Kur Artarken Gelirinizde Artsın

  • 11 ay önce
  • 1

Ekonomi her gün değişirken, değişmeyen başlıklardan biri doların değer kazanması oluyor. Hal böyle olunca da yatırımcılar dolarla düzenli gelir kazanma kaynaklarına büyük bir yönelim gösteriyor. Birçok farklı yatırım seçeneği mevcutken Amerika’da gayrimenkul yatırımı gerçekleştirmek en çok ilgi gören dolar geliri kazanma yollarından biri oluyor. Sadece dolarla kira kazandırmak değil her ay düzenli olarak kazanma fikri bu yatırım şeklini destekleyen önemli iki başlık oluyor. Gelişmiş emlak sistemi ile de Amerika emlak yatırımı gerçekleştirmek isteyen yatırımcılara yatırım yapmaları için tüm süreçleri kolaylaştırıyor.

Tüm dünyadaki yatırımcılar gerekli sermayeye sahip olduğu müddetçe Amerika’dan ev almak hayalini gerçekleştirebiliyor. Ev almak için Amerika’ya gitme zorunluluğu bile bulunmuyor. Kişiler gerek kendileri gerek aracı kuruluşlar ile yatırımlarını kendi ülkelerinden rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Bu durum hem yatırımın daha kolay gerçekleşmesini hem de oluşacak vize ve yol masrafı giderlerinden kurtulma imkanı sunuyor. Gelişmiş emlak sisteminin güzelliği ve ispatı bu noktada da devreye giriyor. Ev alım satım işlemlerinin tümü online ortamda gerçekleşebiliyor. Şeffaf kayıtlar altında, gerekli elektronik mecralarda toplanan bilgiler ile yatırımcının tüm hakları ve parası korunuyor. Sunulan bu güven ve garanti ile de Amerika’da gayrimenkul alma fikri yatırımcılara daha da cazip geliyor.

Doğru evi bulma fikri bazı yatırımcılar için büyük bir soru oluşturabiliyor. Özellikle yabancı dili olmayan yatırımcılar hem yapılması gereken işlemlerden hem de süreçte hata yapmaktan korkup çekinebiliyor. Bu durumda da firmamiz Dolarla Kira devreye giriyor. Peki, Dolarla Kira yatırımcılara nasıl yardımcı oluyor?

Öncelikle bütçeye en uygun ve en karlı evi bulma konusunda yatırımcılara yardımcı oluyor. Avantaj evleri ile ekspertiz değeri altında satış ücreti olan evlerle alıcıları buluşturarak evden edilecek kar marjının artması sağlanıyor. Bu evlerin ikinci el evler olmasına özen gösteriliyor. Böylece hem kiracı daha rahat bulunuyor hem de evlerin vergisi düşük oluyor. Bu sayede ilk aydan itibaren evden edilecek kar artıyor. Diğer yardımcı olduğu konular ise alım satım süreci takibi ve gayrimenkul yönetimi oluyor. Bu noktada yatırımcıları gerekli evraklar konusunda aydınlatırken sürecin doğru bir şekilde işlemesini sağlamak için gerekli takipleri gerçekleştiriyor. Yatırımcının zahmetsiz bir şekilde yatırımını gerçekleştirmesinde yatırımcıya destek oluyor. Alım satım işlemleri gerçekleştikten sonra ise isteyen yatırımcılar için gayrimenkul yönetimi desteği sağlanıyor. Bu noktada da evin kiracısı ile iletişime geçme, oluşabilecek bir arıza durumunda ev ile ilgilenme, vergi takibini sağlama ve yatırımını gerçekleştirme gibi tüm ev gelir gider işlemlerini yatırımcı için takip ediyor. Yatırımcıya ise yaptığı yatırımın dolarla aylık düzenli gelirini kazanmak kalıyor.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı