Yatırımın Güvenilir Adresi Dolarla Kira

  • 1 sene önce
  • 1

Size her ay dolarla gelir getirecek bir yatırım imkanı olduğunu ve bu yatırımın zahmetsiz bir yolla güvenilir kayıtlar altında yapıldığını söylesek, ilginizi çeker miydi?

Cevabınız “evet” ise bu yazımız sizler için gelsin. Son günlerde Amerika’da gayrimenkul yatırımı, git gide popülaritesini arttırıyor. Aylık dolarla kira geliri,  birçok yatırımcının ilgisini çekiyor ve dünya genelinde kabul gören yatırım yollarından biri oluyor. Gelişmiş emlak sistemi sayesinde Amerika, yatırımcılara ülkesine dahi gelmelerine gerek kalmadan ve vatandaş olma zorunluluğu tutmadan internet üzerinden ev sahibi olabilme imkanı sunuyor. İnternet üzerinden yapılacak tüm işlemleri şeffaf kayıtlar altında depoluyor ve gayrimenkulü ev sahibi üzerine sigortalayarak yatırımcının tüm haklarına sahip çıkıp koruyor. “Peki, ama evi nasıl bulacağım veya tüm bu işlemleri nasıl takip edeceğim?” dediğiniz noktada da Dolarla Kira olarak bizler devreye giriyoruz.

Başlangıçta sizler için en doğru evi buluyoruz. Her ay güncellenen 400’den fazla ev seçeneği bulunduran portföyümüz ile bütçeniz doğrultusunda size en çok kar getirecek evler ile sizleri buluşturuyoruz. Bu evler 2. El evler olup yüksek kira/ fiyat performansına sahip evler oluyorlar. Böylece ev hem kısa sürede kendi amorti ediyor hem de değer kazanıyor. Tüm bunlar olurken de aldığınız evin kiracı garantili olmasını sağlıyor bu sayede yatırımınızı gerçekleştirdiğiniz ilk aydan itibaren düzenli dolar geliri elde ediyorsunuz.

Doğru evi bulduk! Sıra geldi alım işlemlerine. Bu noktada da Amerika’da ev satın alma için yapılması gereken tüm işlemleri sizler için takip ediyoruz. Süreç başında oluşabilecek ek masraflara karşı sizleri uyarıyor, süreç içinde karşılaşabileceğiniz olumsuzlukların önüne geçiyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz ile her daim yanınızda yer alıyoruz. Evrakları hazırlamamız işlemlere başlamamız için gereken tek şey ise İstanbul’daki ofisimize küçük bir ziyaret gerçekleştirmeniz oluyor. Ziyaretiniz ardından da yatırımınızın ilk adımını atmış oluyorsunuz.

“Evi aldınız sıra geldi mülk yönetimine. Peki, onu nasıl mı yapacaksınız?” Bu noktada da yine dilerseniz biz görevi üstlenebiliriz. Gerek Amerika’da gerekse burada bulunan çalışanlarımız ile dileyen yatırımcılarımızın gayrimenkul yönetimini de üstleniyoruz. Bu ek hizmetimiz sayesinde, evinizin bakım onarım işlemleri, gelir gider işlemleri ve vergisiyle bizzat Dolarla Kira olarak ilgileniyoruz. Kiracınızın kirasını sekteye uğramadan yatırdığından emin oluyor her ay banka hesabınıza yattığını denetliyoruz. Bu sayede sizler sermaye koymak dışında başka herhangi bir işlem ile yorulmuyorsunuz.

“ Sermaye konusunda eksiklerim var. Bu noktada bir şey yapabilir miyiz?” sorusunu da hemen cevaplayalım. Ev fiyatının %50 kadarını peşin karşılayıp geri kalanını mortgage ile kredilendirebilirsiniz. Bu noktada da yine bizler, mortgage ile yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşları ile size uygun teklifler hazırlıyoruz. Böylece dilerseniz sermaye bulma kısmında da sizlere yardımcı oluyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı