Listeleri Karşılaştır

İlk Aydan İtibaren Kazandıran Yatırım

İlk Aydan İtibaren Kazandıran Yatırım

Yatırım yapmayı düşünenler bilir.

Genellikle yatırım yöntemleri uzun vadede gelir getiren yöntemlerden oluşmaktadır. Bu durum birçok yatırımcıda “acaba buna değer mi?” sorusunu meydana getirebilmektedir. Birazdan size bahsedeceğimiz yatırım şekli, öyle bir yöntem ki yatırımınızı gerçekleştirdikten sonraki ilk aydan itibaren size aylık dolarla kira geliri sağlarken, 7- 10 yıl arasında yatırım sermayenizi amorti etmenizi de sağlıyor. Sözü uzatmadan dilerseniz size yatirimdan bahsedelim.

Dolarla Kira olarak, dünyanın birçok bölgesinde yaygın bir yatırım yöntemi olan Amerika’dan gayrimenkul yatırımı imkanını, siz değerli yatırımcılara zahmetsiz bir yatırım şekli olarak sunuyoruz. İstanbul’daki şubemize sizleri davet ediyor, bütçenize en uygun, kiracı garantili bir eve sahip olmanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Sunacağımız bu evler, profesyonel çalışanlarımız tarafından hazırlanan ve her ay güncellenen 400’den fazla ev seçeneği bulunduran portföyümüzde yer alıyor olup, gün geçtikçe değerlenen ve düşük giderlerle size gelir katan evler oluyorlar. Şöyle ki, Amerika’da 2. El evler oldukça düşük bir vergiye tabi tutulmaktadırlar. Tüm evlerimizin kiracı garantili olmasının yanı sıra, kiracınızın çıkacağı bir durumda bu tür evlerin yeni bir kiracı bulma durumu oldukça hızlıdır. Bu sayede kira gelirinizden uzun bir süre mahrum kalmadan, her geçen gün değerine değer katan evinizle yatırımızın keyfini sürmeye devam edebilirsiniz.

Kiracı bulması veya giderleri dışında sunacağımız bu evlerin başka avantajları da bulunmaktadır. Amerika’da emlak yatırımı yapılacağı durumda evin kira/fiyat performansı mutlaka dikkate alınması gereken bir başlıktır. 2. El evlerde sıfır evlere kıyasla kira/fiyat performansı oldukça yüksektir. Evler her geçen gün değerlenirken, 7- 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde kendini amorti edecek duruma gelmektedirler. Aynı zamanda bakım onarım masrafları oldukça düşük olduğundan, ekstra bir gider masrafı yaratmamaktadırlar.

“Peki, ama nasıl bu yatırımı gerçekleştirebiliriz?” diye soran okuyucuların sorusunu da cevaplayalım. Tüm bu yatırımı gerçekleştirmek sadece birkaç gününüzü alıyor olup, Amerika’ya gitmenize dahi gerek kalmadan İstanbul’daki şubemizden tüm alım satım işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Gelişmiş emlak sistemi ile Amerika, yatırımcıların tüm haklarını koruyor ve tüm işlemler güvenilir elektronik ortamlarda gerçekleştirilebiliyor. Şeffaf kayıtlar altında tüm evrak ve bilgiler kayıt altına alınıyor.

Tüm alım işlemleri sırasında Dolarla Kira olarak bizler, doğru evi bulmanızı sağlıyor ve tüm işlemleri sizler adına gerçekleştirip takibini sağlıyoruz. Dilerseniz satış sonrası gayrimenkul yönetimi hizmeti ile de evinizin gelir gider takibini sizler adına sağlıyoruz. Sizler de sadece yatırımınızın tadını çıkarıyorsunuz.

İlgili Mesajlar

Amerikada Ev Almak ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Amerikada ev sahibi olmak, ilk bakışta bir hayal veya bir rüya gibi görünüyor olabilir. Ancak günümüz koşullarında aslında bu durum, hayal veya rüya olmaktan çıktı. Gerekli şartları taşıyan herkes, rahatlıkla ABD’den ev alabilir ve aldığı evi kiralayarak dolar ile kira geliri elde etmeye başlayabilir. Amerika’dan ev alma fikrini ortaya attığınızda, bunun ne kadar zor ve mantıksız olduğunu defalarca duyacaksınız.

okumaya devam et

Yabancılar Amerikada Mortgage ile Ev Alabilir Mi?

Amerikada mortgage ile ev almak, oldukça yaygın bir uygulamadır. ABD’de ikamet edenler ve ABD vatandaşı olanlar, bu sistem sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Peki, bu sistemin yabancılar için de benzer şekilde uygulandığını biliyor muydunuz? Evet, ABD vatandaşı olmasanız, hatta ABD’de ikamet etmeseniz dahi mortgage ile konut sahibi olabilirsiniz.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak için Doğru Zaman Mı?

Amerikada ev almak, kendi içinde farklı cazip yönleri olan bir yatırım türüdür. Ancak her yatırımda türünde olduğu gibi, burada da zamanlama çok önemlidir. Doğru zamanda yapılan yatırımın kazandırma olasılığı çok daha yüksektir. Peki, Amerikada ev almak için doğru zaman mı? Bilindiği gibi Amerika’da yabancıların ev almasının önünde herhangi bir engel bulunmuyor. Gerekli şartları yerine getirdiğinizde, istediğiniz konutu alabilir ve hemen dolar ile kira geliri elde edebilirsiniz. Ancak bu noktada doğru evin, doğru fiyata ve doğru zamanda alınması gerektiği unutulmamalıdır.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı