. Tüm bu yatırımı gerçekleştirmek sadece birkaç gününüzü alıyor olup, Amerika’ya gitmenize dahi gerek kalmadan İstanbul’daki şubemizden tüm alım satım işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Gelişmiş emlak sistemi ile Amerika, yatırımcıların tüm haklarını koruyor ve tüm işlemler güvenilir elektronik ortamlarda gerçekleştirilebiliyor. Şeffaf kayıtlar altında tüm evrak ve bilgiler kayıt altına alınıyor.

Tüm alım işlemleri sırasında Dolarla Kira olarak bizler, doğru evi bulmanızı sağlıyor ve tüm işlemleri sizler adına gerçekleştirip takibini sağlıyoruz. Dilerseniz satış sonrası gayrimenkul yönetimi hizmeti ile de evinizin gelir gider takibini sizler adına sağlıyoruz. Sizler de sadece yatırımınızın tadını çıkarıyorsunuz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı