Lisanslı Alanında Uzman Ekipler Başarılı Sonuçlar 

  • 4 hafta önce
  • 1
Profesyonel gayrimenkul satis uzmanlari ile amerikadan ev almak temassiz yatirim

Yatırımda olduğu gibi ticaret hayatında da birçok kişi dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan Amerika’yı seçiyor. Güçlü ve sağlam ekonomisi, teknolojik alt yapısı, yüksek iş gücü ve güvenilir para politikalarıyla uzun yıllardır ticaret ehlinin odak merkezi olan Amerika’ da iş yapmak bizimle çok daha kolay. Amerika’ da iş kurmak, mevcut işinizi Amerikan pazarına açmak ya da Amerika’da ticaret yapmak isterseniz atacağınız ilk adım şirket kurmak olacaktır. Bu konuda da size hizmete hazırız. Gerçekleştirilecek tüm bu hizmetler Amerika’daki ofisimizde alanında uzman profesyonel lisanslı muhasebecilerimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. 

MUHASEBE VE VERGİ YÖNETİMİ  

Şirket kurulumu sonrası en önemli süreç kurduğunuz ticari yapının muhasebe işlemleri ve vergi süreçlerinin yönetimidir. Muhasebe işlemlerinde hata yapmamak, vergilerinizi zamanında ödemek siz değerli müşterilerimizi görünmeyen risklerden ve zarardan korur. Doğru yönetilmeyen vergi süreçleri istenmeyen sonuçlar doğurduğundan en akıllıca seçim profesyonel destek almaktır. Birçok firma size sadece şirket kurulum hizmeti verir ve ortaklığını sonlandırır. dolarlakira.com ise tüm muhasebe ve vergi süreçlerinin doğru yönetilmesi için daima yanınızdadır. 

FRANCHISING HİZMETLERİ 

Amerikan rüyası değil gerçek! Amerika’ da franchise veren bin beş yüzün üzerinde firma vardır. Franchising; hazır alt yapısı, eğitim ve pazarlama desteği, tüm şubelerde standart olan yönetim sistemleri gibi avantajlarıyla yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Gerçekleştirmek istediğiniz franchise yatırım için E2 ve L1 gibi vize türlerine başvurabilirsiniz. 

TİCARİ GAYRİMENKULLER SATIYORUZ 

Amerika’ dan ticari mülk edinmek isteyen yatırımcılarımız için sadece ev değil ofis, ticari işletme, otel konseptleri gibi ticari seçenekler de sunuyoruz. Ticari seçeneklerden oluşan portföyümüzü; detaylı ve iyi incelenmiş finans tabloları eşliğinde sizlere sunarken tüm satış, tapu, evrak aşamalarında da yanınızda destek oluyoruz. Bu doğrultuda E-2, L1, EB5 gibi yatırımcı vizesi türlerine uygun geniş portföyümüze bir göz atmanızı öneriyoruz. 

QUICK FLIP: KISA VADEDE YÜKSEK KAZANÇ 

Quick Flip sistemi al-sat modeli bir yatırımdır. Emlak dünyasının başkenti Amerika’da hazır kiracılı olarak sunduğumuz evlerimiz, sizlere daha iyi hizmet vermek için satış öncesinde tadilat sürecinden geçmektedir. Yapılan bakım ve onarım işlemlerinden sonra kiracı yerleştirilip satışa sunulmaktadır. Yatırımcılarımız arzu ederlerse tadilat öncesi bakım ihtiyacı bulunan evlerimizi satın alarak bakım-onarım süresi içinde tekrar satışa koyabilirler. Bu sayede kısa vadede yüksek kazanç ve kar elde edebilirler. Avantajlı Quick Flip seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı