Şimdi Yatırım Zamanı!

  • 1 sene önce
  • 1

Dönem yatırım dönemi, Amerika’dan gayrimenkul yatırımı ile dolarla kazanma dönemi! Dilerseniz tek başınıza dilerseniz sermaye ortaklığı kuracağınız kişilerle sizlere kısa sürede kar ettirecek bir yatırımdan bahsedeceğiz.

Amerika’daki evler son dönemlerde büyük bir talep görmektedir. Yapılan emlak yatırımının ardından yatırımcılara aylık olarak dolar geliri sağlayan bu evler, kısa süre içinde büyük bir kar oranı sağlamaktadırlar. Dolarla Kira olarak, özellikle 2. el olarak seçtiğimiz bu evler kendilerini minimum 7 maksimum 10 yıl içinde amorti ediyor olup, düşük vergi giderine sahip oluyorlar. Böylece alındıkları ilk aydan itibaren ev sahiplerine yüksek fiyat/kira performansı sağlıyorlar. Değerli müşterilerimize sunduğumuz kiracı garantili evler sayesinde de yatırımın ardından hiç duraksamadan aylık gelirinizi kazanmaya başlıyorsunuz.

Yüksek kira getirisi sayesinde tüm dünyanın ilgisini çeken bu yatırım yöntemini profesyonel şekilde yöneterek karlı ve güvenli bir yatırım olması için çalışıyoruz. Böylece siz değerli yatırımcılarımız ilk aydan itibaren kar oranı yüksek bir şekilde kazanmaya başlıyorsunuz. Sadece kazanmanızı değil bu kazanımı sağlarken hiçbir zorluk yaşamamanız konusunda da sizlerin yanında yer alıyoruz. Bu sayede siz bütçenize en uygun ve en kar marjı yüksek evi satın alıyor ve tüm satın alma işlemleri sırasında hiçbir zorluk yaşamıyorsunuz.

Amerika’ya gitmeye gerek kalmadan sadece İstanbul’daki merkezimizle işlemleri sürdürerek Amerika’da ev sahibi olabiliyorsunuz. Öyle ki gelişmiş emlak ve yasal düzenlemeler sayesinde tüm haklarınız korunarak yatırımınızı rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Dolarla Kira olarak verdiğimiz pek çok hizmetin arasında bu hizmetimiz ile de ön plana çıkıyoruz. Sizler için tüm adımları ve süreci takip ediyor olabilecek sorunlara veya gizli masraflara karşı sizleri sürecin en başında bilgilendiriyoruz. Yatırımınızı gerçekleştirip Amerika’da bir gayrimenkul sahibi olduktan sonra da dilerseniz “mülk yönetim” hizmetimiz ile de evinizle sizler adına yakından ilgileniyoruz. Tüm gelir ve giderleri takip ediyor, hiçbir ödemenin ve verginin aksamamasını sağlıyoruz. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunun önüne geçiyor sizleri profesyonel ekibimiz ile her şeyden haberdar ediyoruz.

Dolar her geçen gün daha da değerlenirken şimdi dolarla kira getiren bir ev almanın tam zamanı! Aylık düzenli olarak dolar bazında kira geliri elde edebileceğiniz, bir yandan mülk sahibi olurken diğer yandan her geçen yıl mülkünüzün değerleneceği bir yatırımın tam zamanıdır! Dolarla Kira olarak size sunduğumuz evler ile ilk aydan itibaren kiracınız olacak ve eviniz 7 veya 10 yıl içinde kendini amorti edebilecek özelliklere sahip olacak.

Kazançlı ve kar marjı yüksek bir yatırım yapmak isteyenleri Dolarla Kira ailesinin içinde görmekten mutluluk duyarız.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı