Ortak Sermaye İle Sahip Olunabilecek En Karlı Gelir

  • 1 sene önce
  • 1

Her ay dolarla kira aldığınızı düşünün. Değeri hep artan bir para birimi olan dolar bazında aylık ek bir geliriniz olması çok güzel olmaz mıydı? Bu sorunun cevabı neredeyse herkes için ”evet” olmalı.  Bu yazımızda dilerseniz tek başınıza, dilerseniz dostlarınızla beraber buna nasıl sahip olabileceğinize değineceğiz.

Amerika’da ev sahibi olmak son dönemlerin en çok tercih edilen yatırımları arasında yer almaktadır. Gelişmiş emlak sistemi ile Amerika, herhangi bir Sart olmadan, dünyanın birçok yerinden yatırımcılara kapılarını açıyor. Bu noktada Amerika’ya gitmeyi de zorunlu tutmuyor. Alım satım işlemleri elektronik ortamda, şeffaf kayıtlar altında sizler için gerçekleştiriyor. Dolarla Kira olarak Türk yatırımcılarımız için de bu görevi bizler üstleniyoruz. Hem alım hem satım işlemlerini en yakından sizler adına takip ediyoruz.

“Amerika’dan ev almanın avantajları nedir?” diye soracak olursanız hemen cevaplayalım. Amerika gelişmiş bir emlak cennetidir. Emlak piyasası her daim aktif olup sürekli olarak alım satım işlemleri gerçekleşir. Gerek bireysel gerekse toplu ev alımlarını destekleyen mortgage hizmetleri bulunmaktadır. Bu sayede yatırımınız için gerekli olan sermayeyi tek başınıza üstlenmeniz veya direkt olarak nakit bulundurmanız gerekmez. Arkadaşlarınız ile sermayeyi bölüşebilir, daha sonrasında aylık olarak dolar bazında kira gelirini bölüşebilirsiniz. Birlikte değeri sürekli artan, kendini ortalama 7- 10 yıl içinde amorti eden, fiyat/kira performansı yüksek olan bir eve sahip olabilirsiniz.

Fiyat/kira performansını detaylandırmak gerekirse; Dolarla Kira olarak sunduğumuz karlı evler sayesinde bu performansın maksimum olmasını hedefleriz. Bu sayede ev alım fiyatınız düşük olsa bile yüksek kira getirisi imkanı elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda sunduğumuz aidattan muaf, düşük vergiye tabi tutulan evler sayesinde de bu yüksek kira getirisinden direkt olarak faydalanmış olursunuz. Ortak sermaye ile sahip olunabilecek en karlı geliri elde eder, en mantıklı yatırımı gerçekleştirirsiniz.

Alım satım işlemleri, dilerseniz mülk yönetimi, satış sırası ve sonrası destek gibi birçok konuda hizmet veren Dolarla Kira olarak, sermaye konusunda da sizlere yardımcı olacak seçenekler sunuyoruz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi mortgage hizmetini destekleyen bir sisteme sahip olan Amerika’nın bu yönünden dostlarınız ile en doğru şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz.  Anlaşmalı olduğumuz özel finans kuruluşları ile sermayenizin %50’sine varanını mortgage ile kredilendirebiliyorsunuz. Alacağınız düzenli dolar geliri sayesinde de bir yandan gelir elde ederken bir yandan da kredinizi rahatlıkla ödeyebiliyorsunuz. Yatırımınızı gerçekleştirmeniz ile birlikte ilk aydan itibaren alacağınız kira geliri sayesinde sorunsuz bir şekilde tüm bu işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dostlarınızla güzel bir yatırım fırsatı sizleri bekliyor!

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı