Yatırım Hayalinizi Amerika’da Gerçekleştirin

  • 1 sene önce
  • 1

Yatırım yapmak gibi bir hayaliniz var ancak nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Özellikle dolar kazancı elde edebileceğiniz bir yatırım arıyor ancak bunun riskli olabileceğini mi düşünüyorsunuz? Dolarla Kira olarak aklınıza takılan bu soruların güzel, zahmetsiz ve bol kazançlı cevapları olduğunu söylesek ne düşünürdünüz?

Popülerliği her geçen gün artan yatırım yöntemlerinden biri olan Amerika’da gayrimenkul yatırımı, yatırımcılardan tam puan toplayan bir yöntemdir. Öyle ki, Amerika’nın gelişmiş emlak sistemi ile birlikte yatırımcıların Amerika’ya dahi gitmelerine gerek kalmadan, tüm alım satım işlemlerini elektronik ortam üzerinden gerçekleştirmeleri mümkündür. Tüm işlemler şeffaf kayıtlar altında tutularak, yatırımcılara maddi manevi güven ortamı sağlanır. Alım işlemleri sırasında ise satın alınan ev yatırımcının adına sigortalanarak, kişinin mülkiyetinin de korunmasına özen gösterilir. Kolay bir alım işlemi ardından, Amerika’dan ev alma hayalleri gerçeğe dönerken kişiler aylık olarak dolarla kira geliri kazanmaya başlar.

Her geçen gün değeri artan bir para birimi olan dolar ile aylık geliriniz düzenli olarak artarken, seçeceğiniz doğru ev ile evinizi kısa sürede amorti edebilir ve her geçen gün değeri artmaya devam eden bir evin sahibi olabilirsiniz. Böylece hem günümüzde kazanır hem de gelecek yatırımınızı sağlam temeller ile atarsınız. Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus güvenilir bir firma ile çalışmak ve doğru evi bulmaktır.

Sektörün öncü firmalarından biri olan Dolarla Kira olarak, yatırımcılarımızın tüm işlemler sırasında yanında olduğumuz kadar, alım satım işlemleri sonrasında da destek veriyoruz. Böylece bu bol kazançlı süreci yatırımcılarımız için oldukça kolay ve zahmetsiz bir hale getiriyoruz. Kiracı garantili ev portföyümüz ile yatırımınızın ilk ayından itibaren dolar kazanmaya başlamanızı sağlarken, sunduğumuz ikinci el ve fırsat evleri sayesinde kira/ fiyat performansının yüksek baremde olmasını sağlıyoruz.

Portföyümüzün ikinci el evlerden oluşmasının sebebini ise sizlere açıklayalım. Amerika’da ikinci el evlerin vergi bedeli sıfır evlere göre daha düşük olup, bakım ve onarım masrafı gibi sonradan ortaya çıkacak masraf bedelleri daha azdır. Sunduğumuz ikinci el evler ise düşük vergili olduğu kadar, aidata tabi tutulmayan evlerdir. Amerika’da aidat bedelini ev sahibi karşıladığından bu her iki giderden birinin olmaması ve diğerinin düşük olması ise evinizin gider masraflarını son derece azaltmaktadır. Bu sayede kiranızdan edeceğiniz kar artar. Bu iki özelliğin yanı sıra ikinci el evlerin kiracı talebi daha fazladır. Olası bir durumda kiracınızın evinizden ayrılması ile kısa süre içerisinde kiracı bulmanız bundan dolayı daha kolay olacaktır. Aynı zamanda her geçen gün değeri artan eviniz 7-10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde kendini amorti ederek yatırımınızdan minimum risk ile kısa sürede daha çok kar etmeniz konusunda sizlerin yanındadır.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı