Mülk Yönetim Derdi Olmadan Mülk Sahibi Olmak

  • 1 sene önce
  • 1

Yatırım yapmayı düşünen kişilerin aklına ilk gelen yatırım seçeneği ev sahibi olmak olmalı. Bu düşünce doğrultusunda her geçen gün popülerliğini arttıran Amerika’da gayrimenkul sahibi olma fikri ise yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Ancak bazı kişiler, bu yatırımın çok meşakkatli ve riskli olduğu yönünde endişelere sahip. İşte tam da bu noktada tüm bu endişeleri ortadan kaldırmak için Dolarla Kira olarak bizler devreye giriyoruz.

İstanbul’da yer alan ofisimiz ile gece gündüz demeden çalışıyor, hem Amerika’daki hem de Türkiye’deki işinde birer profesyonel olan çalışanlarımızla sizlere tüm yatırım sürecinde destek sağlıyoruz. Başta her ay güncellenen ev portföyümüzle sizin için en karlı olacak evi bulmanızı sağlıyoruz. Bu evlerin avantaj evleri yani ekspertiz değerinin altında satış fiyatı olan evler olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca Amerika’da 2. el evlerin düşük vergiye tabi tutulması, kiracı bulmasının daha kolay olması, fiyat/kira performansının yüksek olmasından kaynaklı olarak ev seçeneklerimizi 2.el evlerden oluşturuyoruz. Bunlarla da kalmıyor townhouse ya da single family home türünde evler satıyoruz. Bu evler aidatı olmayan evler arasında yer alıyor böylece ev sahibini aidat derdinden kurtarıyor. Bu sayede de kira çarpanları daha yüksek oluyor ve aylık kira geliri direkt olarak size kalıyor.

Amerika’da gayrimenkul yatırımı için doğru evi bulma adımını attıktan sonra, Dolarla Kira olarak tüm alım ve satım işlemlerini sizler için takip ediyor, süreç boyunca oluşabilecek tüm giderleri sizlere önceden bildiriyoruz. Böylece süreç boyunca oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçiyoruz. Ayrıca evinizle beraber kiracınızı da garanti ediyoruz. Sizler de ilk aydan itibaren kiranızı almaya başlıyorsunuz.

“Peki, ama hepsi bu kadar mı, evimin takibini nasıl sağlayacağım?” derseniz gayrimenkul yönetimi hizmetimiz sayesinde bu noktada da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Gayrimenkul yönetimi Amerika’da gelişmiş bir sistem olup, ev sahiplerini bu zahmetten kurtarmak için çalışan birçok firma bulunmaktadır. Lisanslı gayrimenkul yönetim şirketleriyle yaptığımız anlaşmalar ile Dolarla Kira olarak bizler de bu işlemi Türk yatırımcılarımız için yapıyoruz. Gayrimenkul yönetimi kapsamında vergi takibinizi gerçekleştiriyor, evinizin bakım onarım işlemleri ile ilgileniyor, kira takibinizi sağlıyor, gerekli durumlarda yeni kiracılar bularak kiralama işlemlerini gerçekleştiriyor ve kiranızın düzenli olarak banka hesabınıza yatmasını sağlıyoruz. Böylece tüm gelir gider işleriyle bizler ilgileniyor, siz değerli yatırımcılar ise sadece her geçen gün değeri git gide artan dolar gelirinizin keyfini sürüyorsunuz. Mülk yönetimi derdi olmadan Amerika’da emlak yatırımı gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Kolay bir şekilde 7-10 yıl arasında kendini amorti eden, size her ay dolar geliri sağlayan, Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan İstanbul’da rahatlıkla alıp satabileceğiniz güzeller güzeli bir ev sahibi olmak işte bu kadar kolay!

Siz değerli yatırımcıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı