Landing Page

Dolarla Kira gelirinin Avantajları neler?

Dolarla kira geliri size kira getirisi, düzenli döviz geliri, kur farkından doğan kazanç ve bunların yanında her zaman kazanma şansı sunar.

Yüksek Kira Getirisi

Ülkemizdeki kiralara göre, 3-4 kat daha fazla kira getirisi elde edersiniz.

Düzenli Döviz Geliri

Enflasyondan bağımsız düzenli döviz geliriniz olur.

Kur Farkı Kazancı

Dolar kurunun artmasıyla, geliriniz de artar.

Her zaman kazanın

Hem kur hem de gayrimenkul değer artışı ile çifte kazanç elde edersiniz.

Bize Ulaşın!

Aşağıdaki formu foldurun ve en kısa sürede size ulaşalım.

  Hizmetlerimiz

  DolarlaKira.com olarak sunmuş olduğumuz belli başlı ana hizmet başlıklarımız aşağıdaki gibidir. Tüm bu başlıklara tıklayarak açıklamalara ulaşabilir ve aklınıza gelebilecek her türlü soruda bize dilediğiniz zaman* ulaşabilirsiniz.
  * Tarafımıza ulaşılan mesajlara yoğun talebe bağlı olarak 2-24 saat arasında geri dönüşte bulunabiliyoruz.

  Kira Garantili Gayrimenkul

  60,000 $’dan başlayan portföyümüzün içinden bütçenize ve fiyat/performans beklentinize uygun seçenekleri analiz ederek, beğeninize sunarız. Seçmiş olduğunuz evin resmi ‘Offer Letter‘ını hazırlayıp satın alma işlemlerini başlatırız. Evlerin hazır kiracılı olması nedeniyle, ilk kira gelirinizi tapunun adınıza düzenlendiği ay sonrasında elde edersiniz (30 Gün).

  Ticari Gayrimenkuller

  Ticari yatırımda bulunmak isteyen yatırımcılar için ofis, ticari işletme ve otel konseptleri gibi ticari seçeneklerden oluşan portföyümüzü; detaylı finans tabloları eşliğinde ve tüm satış aşamalarına bilfiil katkı vererek sunuyoruz. Bu doğrultuda; E-2, L1, EB5 gibi yatırımcı vizesi türlerine uyumlu geniş portföyümüzü görmenizi öneriyoruz.

  Franchising

  Amerika’da franchise veren 1500+ marka vardır. Yatırımcıların franchise işletmelerini tercih etmelerinin nedeni; hazır alt yapısı, eğitim ve pazarlama desteği, tüm şubelerde standart olan yönetim sistemleri vb. gibi avantajlarıdır. Gerçekleştireceğiniz franchise yatırımı ile E-2 ve L-1 gibi vize türlerine başvurabilirsiniz.

  Arsa Alım – Satım Hizmetleri

  dolarlakira.com olarak; ABD’de oldukça gelişmekte olan bölgelerde imarlı, alt yapısı hazır lot(arsa) satışı konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Lot satış süreci kolay ve çok düşük masraflıdır. 15 bin $’dan başlayan portföyümüz yatırımcılar için çok avantajlıdır. İsterseniz bu hazır lotlardan alıp arzu ettiğiniz evi inşa edip satarak kârlı bir kazanç sağlayabilirsiniz. İsterseniz de lot alıp ileride daha yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Elde tutma maliyetleri çok düşüktür.

  Mortgage

  Amerika’da mortgage ile yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımız için, kendi bünyemizdeki mortgage kuruluşları ile hizmetinizdeyiz. Bunun için Amerikan vatandaşlığı şartı aranmamaktadır. Uygun kriterlere sahip tüm yatırımcılar mortgage kullanıp, düşük sermayeler ile 1’den fazla yatırım yapabilir.

  Tapu İşlemleri

  Amerika’da tapu işlemleri sadece Amerikan devleti tarafından yetkilendirilmiş ‘Title Office’ler tarafından gerçekleştirilir. Title Office alıcıya temiz ve sorunsuz bir tapu verileceğinin garantörüdür. Tapunun geçmiş ve güncel kayıtlarını inceler. Tapu üzerinde herhangi bir şerh, borç, ipotek vs. yok ise alıcıya sigortalı tapu garantisini verir. Bunun ardından taraflara Closing Sözleşmelerini iletir. Bu süreçte anlaşmalı tapu ofisimiz, alıcılarımızın korunması için gereken özeni fazlasıyla göstermektedir. dolarlakira.com, ‘sigortalı tapu’ hizmeti vermektedir.”

  Gayrimenkul Yönetimi

  Amerika’da Property Management sistemi oldukça yaygın ve cok sık tercih edilen oldukça gelişmiş bir network sistemi üzerine kurulu gayrimenkul yönetim hizmetidir. Evinizin kiraya verilmesi, kiracının kredi notu sorgulamaları, kira gelirlerinin adınıza toplanması ve hesabınıza yatırılması, evde oluşabilecek bakım-onarım hizmetlerinin sağlanması, emlak verginizin ödenmesi, belediye-çöp vergisi, evinizin aidatlarının ödenmesi, konut, yangın-sel sigortasının ödenmesi gibi tüm gider ödeme işlemleri kendi bünyemizdeki Property Management firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Şirket Kurulum Hizmetleri

  Amerika’da iş kurmak, mevcut işinizi Amerika pazarına açmak veya Amerika’da ticaret yapmak isterseniz, başlayacağınız ilk adım şirket kurulumu olacaktır. İş planınıza uygun şirket türünün belirlenmesi, yerleşik muhasebeci bulundurma ve tüm diğer hizmetler, Amerika ofisimizde konunun uzmanı olan lisanslı muhasebecimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

  Muhasebe ve Vergi Yönetim Hizmetleri

  Şirket kurulumu sonrası en önemli süreç, şirketinizin muhasebe ve vergi süreçlerinin yönetilmesidir. Birçok firma sadece şirket kurulum hizmeti verdikten sonra hizmeti sonlandırır. Bu süreçler doğru yönetilmediği takdirde istenmeyen sonuçlar yaratabilir. Bizler; tüm muhasebe ve vergi süreçlerinizin doğru yönetilmesi için de hep yanınızdayız.

  Hukuk Servisleri

  Yatırımınız aracılığıyla elde edebileceğiniz vize ve göçmenlik konularında, alanında uzman göçmenlik avukatları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. EB-5, E2, E1, L1 ve marka patent, ticari faaliyet, faydalı model konularında; birlikte çalıştığımız avukatlarımız ile destek vermekteyiz.

  image3

  Quick Flip

  ABD pazarında hazır kiracılı olarak sunduğumuz ürünlerimiz, satış öncesinde tadilat sürecinden geçmektedir. Tadilat sonrası kiracı yerleştirilip ardından satışa sunulmaktadır. Yatırımcılarımız arzu ederlerse tadilat öncesi bakim ihtiyacı olan evleri satın alarak tadilat suresi içerisinde tekrar satabilirler. Bu sayede kısa vadede yüksek kar elde edebilirler. Quick Flip al-sat modeli bir yatırımdır. 50.000 $ ‘dan başlayan Quick Flip seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  AdobeStock_103719031-2-1110x550

  Private Lending

  ABD’de mortgage kullanabileceğiniz banka, lender, private lender gibi birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Yabancıların ABD bankalarından mortgage kullanması oldukça zordur. Dolarlakira.com olarak, yatırımcılarımıza anlaşmalı olduğumuz Private Lending şirketleri aracılığıyla ABD’de mortgage imkânı sunuyoruz. Bu sayede düşük sermayelerle ABD’de yüksek kira getirili bir ev sahibi olabilirsiniz.

   Compare listings

   Karşılaştırmak
   × Whatsapp Hattı