Kârlı Bir Yatırım, Amerika’dan Ev Almak

  • 2 sene önce
  • 1

Tasarrufları değerlendirmede gayrimenkul yatırımı, en çok tercih edilen yatırım olarak görülür çünkü yatırımcı bireyler hem bir ev sahibi olmuş olurlar hem de yüksek kira getirisi sayesinde yatırımlarından hızlıca dönüş almaya başlarlar.  Bu yazımızda sizlere Amerika’dan ev alma şartları konusunda bilgiler verecek ve Amerika’dan ev almak kavramının yararlarından bahsedeceğiz.

İçinde bulunduğumuz dönemde ev kiralarından ve satışlarından kazanan yatırımcılar, gayrimenkul ile hem yıllar içerisinde değer artışı sağlamış hem de kira getirisi ile gelir elde etmiştir.

Gayrimenkul alımında sektör içerisinde dolar ile para kazanan yatırımcılar bulunur. Bu yatırımcılar, doların alım gücü yüksekliği ve değeri sayesinde yüksek kira getirisi sahibi olurlar. Böyle bir yatırımı siz de yapabilirsiniz.

Ülkemizde yaşamaya devam ederek, Amerika’ya gitmek gerekmeksizin kazancınızı sürekli arttırabilirsiniz. Bu bağlamda kur farkı önemli bir detay olmakla beraber, Amerika’da almış olduğunuz kiranın birçok ülkeye göre daha yüksek meblağlara eşdeğer olduğunu görebilirsiniz.

Yatırımcı bireyler kazandıkları geliri biriktirip yaşamlarını sürdürebilmek için yatırım yapmalıdır ve Amerika’daki gayrimenkul yatırımları, yatırımcılar açısından daha çok kâr getiren bir seçimdir. Peki, Amerika’dan ev almak isteyen bir yatırımcı bunu nasıl yapabilir? Amerika’dan ev alma şartları nelerdir?

 

Amerika’dan Ev Alma Şartları Nelerdir?

Amerika’dan ev almak isteyen yatırımcılar, Dolarla Kira bünyesinde planlı ve güvenli yatırım yaparlar. İşletmemiz, gayrimenkul üzerine garantili ve yüksek getirili gelir modeli sunar.

Amerika’dan ev alma şartları kapsamında ihtiyaçlarınızın büyük bir kısmı şirketimizce hazır duruma getirilir ve iş modelimiz size sunulur. Bu model içerisinde süreç, önce portföy bulunarak başlar. İçerisinde hazır kiracı bulunduran evler size sunulur. Kendiniz kiracı bulmak için çaba göstermeyeceğiniz için bu avantajlı bir adımdır. İkinci adımda, beklentilerinize yönelik analizler tarafımızca yapılır ve size uygun ev bulunur.

Satış işlemleri sırasında da verdiğimiz danışmanlık hizmeti sayesinde süreci hızlı bir şekilde ilerletiriz. Bu aşamadan sonra satın almış olduğunuz evin yönetimi de tarafımızca yapılır ve kira gelirinin tarafınıza yatırılması gibi önemli konuları ele alırız. Satış sonrası merak edilen bütün konular üzerinde desteğimiz mevcuttur.

 

Yüksek Kira Getirisi Sayesinde, Kazancınız Maksimum Seviyede

Yüksek kira getirisi, Amerika’da gayrimenkul yatırımı avantajları içerisinde en üst sırada yer alır ve üstelik işlemleri İstanbul ofisimizde yapabilmekteyiz. Tüm işlemler elektronik ortamda (Docusign,e-mail) gerçekleştiğinden ABD’ye gitme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Dolarla Kira, bünyesinde profesyonel ve lisanslı bireyler barındırır. ABD’deki emlak yasası sayesinde tapu sigortanız olur ve ABD devleti sizi yasaları ile korur, bu sayede güvenliğiniz sağlanır. Uluslararası Para Fonu verilerine göre en popüler para birimi olan dolar, sizi yüksek kazançlı bir birey yapar.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı